Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

sue
10. jún 2007

Aquaparky, Slovenský raj- Dedinky, Čingov,... Liptov - Demänovská dolina s jaskyňami a Chopkom, Aquapark, Prosiecka a Kvačianska dolina, Vlkolínec, Havránok... Donovaly, okolie Banskej Bystrice - Čiernohorská železnička, Špania dolina, Kováčová kúpalisko... pohorie Burda na južnom Sk ... Domaša a okolie... Vysoké Tatry...

hanka274
10. jún 2007

Sylvi, uz je tu taka tema....
tu je par dobrych napadov na SK
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sylvie
autor
11. jún 2007

hanka, si zlata, nie je to sice presne taka ista tema, lebo mna zaujima len Slovensko a ani som tam toho moc nenasla, ale dik.. 🙂 a nechapem, preco je vo volnej diskusii..

skusim pozriet tu oravu, co tam odporucaju.. nikdy som tam este nebola..

sue, dik za typy.. potrebovala by som vsak nieco konkrentejsie, lebo nemam dobry pristup na net a casu tolko hladat.. ale velmi pekne dakujem..

zuzu13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka274
11. jún 2007

sylvi, tam sa pytala zakladatelka vyslovene na Slovensko, tak som myslela... 😉 hej, patri sem do tejto "kategorii"...
len som si pamatala, ze som tam prispievala, tak som to pohladala aj babetkach....ked to tu nebolo 😅

skus oravu, velmi ti ju odporucam, konkretne ten penzion na ktory som dala link v tej debatke. Zatial som na lepsom dovolim si povedat na SR nebola, co sa tyka penzionu-strava...to treba zazit, napapat...domaci su tam vsetci rodina, teda s detmi dospelymi a tak....no a vyhoveju snad v comkolvek...sme boli min. rok este s malou Hani, a stale sa pytali....prikurime?? netreba vymenit paplon??...mate plienky??....nic nepotrebujete??? mne ako kojacej mamine robili speci stravu. Si predstav ze samych ich trklo, ked mal muz kapustu, knedlu, masko-vepso, knedlo, zeli. Tak vedeli, ze ja kapustu nemozem, mne spravili raznici, ale take...este sa zalizujem.
Takze odporucam. A okolie Rohacov je siroko daleko zname svojou krasou. a su aj turicky, ktore sme obehali kocikom....Tatliakova chata, zaciatok Juranovej doliny....
😉

sylvie
autor
12. jún 2007

hani, prepac.. teraz som si precitala co sa povodne zakladatelka pytala.. zmiatli ma tie prispevky kt. jej odpovedali, lebo tie boli skor o zahranici.. tak nech kludne tuto moju temu vymazu a tu nech premenuju..

ten penzion som pozerala, vyzera dost dobre.. tak mozno pojdeme tam.. este raz dakujem 🙂

hanka274
12. jún 2007

to je v poho, som si pamatala, ze chcela SK...
chodte a nabuduce pojdete zase len tam. uvidis.

adetka
12. jún 2007

V tatrach som nasla toto... maju tam detsky kutik, detsku izbicku, detske menu, postielky do izby,... hotel lesna

kangaroo
12. jún 2007

tiež odporúčam hotel v Starej Lesnej, aj strava je tam fajn,býva tam aj plávanie s rybičkami, negatívum je že tam nie je výťah,a na prechádzky s detičkami sú fakt krásne Roháce,nejaký penzionik v Zuberci 😉,
nedávno sme boli na Polane, je tam aj hotel a tiež je tam fajn prostredie,a celkom dobré sú aj Sorea-hotely.........je toho habadej

sylvie
autor
1. júl 2007

tak my sme sa nakoniec rozhodli, ze pojdeme do Vysokych Tatier.. vybrali sme si penzion Tatras vo Velkej Lomnici, je velmi pekny, novy.. dostaneme aj detsku postielku zdarma a budeme mat aj zariadenu kuchynu k dispozicii..
este sa nam pacil Penzion 2004 v Starej Lesnej a Penzion u Pejtrika v Mengusovciach..

hanka274
1. júl 2007

sylvi, akoze zdarma?? to vam daruju?? ci pozicaju zdarma?
asi len pozicaju, ze? to je ale uplne normalne v "normalnych serioznych hoteloch" 😉
Tak krásnu dovolenku prajem, oddychnite si od bratislavskeho stresu, uzite si v zdraví!!! 🙂 😎

kluara
2. júl 2007

my sme boli na jednom stretku s detičkami a rodičmi v čičmanoch, bolo neuveriteľne super, deti do 3 rokov zadarmo

sylvie
autor
2. júl 2007

hanka, zdarma nam ju pozicaju.. 😉 a co som pozerala ostatne penziony, tak vacsinou tam bola postielka 100 Sk na noc..

kluara, krasny penzion, taky stylovy.. aj ceny v pohode..

zdenkaamarosko
2. júl 2007

kluara, tam musí byť ozaj pekná dovolenka. "deti do 3 rokov zadarmo" a čo zadarmo? 😉

sylvie
autor
2. júl 2007

zdenka, to je snad skoro vsade, ze dieta do 3 rokov zadarmo bez naroku na lozko..

alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kluara
2. júl 2007

Zdenka, ako už napísala Sylvia - bez nároku na lôžko a stravu 😀 dokonca majú k dispozícii aj detskú postieľku a stoličku 🙂

zdenkaamarosko
4. júl 2007

dík baby 😉

broskynka
7. júl 2007

Ahoj, my by sme tento rok chceli vyskúšať dovolenku na Liptove,má niekto s touto lokalitou skúsenosti? Hlavne,čo sa týka chatiek,ale tých lepších,pretože idem s malým bábom,vopred dík

doriska
8. júl 2007

My jsme loni jen Slovenskem projížděli cestou do Budapešti, ale jednu noc jsme strávili v Senci - Slnečné jazerá. Původně jsme hledali Zlaté Piesky u Bratislavy, je to stejným směrem, ale nějak jsme to minuli a právě, když jsme to chtěli otočit, jsme uviděli směrovku. Moc se nám tam líbilo a letos bych tam chtěla na delší dobu.

mikca
8. júl 2007

ahoj, razíme letos na Podhájsou, tak jsem na to zvědavá, hodně lidí říka že je tam fajn, tak uvivim 🙂

lenka.benedekova
23. okt 2007

Krásne Ubytovanie na Liptove za prijateľné ceny s poskytnutím adekvátnych služieb.

Rada by som sa podelila s ľudmi ktorí budú mať záujem a prečítajú si tento moj malý príspevok.Rozhodli sme sa s pár priatelmi strávit letnú dovolenku na tak preferovanom regione v posledných rokoch na Slovensku na Liptove. Po medialnej reklame na Thermal park v Bešeňovej sme sa rozhodli spojiť príjemné s užitočným.V našom prípade to znamelo oddych,relax v termálnych kúpeloch,kupaliskách s aktívným oddychom a športom po liptovských horách a dolinách.Mali sme len približnú predstavu ako mladí ľudia ako asi strávime všetok čas našho pobytu na Liptove.
Po hladaní vhodného ubytovanie cez google nás zaujala prezentácia na internete na Privát u Luptákov. Zaujalo nás vdaka štýlovému drevenému zariadeniu celého domčeka ktorí nam bol celý k dispozícii bez prítomnosti domácich a ceny na ktorých sme sa dohodli s p.Luptákom .
Pri našom príchode sme boli milo prekvapený celkovou čistotou, poriadkom, službami a informaciami zo strany p.Luptáka.
Po ubytovani sme boli informovani o vsetkých najbližšich turistických zaujímavostiach a možnostiach strávenia nášho pobytu v tomto krásnom kúte našho Slovenska.
Od našich ubytovatelov sme dostali do Thermal parku v Bešenovej 15%zlavu na vstupné a v rámci ubytovania sme mali k dispozícii bycikle,športové náradie a peknú zahradu na stravenie našich letných večerov pri grilovaní,opekaní a varení gulášu pre našich vždy hladných chlapov.Poskytnuté bycikle nam sprostredkovali velmi peknú ,ale aj dlhú Lupčiansku dolinu,Prosiecku a Kvačiansku dolinu v ktorej nás zaujali dobrovolníkmi zrekonštruované Mlyny v Oblazoch a celkový okruh okolo Liptovskej Mary.
Dovolíme si potvrdit ,že na Liptove tí Liptáci majú všetko: krásne hory,kopce,doliny,termálne jamy a kúpaliská,prirodné a kultúrne pamiatky a zaujímavosti napr.dedina Vlkolinec ...
Chceme ešte raz takouto formou podakovat p.Luptákovi za poskytnutie velmi príjemného a cenovo dostupného ubytovania, poskytnutí neocenitelných rád a návodov na túry a cyklotúry po Liptove.Vrelo odporučíme po našich osobných skúsenostiach ľudom ktorí majú záujem o strávenie dovolenky na Slovensku a spoznávania zaujímavých kútov našej krásnej krajiny o ktorých mnohí ani netušia.
S pozdravom Lenka Benedeková s priatelmi
Spišská Nová Ves 6.7-13.7 2008 😉

mirmidon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy1979
23. jan 2008

nejaký typ kam s ročným dieťatom. To znamená aj s kočíkom. Nie len samé hory ale aby sme s kočíkom zvládli nejaké prechádzky, lúky, zvieratká, poprípade v blizkosti kupalisko vhodne aj pre malé deti.

danu
23. jan 2008

baby my ideme cez leto to bude mat mala rok sem splna to vsetko co som chcela:bazen, pieskovisko, sauna, smyklavky, hojdacky, posedenie vonku, gril, turisticke chodniky nablizku a cena? 375,- Sk na 1 osobu to je nic.

zuzana_t
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
20. jún 2008

budúci týždeň sa chystáme na predlžený víkend do Liptovského Jána ... máte niekto skúsenosti? ... rezervovali sme si izbu v penzione Liptov ... 😵

lenca13
22. jún 2008

Majka aj my chceme ist na dovolenku ale az v auguste ked bude mat mm dovolenku tiez niekde do Tatier ja som pozerala Strba alebo nieco blizko.tiez len taky predlzeny vikend.

ricky
22. jún 2008

Rad aby som pridala jednu nasu oblubenu destinaciu- hotel Remata pri Handlovej -, boli sme tam uz 7 x a bolo super, v lete je tam vonkajsi velky bazen, vnutri je tiez teply bazen s vyrivkou, - super pre deticky, 2 detske kutiky, jeden v ramci posilovne ...jedlo je uplne super a my sme mali polpenziu a detku stravu sme dostali zdarma...v ratane dezertu 🙂)) v zime sa tam da lyzovat a v okoli 20 km su bojnice tak je aj kam chodit na vylety...j etam aj bowling, biliard + asi 2 km od hotela su umele rybniky kde si mozte chytit rybu a rovno vam ju upecu...vramci toho je detske ihrisko s trojkolkami a kopa zvierat.....je tam v okoli aj viac chat kde s ada ubytovat, napr. poniklec, chata mladost, su lacnejsie ako ten hotel, ale my ho mam eradi🙂))

ricky
22. jún 2008

Len est epripominam ze v sezone .leto, zima tak treba rezervaciu min mesiac-dva dopredu ...