Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

rena40
23. mar 2015

@h2
ahoj,my sme si zajednali pobyt v horskom hoteli Pod Sokolím vo Vrátnej doline,je to skôr chata ako hotel...majú akciu 20e/noc s POP a dieťa zdarma,strava 5e/noc .To bolo jediné,čo sme ešte našli volné na sviatky...

tin007
23. mar 2015

@h2 Pred 2 tyzdnami sme boli na 4 dni na Liptove; konkretne v Liptovskom Jane a ubytovani sme boli v Liptovskom dvore. Odporucam; byvate v chatke, takze mate vela miesta a super sukromie. Uzasne tam varia (v cene sme mali polpenziu), maju vlastne relax centrum (s bazenom, virivkou, kadou vonku), detsky kut... Je to tam super, nam sa velmi pacilo (2 dospeli a 2 deti - 6 a 2).

h2
24. mar 2015

@rena40
@tin007
Ďakujem za príspevky, ten Liptovský Ján vyzerá super, ale do Jánskej doliny chodievame pomerne často, na podnikovú chatu môjho muža, tak som chcela tentoraz niečo iné.
Vrátnu dolinu milujem, aj Terchovú a celé to okolie tam, Ďakujem za tip. 🙂

adka_pajerska
24. mar 2015

Ahoj kazdopadne Sturovo,je to tam krasne poprerabane,bnli sme minuly rok a ideme aj tento.Pre deticky ako stvorene a aj cenovo dostupne,mozem len odporucit🙂

mirinka9
29. mar 2015

@adka_pajerska aký presne hotel máš na mysli?

llumka
11. máj 2015

@adka_pajerska mozem poprosit kde v sturove ste ubytovali? Chceli by sme mat aj so stravou. dakujem

tanickaskorokubikova
11. máj 2015

@h2 My sme boli minulý rok v demänovskej doline a bolo super, prešli sme si obe jaskyne a boli sme aj na Chopku, taktiež je tam kopec možností na turistiku, boli sme v Hotely Repiská (s výhľadom na Chopok) kde sme mali aj wellness takže úpiná parádička 🙂 tento rok by sme chceli ísť do Jánskej ale pre zmenu by sme si chcelii prenajať chatku nejakú.

tanickaskorokubikova
11. máj 2015

@h2 teraz sm si všimla ž to je staré 😀 tak sorry 😀

adka_pajerska
11. máj 2015

@llumka ahoj ono mi tam máme starku takže bývame u nej ale v apartmánoch na kúpalisku určite budú ešte mať🙂

kasiopeja01
5. jún 2015

Ahoj maminky, tak aj ja sa podelim o nase zazitky. Neviem, ci to tu uz niekto pisal ale odporucam Ranč u Edyho v namestove. Krasne prostredie, hned pri priehrade, v lete bazen, grilovacka. Maju mini zoo, jazdy na konikoch, pekne ihrisko pre deti. Ziadny problem ani pre tych najmensich v kociku.
Zaroven sa vas chcem opytat. Tohto roku sme sa rozhodli pre Detsky hotel v Terchovej. Nemaju vsak bazen a tak este uvazujeme o Penzione Horec v Liptovskom Jane. Bol tam niekto z vas?

mnamko
5. jún 2015

Urcite Sturovo

terina25
5. jún 2015

@kasiopeja01 ahoj.my sme boli v terchovej-myslíš Hotel Gold?bolo tam super,ja ho môžem len odporučiť.Inak vedľa hotela je také centrum-už nepamätám názov...a tam sú aj bazény,len neviem,či aj pre deti.Ale myslím,že áno.

kasiopeja01
5. jún 2015

@terina25 Ano, ten hotel. Dakujem za info. Pisala som im a vraj nebude vadit, ani ked si prinesieme vlastny maly bazenik 🙂, tak asi pojdeme tam. Paci sa mi, ze sa tam daju pozicat bicykle so sedackami a nosice, kedze syn ma len rok a pol a dcera 4 ☺

goldova
7. júl 2015

My sme boli v Piešťanoch na dovolenke . Našli sme si hotel v tichom prostredí a v úžasnej lokalite kde bolo ticho a pokoj.Pre malé deti ako uliate. Hotel bol síce staršieho typu, ale všade bolo čistučko, príjemný personál na každý deň iný program a výborná strava. Po večeroch nám hrala živá hudba, alebo reprodukovaná hudba a cez týždeň boli aj grilovačky v areály hotela. Môžem len vrelo odporučiť pokiaľ neviete km na dovolenku.
Samozrejme aj cenovo to bolo pre nás dostupné . Prikladám link hotela.

http://harmoniahotel.sk/

nextik
16. aug 2015

Dievcence poradte nejake ubytovanie v Malej Fatre. Dakujem

zuzkatko
17. aug 2015

baby poradte ubytko lacnejšie v starom smokovci ďakujem

illyria
7. sep 2015

baby, a nehladate na zlavovych portaloch? ja chodim len takto, da sa na tom paradne usetrit a fakt dobre dovolenky... Tu http://www.relaxero.sk/slevy/pobyty/pobyty-s-de... si vyfiltrujete dovcu s detmi a hladate.. a urcite sa to tak da aj na ostatnych

lubinkas
5. okt 2015

Ahojte mamicky, ak by ste radi isli s rodinkou na vikend niekam do krasneho prostredia s fajn ludmi, programom pre deticky i pre vas, skuste si pozriet toto http://www.bublinka.org/materske-centrum/vikend.... Urcite neolutujete🙂

sarai
6. okt 2015

Ahojte,
my sme boli naposledy v Terchovej - je tam krasna priroda (Vratna dolina, Janosikove diery...). Ubytovani sme boli v apartmane - presne Apartmany Skalka http://www.skalka-terchova.sk/ .
Ubytovanie bolo fakt dobre pre rodinu s detmi - mali velky dvor, hracky vnutri aj na dvore. Je tam hned pri tom aj riecka - v nej plavali kacky a ryby. Deti boli nadsene. V zahrade dozrievali slivky, tak sme si mohli aj odtrhnut. Bola to naozaj prijemna dovolenka, aj som si oddychla.

simonka1223
13. okt 2015

my sme boli v Jasnej v hoteli Ski & Wellness Residence Družba - tam najdete naozaj vsetko pod jednou strechou 😉 www.druzbahotel.sk/sk/dovolenka-s-detmi
okrem samozrejmosti (ktore nie vsade su samozrejmostou) - perfektna strava, mily personal, pekne ciste izby - robia aj animacie pre deti, skolu varenia, je tam detsky klub aj ihriska, ale najviac sa nasim detom pacilo wellness, kde mali svoju zonu 😉 svoj bazen, svoju virivku, nafukovaci hrad... 😎 😵
a o prirode ani nehovorim - vyjdete z hotela a ste v lese 🙂 a mozete sa tulat, kam chcete...
a ceny su teraz uplne v pohode 🙂

baryana
9. nov 2015

@horana ahoj, pozeram, ze okolie terchovej poznas a uz si mi raz davala typ na kupanie v rakusku. mas nejaky typ na hotel, penzion, alebo apartman s penziou s detmi 2 a 3? a vlastne to nemusi byt len terchova. hocikde od BA do cca 150-200km. uz hladam 4 dni a uz som zmätena.

vedel by niekto poradit? napr. brno, morava, piestany. hlavne aby boli atrakcie pre deti, detsky kutik, ihrisko, bazen pre deti. a ak by bola aj moznost opatrovania/odlozit deti na nejaku hodinku 🙂 /tak to by bola aka spokojnost 🙂

baryana
9. nov 2015

Poradi niekto vikend,kde by si to deti 2 a 3 uzili? S moznostami co som pisala vyssie?

lubkoval
20. nov 2015

Neviem kedy presne mas na mysli tu dovolenku, ale my sme boli uz asi 5 krat v Patinciach vo wellness hoteli. Maju tam rozne pobyty za super ceny. dvakrát sme tam uz boli len na pobyt skolka plavania, ktora je pre deticky od 6 mesiacov do 6 rokov ( samozrejme sa tam mozu kupat aj starsie deti). Teraz okolo mikulasa maju tiez taky pobyt.
Je to vlastne termalny bezan. Cez zimu kryty, v lete aj vonkajsie bazeny a plus samozrejme sauny a spa. Voda pre deticky je super aj z hygienického hladiska. A co sa tyka samotného programu, tak ten tam byva tiez pestry. deti sa tam hrali v deckom kutiku s anomatormi. Treba sledovat ich stranku alebo FB, vyhadzuju tam rozne zaujimave pobyty.Strava je tiez super, bohaty vyber a same mnamky 😀 😉

baryana
22. nov 2015

@lubkoval nasla som vyborne recenzie na vyhne hotel termal,boli sme a bolo super.sice tam nebol animator,ale je to krasny hotel,sluzby,klud,ihrisko,detsky kutik.ale vdaka za tip,urcite skusime😊

koniarova
14. feb 2016

@nanna6 Boli ste v tej Revúčke?

nanna6
29. feb 2016

@koniarova
Áno boli a je to tam fakt super, celý čas sme boli vonku kde je to neskutočne super.Dom je tiež krásny len má zvláštne dipozičné riešenie. Je to v ulici s rómskymi občanmi a sú tam ovady ale aj tak areál paráda

lu_cia
11. mar 2016

Ahojte maminky, mame tu dalsi oblubeny pobyt pre rodicov s detickami od 6 mes. do 6 rokov!

Wellness hotel Patince**** v spolupraci s AQUA BABY KLUBOM MOBIK Vás srdečne pozývajú na skvelý zážitkový 5 dňový pobyt spojený s baby plávaním. Viac info:
http://www.wellnesspatince.sk/pobyty-a-ceny/jar...

lastom
14. apr 2016

makov, horska chata baracka, super dovolenka

xavel
15. apr 2016

ako velke mas deti? ak nepotrebujete vyslovene detske kutiky, mam jeden mozno zaujimavy tip.
bola som tam zatial len sluzobne, no planujem tam zobrat manzela aj s detmi minimalne na jednodnovy vylet, kedze tento rok to u nas nevyzera na moznosti ist na dlhsiu dovcu.

V Rajeckej doline je nadherny komplex s termalnymi bazenmi vnutri aj vonku, velmi pekne prostredie, hory okolo, vynikajuce jedlo vo forme bufetovych stolov, takze s detskym menu nie je problem. Najdes tam od ovocia, cez bio a raw stravu az po pudingy, velky vyber zeleninovych salatov a vsetko jedlo fakt vyborne.
Izba na hoteli bola velmi cista, luxusna a hotel ponuka kvantum sluzieb - vselijake liecebne procedury, masaze, saunove ritualy, kozmeticke sluzby, je tam fitko a pod. A skoro som zabudla, jedna sa o hotel SPA Aphrodite - www.spa.sk. Ak by ste nesli s detmi, minimalne ako oddych s manzelom je to super. Ja som bola fakt prekvapena, ze na SR mame sluzby na takejto urovni, pretoze taky komfort som zazila zatial len v zahranici.

lucka_klembi
28. apr 2016

Ahojte :D píšem diplomovú prácu na tému ,,Dopyt rodín s deťmi po službách ubytovacích zariadení na Slovensku" a chcela by som Vás poprosiť, ak by ste si našli chvíľku čas o vyplnenie môjho dotazníka 🙂 vopred ďakujem za ochotu :D
https://www.survio.com/survey/d/J9U2I6X9D4W4E8O7K