Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

mgurnak
20. júl 2009

baby, ako ste to riesili s jedlom....mi ideme tiez plavat s nasim drobcom, ale mame len polpenziu...co na obed? prosim poradte, ktora mate skusenost....

titkovamiriam
20. júl 2009

kto chce stravit leto pri vode,idealny je velky meder-krasny aqapark,tepla voda,vsade cisto.a aj oklie je prekrasne.

majka35
20. júl 2009

miriam, ja už 5. deň hľadám ubyovanie ... poraď, ak ste boli niekde 😉

egyptanka
20. júl 2009

ahojte, surne hladam na tipy na ubytovanie v Banskej Bystrici alebov jej blizkom okoli, nieco cenovo prijatelne s manzelskou postelou, alebo super by bolo zapozicanie detskej postielky. potrebujem to doriesit do zajtra.
pls. IP
Dakujeeeeeem.

titkovamiriam
21. júl 2009

priatel ma v mederi byt,tak nemam problem s ubytkom.no verim ze je to problem lebo je tam neskutocne turistov,skus ist na stranku medera-tam je ponuk vela.

majka35
21. júl 2009

beznádejné ... prešla som asi všetky stránky medera ... ☹

titkovamiriam
21. júl 2009

verim je tam strasne vela madarov,cechov a nehovorim slovakov,co ludia maju domy a byty na prenajom su obsadeny aj dva roky do predu.ale fakt je to tam maly raj

majka35
21. júl 2009

plačeeeem ... 😖 ☹ ☹ ☹ lebo som sa zdohádala neskoro ... my sme plánovali k moru, ale nakoniec to môj muž zatrhol, kvôli nebezpečenstvu chrípky ☹

titkovamiriam
21. júl 2009

prosim ta my sme boli v chorvatsku a pohodicka viac ludi umiera na obycajnu chripku ako na toto bububu

majka35
21. júl 2009

môjmu mužovi to nevysvetlím 🙄 🙄 🙄 🙄

majka35
22. júl 2009

našla som si ubytovanie ... dokonca 2!!! ... tešííím ... takže týždeň Štúrovo a týždeň Meder ... nech sa malá vyblázni 😀

titkovamiriam
22. júl 2009

tak v mederi urcite ma odtial foto

leniciatko
22. júl 2009

ja som bola s deťmi -dávnejšie v rajeckých tepliciach-paráda,normálne kupko aj pre malých,žiaden super termalpark. 🙂

titkovamiriam
23. júl 2009

majka ak budes byvat v mederi na private sa mi zda ze budes mat na kupku niaku zlavu,si zisti!

majka35
23. júl 2009

miriam ... aj foto som kukla - supeeer ... a ďakujem za radu ... určite sa na to opýtam 😵

ingridgrimling
27. júl 2009

Ahojte, pridávam tip na výlet do Jasovskej jaskyne cca 30 km od Košíc + je tam asi 45 minútový náučný chodník Jasovská skala a je tam ešte starý kláštor.

zelvatko
28. júl 2009

ahojte.. je vhodne jet do tatralandie s půlročním dítětem?
a jak je to tam s odpočinkem?myslím, jestli se tam dá jen tak ležet na dece nebo léhátkách...nikdy jsem tam nebyla a z fotek to nejde moc dobře vidět..letos se tam chystáme na dovolenku. Prosím o info.

miriamka
29. júl 2009

Tak my sme boli na dovolenke v Besenovej a malemu sa v termal parku moc moc pacilo.Sice pre nas to prilis oddych nebol,lebo sme stale za nim museli behat,ale uzili sme si to aj tak,a v auguste tam planujeme ist opat 🙂

skuli
29. júl 2009

My jedeme poslední týden prázdnin do Západních Tater-Zuberec-Roháče.Máme objednané ubytování v penzionu TIMEA .Nebyla jste tam některá?

vlasa
31. júl 2009

hotel marlene v oscadnici na kysuciach,uzasne prisposobeny detom 😎

vilkakatka
4. aug 2009

Ahojte 😉

Ak niekto hlada super ubytovanie pre rodinku, tak mam jeden typ ... chalupa priamo v Besenovej, len 50m od thermal parku, s moznostou parkovania pri chalupe. Viac info v IP, ak ma niekto zaujem.

Zelam pekny den 😵

gagusinka
4. aug 2009

Tak to budete vedla nás, je tam celkom pekne, taky maly zelený pensionik

htrubinyi
6. aug 2009

Ahojte, som z Bratislavy, neviete mi niektorá poradiť nejakú agrofarmu v okolí Blavy, kam by sme sa nejaký z letných prázdninových dní mohli ísť pozrieť s deťmi- 9ročnou dcérou a 13ročným synom. Myslím pozrieť zvieratka, prípadne dojenie a výrobu niečoho..? Dik za odpovede. Halina

tin007
6. aug 2009

htrubinyi v stupave je biofarma (daj si hladat biofarma stupava, je to druhy vysledok)

najjulinka
8. aug 2009

Neviete aké širok dvere má zubačka na štrbske pleso??? Dá sa isť aj s kočíkom do nej??? či vstup len bez kočíka???

ela23
9. aug 2009

Davam do pozornosti jeden tip na dovolenku s dietatom na Orave konkretne v obci Habovka http://www.ukamarata.sk/,mali sme sa vyborne!!!Ten penzion splnal vsetko co sme potrebovali,na vsetkom sa da s pani domacou dohodnut,vseobecne mame uz druhy rok vyborne skusenosti na Orave,ktora sa na neskutocne paci!Pokial radi bicyklujete aj s detmi,nevahajte a zoberte si ich zo sebou,my sme na nich pobehali co sa dalo...absolvovali sme aj Podrohacske folkorne slavnosti,boli uzasne!Oravsky hrad,Oravsku zeleznicu - Tanecnik,Oravska Lesna,Zakopane,Muzeum oravskej dediny - Zuberec - Brestova,okupali sme sa aj v termalnom kupalisku - Oravice,na ranci u Ediho v Namestove,Oravska prihrada....Na Orave dobre,na Orave zdravo - to skutocne aj plati.Su tam velmi mili a dobri ludia,ktori dnes uz vedia co napr. rodiny s detmi potrebuju na dovolenke.

dai
10. aug 2009

ahojte,
uvadzam moje top favority - vela aktivit pre deticky, krasne prostredie, wellnes, nadherne ubytovanie a super jedlo🙂 ( rodinam s detmi zabezpecia postielky, rychlovarne konvice, zohreju papu - vlastne spravia co vam vidia na ociach - uzasny personal -na slovensku sa taky len tak nevidi🙂
http://www.rsvadicov.sk/
http://www.impozant.sk/
tieto mam odskusane a su fakt super

moj brat si velmi pochvaluje tento:
http://www.termalvyhne.sk/

maruschka
13. aug 2009

dievčatá..budúci týždeň si konečne zoberie manžel dovolenku - až neskutočné 4 dni !! Potrebujem poradiť a rýchlo..Chceme niekam vypadnúť na tieto 4 dni, ale malo by to byť buď niečo vo Vysokých Tatrách /za rozumnú cenu, nechceme apartmány/, alebo niekde tam na horách...Len nie východné Slovensko, lebo by sme precestovali viac, ako by sme dovolenkovali...A ešte-nie kúpaliská, tento rok máme kúpania až-až.. 😉 😉 Ďakujem za každú radu... 😵

To ubytovanie môže byť aj jednoduché, leby my sa na izbe nikdy nezdržiavame, len prespávame.. 😉

maruschka
13. aug 2009

hotovo...dovolenku máme zarezervovanú..podarilo sa vo Vysokých Tatrách 😎 😎 😎 😎