Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

h2
2. máj 2016

@lucka_klembi Ahoj, dotazník som vyplnila, ale vadilo mi, že pri odpovediach sa dala označiť len jedna možnosť. pri viacerých otázkach by som využila aj viac odpovedí (napr. služby, lokalita...)

lucka_klembi
10. máj 2016

@h2 ďakujem veľmi pekne za vyplnenie :D a pri službách sa dalo zaškrtnúť viac možností no pri lokalite mi išlo o to, aká je tá top pre Vás aby som to vedela lepšie vyhodnotiť :D

h2
10. máj 2016

@lucka_klembi Ja keď som zaškrtla druhú možnosť, tak sa mi tá prvá odznačila. Ale nevadí, vybrala som tú najdôležitejšiu. Aj obľúbených lokalít mám viac, tam je tiež ťažko vyberať... 🙂

saria100
24. máj 2016

Boli ste niekto na plazovom kupalisku Tornaľa? Kedysi Safarikovo. Ake mate skusenosti?

kaja79
24. máj 2016

@saria100 minulú sezonu sme boli po dlhej dobe....prirodny bazen bol vycisteny od rozlicnych trav, tam kde mali deti vyhradeny priestor sa dost smykalo od usadenin na beton. kockach, ale detom to zjavne nevadilo 😀 druhy bazen neviem aky bol, ten sme neskusali. Strava taky priemer, v restauracii okolo obeda plno ludi, obsluha pomala. V minulosti dobre varili, teraz som neskusala,ale kto tam jedol, nestazoval sa. V stankoch sa da najest celkom OK. Pomer cena: kvalita sa da. Inak v centre Tornali maju najlepšiu zmrzku, oplatí sa vyskušat 😉

atka2
25. máj 2016

Ahoje, manzel ma pozval po dlhej dobe na vikend do kupelov Afrodite v Rajeckych Tepliciach. Je vhodne brat aj deti alebo lepsie ich nechat starym rodicom? Nebudu sa tam nudit?
Dakujeeem.

katka2511
17. jún 2016

@tanickaskorokubikova odporúčaš hotel repiská? pýtam sa, lebo má dosť negat.recenzií, tak či sa vám tam páčilo

rainee
26. dec 2016

ahojte, zhanam na zimnu dovcu dajaky penzionik alebo apartmany hned pri kopceku/svahu,kde by sme mohli s deckami trosku posankovat- idealne orava, nizke tatry. ked mate niekto tip budem rada, dakujem.

xavel
27. jan 2017

@atka2 ahoj, uz ste asi boli. brali ste nakoniec deti? ako sa vam pacilo?

jesika35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
24. jún 2017

@jesika35 Ahoj, môžem ta poprosit o fotky. ☺

jakubik
24. jún 2017

@jesika35 mozes peosim ta kontakt na seba?

lucinkask
26. jún 2017

@jesika35 Dobrý deň, aj ja poprosím fotky. Ďakujem

samantha1702
26. jún 2017

Jesika35 poprosim fotky 🙂 vdaka

kubinka1
24. aug 2017

Ahojte, prida sa niekto na rodinny plavecky Smolko pobyt ?
https://zazitkovepobyty.sk/aktualna-ponuka/

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mylada8
8. mar 2018

my radi spominame na dovolenku v jasnej. boli sme s detmi a chodili sme na prechadzky do prirody, aj mensie turistiky. aj na hoteli www.druzbahotel.sk bolo super - mali tam velikansky wellness aj pre deti!!! aj bike nam pozicali. skratka boli sme spokojni. a v lete aj celkom prijatelne ceny. 🙂

marusik
8. mar 2018

učite liptov... napr. Račkova dolina.-) http://www.rackova.sk/

sylvie
autor
9. mar 2018

Odporucam hotel Slovan v Tatranskej Lomnici. Super vybaveny pre deti, detsky svah s lyziarskou skolou hned za hotelom, vyborna strava.

kamsdetminaorave
7. apr 2018

Na Orave postavili rozprávkovú dedinku http://oravakamsdetmi.sk/na-orave-vyrastla-rozp...

git.k
22. júl 2018

@hanka274 Ahoj Hanka, prosím ťa ako sa volal ten hotel na orave, ktorý si spomýnala. Snažila som sa to nájsť -ale pôvodná diskusia tu už nie je. Ďakujem.

jozefcandy123
1. aug 2018

Ja by som určite odporúčala Hotel FATRAPARK2 v Hrabove. Blízko je Malinô Brdo, úžasne sa tam lyžuje. Ceny boli s prepáčením smiešne. Apartmán bol absolútne super, každý deň sme chodili do reštaurácie priamo v hotely. Jedlo bolo super, mali tam veľký výber. Jednoducho sme si to tam užili. Prikladám link,keby ste sa rozhodli pre toto ubytko: http://fatrapark2.net/

mmmonika
24. júl 2020

Máte nejaký nápad, kde stráviť 3-4 noci pri vode, minimálne s polpenziou, s puberťákom. Dostupnosť vlak, bus.

minik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz