Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

lucaro
5. jún 2013

Ja jednoznačne odporučam : Grandhotel PERMON v Podbanskom. Všetko pre deti pod jednou strechou a super stravovanie. U mna je to jednoznačne TOP

lucaro
5. jún 2013

@martuska75 suhlasim, nie je to vobec vhodne a atraktivne pre deti

martuska75
5. jún 2013

Do pol hodky autom od BA bude tak v Devínskej alebo na Zlatých pieskoch podla mňa 😀 😀 😀 Teraz vážne, možno skús mrknúť niečo v Senci, je tam ten aquapark, jazerá .... Celkom fajn je ten hotel oproti tým bazénom, ale určite aj iné ked pokukáš. Alebo nejakú chatku pri jazerách na Zahorí okolo Malaciek to by tak mohlo byť ak myslíš tú pol hodku od tabule BA 😉

martuska75
5. jún 2013

@lucaro Myslíš ten Tulipán v Lomnici??? No mne sa extra baby friendly nezdal ako všade propagujú, tak preto som to sem hodila, nech sa niekto tiež nenapáli.

betina1984
5. jún 2013

@sylvie my ideme s deckami napredlzeny vikedn (viac si simi netrufam) na Ranc u Edyho do Namestova... Chatky, kone, detske ihriska, blizko voda, lesy...

http://www.rancuedyho.sk/leto/

rodinnevikendy2
5. jún 2013

Srdecne vas pozyvame na predlzeny vikend v juli KRAJINA ZAZRAKOV
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

RODINNE SMOULKOVINY s plavanim deticiek v auguste

https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

veronikam
11. jún 2013

Ahojte, prosim o radu kto ma skusenosti - tento vikend ideme do Slovenskeho raja (Abrahamovce). Ideme s 3 malymi detmi (2,3,4 roky), tak by som porosila nejaky tip na peknu prechadzku, nieco lahke s detmi (najmensi na chrbate, ostatni po svojich 🙂 . Planujeme kupalisko Vrbov, Dobsinsku ladovu, a ZOO, no este by sme samorzejme radi aj nieco pekne v prirode videli. Dakujem vopred.

zuzanago
11. jún 2013

ahojte odporucam www.chatauhorcik.sk, super prostredie, je to v terchovej, ale na lazoch, super pre deti, aj strava, aj detske porcie, aj male wellness

zuzanago
11. jún 2013

@veronikam
skuste klastorisko, inac tie tury su tam dost tazke, teda niektore useky, hlavne tie rebriky, zavisi ako ste zdatni, hlavne odporucam pevnu a vysoku obuv, zuzana

marusik
11. jún 2013

Ecoma - Zvolen, Rodinkovo - Belušské Slatiny

tompi
11. jún 2013

@broskynka Liptov sme precestovali s dvoma detmi,1 a 3 roky,byvali sme uz na mnohych miestach,ale pre deti velmi viem vyzdvihnut Grand hotel Jasna.Vsetko pre deti,animator,komplet jedalnovy servis a pri kazdom stole dieta,netcala som ked jeden mnaukal,druhy chcel ine...maly spal v izbe,vacsi sa dole hral,zvieratka,vsetko na skok.Velmi sme boli spokojni

nenica
9. júl 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosti s penzionmi v Demänovskej doline: Penzion Alfa, Adriana, Flores, Limba, Hotel Bystrina, prip. iny...? Dakujem!

kikina84
10. júl 2013

@bubu98765432 mozem sa spytat ntie habakuky..kolko je tam vstup? neviete ci je v blizskom okoli nejake lacne ubytko? dakujem

alami
10. júl 2013
bubu98765432
11. júl 2013

my sme boli zo školkou a bolo tam super

katun
24. júl 2013

@nenica ahoj, neviem, ci uz nie je neskoro, ale ja mam skusenost s penzionom Limba - bola som tam uz asi 4krat - sice pracovne stretnutia, ale s detmi 😉 velmi mily personal, uzasne natierky tobili tety na ranajky 😎 maly mal vzdy aj palacinky, .. pred chatkami je mensie ihrisko pre deti, .. na Liptove blizucko Liptovskej Mary sme boli uz viackrat v Kolibe Greta v Liptovskej Sielnici. tak to je atraktivnejsie pre deti, aj je to blizkucko do Besenovej, ci Tatralandie - ak chces aquaparky. Velke ihrisko pre deti, .. V zime a na jesen sme chodili do tej Demanovskej do Limby a v lete do Grety 🙂

lucaro
27. júl 2013

@kikina84 habakuky nie su vobec lacne, je tam toho dosť malo a podla mna je to pre deti okolo 6 rokov. Moja mala ma 4 a nejako ju to nezaujalo. Su tam hrane rozpravky a na to už je potrebne večšie dieťa.

kessy11
27. júl 2013

my sa chystáme budúci týždeň na 4 na Liptov, ubytovanie www.dommarko.sk, a máme na pláne výletiky : po ceste tam chceme navštíviť Habakuky, ubytovať sa popozerať dedinku a hlavne navštíviť ihriská a atrakcie vo vile Betule, na ďalší deň by sme šli do Demänovskej jaskyne a poobede lanovkou na Chopok, ďalší den by sme chceli absolvovať plavbu po Liptovskej Mare a poobede navštíviť Westernové mestečko a posledný deň pozrieť Múzeum Liptovskej dediny a ísť domov .... no ale uvidíme čo všetko sa nám podarí a hlavne ako budú detičky a počasie spolupracovať, že áno 😀 😀 😀 😎 😎 😎 ja by som chcela aj nejaké to kúpanie bud v tatralandiíí alebo v bešenovej ale či niečo z toho bude, uvidíme.....potom Vám sem napíšem aj recenzku na ubytko aj ako sa nám zdarili výlety 🙂

kikina84
28. júl 2013

@kessy11 super..nieco podobne planujeme aj my..mozem sa spytat na to westernove mestecko..,,?? kde to je prosim? dakujem 🙂

kessy11
28. júl 2013
nagyi
30. júl 2013

@sylvie ja môžem poradiť Štúrovo, a tiež môžeš ponúkať aj ubytovanie v areáli kúpaliska Vadaš

lucien2
1. aug 2013

@kikina84 westernové mestečko žiaľ už nefunguje :(

maca02
4. aug 2013

@skuli ahoj, nasla som tvoj prispevok na penzion timea v zuberci, uvazujeme prave nad nim, ako tam bolo? dakujem za info..

kessy11
5. aug 2013

tak hlásim že bolo super 🙂 ubytko v pohode, ale vhodnejšie pre väčšie partie a rodinky, pre nich je to úplne ideálne 🙂 a výletiky boli Habakuky po ceste, bolo to v pohode aj sa malému veľmi páčilo ale nie je to na celodenný výlet, my sme sa tam zdržali tak cca 1,5 hod a to malý ani nechcel rozprávky počúvať, ale bolo to veľmi pekné, villa Betula-Liptovská Sielnica geniálne, úplne že raj pre deti rôznych kategórií, veľmi pekne spravené aj pekné prostredie, atrakcie, ihrisko, motokáry, trampolíny, hrady, šmyklavky, lanovky, domčeky, kolky, zvieratka, koníky, kúpanie proste SUPER...ale teda jesť sa tam moc neoplatí aj ked my sme jedli ale potom ked sme cenovo porovnávali tak jedna z najdrahších večerí (nakoľko sme sa stravovali celý čas iba v reštikach ), další výlet bola Demänovská ľadová jaskyna malý bol v úžase, skanzen Pribylina - Liptovská dedinka krásne prostredie, domčeky, ihrisko, ukážky kovania, prehliadka kaštiela a tiež expozícia lesnej železničky (nejazdí iba vystavená) super tam bolo 🙂 potom výlet na Skalnaté pleso lanovkou, zážitok pre malého 🙂, túra do Kvačianskej doliny najprv z kvačianskej doliny ale nepodarilo sa nám dostať až ku mlynom lebo sme mali aj kočík, tak druhý den sme to skúsili cez Huty a vpohode lepší prístup aj pre deti ale už sme šli bez kočíka 🙂 navštívili sme aj Salaš Krajinka-nádherné miesto, krásne prostredie, úplne super, ale dosť plnéééé, plavba po Liptovskej Mare sa nekonala nakoľko to chodia také lodičky, člny teda nič pre nás kedže sme mali aj 5mes. bábo, by sme sa upiekli, a tiež sme oželeli Westernové mestečko-aj ked som sa neskôr dozvedela že už nefunguje@lucien2, ale asi by sme tam zhoreli.....celkovo môžem len a len odporučiť, u nás jedna z najkrajších dovoleniek na slovensku s 2 dvomi deťmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sussie259
5. aug 2013

Ajojky kocky.dnes sme sa vratili z VYsokych Tatier z hotela Hutnik sorea - a odporucam pre rodiny s detmi.super strava.pon-piat.animacie pre deti.detske kutiky.bazen.bowling atd.a ceny velmi dobre ( ak to porovnam s inymi hotelmi ;) no a my sme sice tie programy pre deti este nevyuzili.bo sofie ma iba 1,5roka .ale velmi rada sa tam znpca vratim.ked bude vascia.bo som zavidela rodicom sediacim na kave .kym ich deti mali tvorice dielne ;) a vylety odtial po celych tatrach.ked mate tatracard - zadarmo dali v hoteli su vlaky zadara a zlavy na atrakcie.my sme s malou boli na popradskom.plese a vhrebienku,poctivo sme vsetko vyslapali kym mala si uzivala nosic.pred rokom sme rovnaku trasu zabsolvovali viackrat aj s kocikom ;) takze ja odporucamj nase velhory ;)

daducha
5. aug 2013

Ahojte,pre nas jednoznacne No.1 hotel Permon,chodime kazdy rok a deti nechcu odist 😀 .Odporucam drzat tyzden pred hladovku, varia uuuuzasne 😉 .Super bolo aj v Bachladovej doline - penzion Bachledka, to si zopakujeme aj v zime, kopce na lyzovanie, hned pri penzione, pekne aj ked panu bohu za chrbtom je Hruštín na Orave a teraz ideme do Jasnej - penzion Energetik tak som zvedava ako bude 😉 .
Naopak sklamali nas Patince - plesnive uhorky na ranajky, zakusok co spadol na zem sup spät na tanier a pod.No kto zazil Permon,vie ako ma 4* hotel vyzerat 😉

angela1
11. aug 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosť s Penziónom Poľana ako tam je a či sa tam oplatí ísť s cca 2,5r. drobcom?

veverina
14. aug 2013

Odporucam penzion Viktoria Ždiar,nas oblubeny,vyborna strava,cistucko...krasna rodinna dovolenka 😉

michellem
17. aug 2013

@angela1 Ahoj, myslíš v Starom Smokovci? Ak áno,my sme boli s dcérou, mala asi 3,5 roka pomedzi sviatky v zime. Personál veľmi príjemný, čisté izby, jedlo výborné, aj keď dcéra nemala objednanú stravu (slabý jedák, jedla z mojej porcie), vždy jej dali samostatné jedlo, večer dostala koláčiky, mali tam detský kútik, boli sme spokojní.