Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

stazina1
7. jún 2012

@bubu98765432
je tam krásne.je to vhodné aj pre ročné dieta?Malý síce už chodí ale predsalen sú to také nekoordinované pohyby 🙂

bubu98765432
7. jún 2012

je to tam vhodné pre každé aj menšie deti. Sú tam zaujímavé postavičky, rozprávky ale tie velmi nezaujali ani moju dva a pol ročnu dceru, alesú tam volne pustené kozičky, zvieratká sú v ohradké- somár Lucia 🙂 .. aj hojdačky a pieskovisko. Pri vstupe vám povedia že si eurá musíte vymeniť za Habakukovskú menu čo sú Habakuky. Zlatý Habakuk- 1€ a a strieborný habakuk je 0,50€. Majú tam aj nocľahárnu pre detičky v stane. Je tam krásne. Deti to zaujme určite. Určite by sa tam malému páčilo.

veve8483
8. jún 2012

Ahojte Mamicky, aj ja pridavam typ. Boli sme na dovolenke na Liptove s rocnym babom. http://www.hotelchopok.sk/sk uplne paradny hotel, menu pre deti, detsky kutik, bazeny, velke detske ihrisko....prave rozmyslame, ci sa tam vratit, alebo odporucite nieco ine.

kamakorka
12. jún 2012

@hanka274
ahoj, ako sa volal ten penzion ktory si si nevedela vynachvalit? hladame nieco s deckami..
🙂 dakujem

lia09
15. jún 2012

baby boli ste niekto v dedinke liptov,krasne drevenice,romantika.Ale neviem ci tam je nieco zaujimave aj pre deti,lebo som tam nevidela ani len ihrisko

78lenka
15. jún 2012

a my z ORAVY kam?

sandrika1986
15. jún 2012

My sme sa v nedelu vrátili z Liptovského Jána, kde sme boli s dcérkou na pár dní. Boli sme ubytovaný v Relax Hotel Avena, kde sme sa tiež stravovali, bol tam detský kútik pre deti, detské ihrisko s preliezkami, bazén priamo v hoteli vyhrievaný a pod. Boli sme spokojný so službami, stravou, ubytovaním a personálom, tak budúci rok pôjdeme znova do tohto hotela, ale už na týždeň. Okolie je tiež pekné, čisté, horský vzduch.....okrem tohto hotela je viac iných možností pre ubytovanie v Liptov.Jáne alebo v Jánskej doline a viac možností tiež pre šport, relax a pod. 🙂

jana3
3. júl 2012

Viete mi prosim niekto poradit nejaku vhodnu turu pre stvorrocne dieta v Slovenskom Raji? Mozu byt aj rebriky, ale nejake moc nebezpecne retaze radsej nie....
Dakujem

sysysy
7. júl 2012

letošní dovolenou jsme strávili v Nízkých Tatrách v okolí Liptova a pro malé děti je tento kraj ideální 😵 Koupali jsme se v Liptovském Jánu, v Bešeňové a v Tatralandii. Dále jsme si vyjeli na Chopok (malý byl v krosně, i cestu lanovkou zvládl bez problémů) a další túry jsme si naplánovali v okolí Jasné. Ubytování jsme měli v soukromí, kde byla trampolína, houpačky, pískoviště, skluzavka, síť na volejbal, majitelé ještě dodělávali menší horolezeckou stěnu, dále tam byla možnost půjčit si kola i s dětskou sedačkou, takže jsem byla ráda, že i kdyby nebylo počasí na koupání, volný čas bychom využili i na zahradě...

rainee
18. júl 2012

@dai ahoj, kde konkretne ste boli? zhanam nejake ubytko na strbskom plese, nejaky slusny 3* penzionik s polpenziou pripadne apartmany s polpenziou za rozumnu cenu.... nasla som len same drahe hotely a potom chaty pre viac ludi 😒

mirkapal
18. júl 2012

@rainee Na Strbskom Plese sme boli v hoteli Borovica - bol vyborny, dcerka mala vtedy rok. Ale je trochu drahsi.

rainee
18. júl 2012

@mirkapal ten som pozerala ale to uz je dost drahe.

dai
18. júl 2012

@rainee ahoj - My sme boli v hoteli Crocus - fakt prijemne apartmany ,super vybavene aj s kuchynou. V hoteli je aldaj vyborna restsuracia...

dana33
20. júl 2012

my sme boli v private Malema,vo Vrbovom,super pre deti, pozrite ich stranku ,naša naj dovolenka tento rok 😉

mirm
23. júl 2012

Ahojte,
neviete mi poradit. Chceme ist na predlzeny vikend s dcerou (1rok) niekam do 300 km od Bratislavy, ale Liptov ani Vysoke Tatry nie, lebo tam ideme koncom augusta.
Dakujeeeem

kvetinka211
23. júl 2012

@rainee ahoj, skus apartmany golem v tatranskej strbe, my sme boli a super 🙂 mam aj kontakt na konkretny apartman na 2/3 poschodi s juhovychodnou orientaciou a pohladom na stromy kebyze je zaujem 😉
polpenzia by sa dala mozno vybavit v blizkych hoteloch, ale nam sa lepsie osvedcilo kupit si v obchode nieco na ranajky a vecere a obedy si davat v restauraciach
Cena bola celkom oki vzhladom na kvalitu a ceny v okoli.

veve8483
23. júl 2012

@mirm ja by to som odporucila terchovu, je tam aj hotel babyfriendly...alebo nejaky penzionik....kamoska tam bola s detmi na dovolenke a velmi sa jej pacilo...

rainee
24. júl 2012

@kvetinka211 ahoj, diky mozno nabuduce to vyskusam. nakoniec pojdeme v auguste do penzionu Polana - Pekna vyhliadka len 5min. od Stareho Smokovca, tak dufam ze tam bude dobre a vyjde pocasko.

rainee
24. júl 2012

a este som zabudla ak chcete niekto ubytko v apartmanoch v Tatr.Lomnici alebo Dolnom Smokovci tak davam link: http://www.tatry-home.sk/slovensky/podlesom01.htm
prenajima to jedna mila pani, je to pre min. 4 osoby max. tusim 6, super cena, pekne zariadene, komfortne. len su to podkrovne apartmany bez vytahu na 4p, na to treba pamätat ak idete napr. s kocikom....

martuska75
24. júl 2012

@rainee môžem sa opýtať to je byt v nejakom paneláku alebo podkrovie domu? Nie sú tam žiadne fotky. Boli ste tam? Kde konkrétne sa to nachádza v Tatranskej Lomnici?

rainee
24. júl 2012

@martuska75 ano je to podkrovny byt, ten v Lomnici kde sme my boli je cca 10 min. dole pod stanicou elektricky. fotiek tam mas kopec ale musis si kliknut na to oranzove bud v sekcii apartmany alebo jednotlive apartmany hore v liste 😉

marcellka32
24. júl 2012

@mirm hotel Sitno,mesto Vyhne,teraz sme prišli,paráda pre deti ako stvorené,animacie od rána do večera 🙂

martuska75
24. júl 2012

@rainee už som to zbadala, díky. Dobre to zamaskovali na tej stránke 😉

juliar
27. júl 2012

Odporucame chatu Bačkarka pri Makove. Je sice jednoduchsia, ale deticky sa tam neskutocne vyhraju. (piesok, hojdacky, kaďa s teplou vodou, sauna, kolotoc, trampoliny, vnutorne ihrisko,...) Vyborne varia, super cena,pekne prostredie. V lete pohodicka na terazse, v zime hnet vedla vleky. http://www.backarka.cz/

mirm
30. júl 2012

@veve8483
@marcellka32
dakujeeeem nakoniec sme sli na moravu ale este chceme ist niekam na vikend. Nad Sitnom som rozmyslala aj tento vikend tam bude spievankovo ale bohuzial teraz tam nemozeme ist :(

veve8483
31. júl 2012

@marcellka32 ahoj, rozmyslame, ze by sme tiez isli na Sitno, chcem Ta poprosit, ci je to vhodne pre deti do troch rokov Zmestia sa na izbu dve cestovne postielky? Aka bola strava? A kam ste chodili v okoli? Dakujem velmi pekne za info.

marcellka32
1. aug 2012

@veve8483 my máme 4 ročnú a 2 ročného,takže obaja boli v postielke,zmestili sa do izby,strava bola super,pre deti ráno bola aj krupicova kaša,alebo puding,na večerumali buď rybie prsty,kuracie mäso,pre dospelých boli na raňajky:párky,prazenica,šunka,syry,maslo,dzem,babovka,ovocie,...su tam animatorky a je program od 10 do večera,večer detská disco o 20,na okoli je kamenné more,pekná túra.

veve8483
1. aug 2012

@marcellka32 no celkom sa my to zacina pacit, asi sa tam vyberieme. Este mi niekto pisal, ze to je hlboko v lese, bol to pre Vas problem? Kolko minut autom to je od B. Siavnice?

tinafarkas
1. aug 2012

Vysoke Tatry su skvele, avsak neodporucam hotel Hubert v Gerlachove - zavadzaju klientov, ofucany personal restauracie, spinava a studena voda v bazene, neaktualne foto detskeho ihriska, ktore nie je v najlepsom stave, .... proste slovenska realita... 😒

marcellka32
1. aug 2012

@veve8483 je to v meste Vyhne,na kopci za kostolom,nie je to na samotke v lese,autom sme neboli v meste,chodili xme po lese,pekné lesné cestičky,my máme mesta dosť doma 🙂