Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

lucinka13
29. mar 2011

@pittelka
kvačianska a prosiecka naraz určite nie... my sme tam strávili celý den a syn mal 10 rokov. Pokial by vás niekto čakal autom v prosieckej, tak možno ano, ale v jednej časti sú strme rebríky... ale my sme sa vracali spat peši k autu po poli a to bola neskutočne dlhá cesta

jankamajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thera1
5. apr 2011

Hotel Gold Terchová... 🙂

elgereta
14. apr 2011

nevíte, kolik tak bývá stupňů na konci srpna/začátku září v Tatranské Lomnici přes den a hlavně v noci? děkuji 🙂 přemýšlíme, že bychom se tam v létě vydali do kempu...

brusinka.pusinka
14. apr 2011

@elgereta my byli na začátku září roku2008 v 6diaru v Bielanských tatrách a byla už poměrně hodně zima , hlavně po ránu a večer, přes den se to vytáhlo i na 25 stupňů takže nevím my tam byli 8.9.2008 ale i tak jsme si užili ale byli jsme ve skvělém penzionku 😉

theverve1
14. apr 2011

Ahojte, my sme boli pred dvomi týždňami s manželom a deťmi na Liptove, na tento kraj nedáme dopustiť...
Ubytko v novučičkom bezbariérovom penzióne, krásne izby, super jedlo, a pre deti ihrisko s trampolínou - našim viac nebolo treba 🙂 A je to len na skok od Bešeňovej či Tatralandie... Takže sme sa dosýtosti vybehali, vyskákali i vykúpali 🙂 A za super cenu, takže aj manželík bol spokojný 🙂

brusinka.pusinka
14. apr 2011

@theverve1 na Liptov jedeme letos 😉 do Mikuláše liptovského 😉

theverve1
14. apr 2011

@brusinka.pusinka Verím, že sa vám tam bude páčiť rovnako ako nám 🙂 Dajte potom vediet 😉

brusinka.pusinka
14. apr 2011

@theverve1 jj dáme mi milujeme slovensko a jezdíme pořád , když jsme měli jen syna byli jsme několikrát ve slovenském ráji a bylo tam vždy uchvatně, tatry jak nízké tak vysoké máme také prolezlé 😉 a pořád je kam jezdit. Slovensko je krásné , a česko máme sježděné durch 😉

theverve1
14. apr 2011

🙂 som rada, že sem tak radi chodievate 😉 My sme si s manželom dali záväzok, že si viac precestujeme Slovensko, a potom by sme chceli zase do Čiech 🙂 Nejaké odporúčania? 😉

laska2208
25. apr 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či niekto z vás nebol na dovolenke v tomto hoteli http://www.hotel-hubert.sk/ a či by ste ho doporučili pre dobrú letnú dovolenku s dieťaťom. Vďaka.

rebecca2006
27. apr 2011

@laska2208 ahoj, ja som síce na DV v Huberte nebola, ale pred pár rokmi sme tu mávali víkendové konferencie- a boli výborní už vtedy.... Super prístup, prostredie, strava aj ubytovanie, tak snáď sa nepokazili.... Len fakt je, že ja som sa dívala očami bezdetnej sobodnej ženy, tak neviem, ako je to konkrétne s detičkami ☹

laska2208
27. apr 2011

@rebecca2006 ďakujem za informácie a vyzerá to tak, že to skúsime a potom dám ja nejake info , ako bolo 🙂. A ako píšeš, tak ten pohľad bezdetnej je určite iný ako, keď to máš hodnotiť teraz, keď už máš dieťatko, lebo teraz je tohlavne o tom, aby sme ten čas mohli využiť tak, aby to bolo zaujímavé pre našich drobcov.

rybenka79
29. apr 2011

Horsky Hotel Vadicov www.rsvadicov.sk !!! vylucne detsky hotel a personal medajlu za pristup a trpezlivost k detickam. V tomto hotely nie je nic problem!!!! Tatry sme uz zavrhli pre pristup a sem sa vraciame vzdy i na vikend!

kikakama
1. máj 2011

@rybenka79
Zaujali ma tvoje informácie, pozerala som na stránku hotela, je tam aj zábavný park, je to blízko?
Mali ste hotelové ubytko alebo v chatke? Bazény sú v cene ubytovania? Ako to vyzerá so stravou?

rybenka79
1. máj 2011

atrakcie su aj priamo v hotely. Byvali sme vzdy iba v hotely skrz wifi, je aj na izbach no v chatkach nie. Uprednostnovala by som inak chatky...krasne orchideove zahrady, vsetko na par krokov, su medzi nimi aj bazeny aj jacuzi aj bary so sneckami. Maleho som vzdy tam uspavala v kocar.
Vsetko je v cene - ulra all incl!!! aj lekcie golfu, aj vsetky donasky jedla na izbu aj v minibare alkohol kazdy den doplnany! ULTRA je ultra 🙂 doporucujem!

rybenka79
1. máj 2011

@kikakama zabavny park je zadarmo. strava - obzerstvo vo vadicove! Vsetko v cene aj saunu ti upravia teplotu aku chces

kikakama
1. máj 2011

@rybenka79
no keby nemám povinnosti tak balím hneď teraz. Na leto si mi vážne nasadila chrobáka do hlavy, keď bude ukončený semester priam ideál oddychu.

evinkal
3. máj 2011

Babenky čo takto Donovaly a Habakuky.Boli sme s deťmi a je tam krásne🙂

anitab
3. máj 2011

@rybenka79 ahoj, aky typ izby ste mali? - chcela by som vediet, ake su velke (priestranne), ci s balkonom/bez, ci maju aj predsien, ako je zachovale vybavenie izby? ta cena pre 2osoby na noc - 60€ - nie je najnizsia, takze co to vsetko obnasa...na stranke je pisane, ze v cene su len ranajky a bazen, ostatne sa priplaca (sauna...) Dakujem 🙂

rybenka79
3. máj 2011

@anitab vzdy tamchodime ked su akcie ako lyzovacka, 2noci a 3 zdarma, velka noc a pod.... je tam vela deticiek, plna penzia a vsetky vstupy zadarmo. Izby maju rozne, vyberies si - aj apartman ti daju za obycajnu cenu ak je volny. nam vyhovuje vzdy 2+1 s balkonom a s predsienou velkou a wc samostatne (samotna izba ma cca 25m2, krasna velka)
Vyspovedaj recepcnu, su mile 🙂

luy
4. máj 2011

Bešeňová,minulý rok sme boli tak spokojný,že ideme znovu aj s malou 7 mes.

moma27
4. máj 2011

AHOJTE maminy. Uz keby ste chceli ist na dovolenku tak smer do Tatier po vyletoch ako ist sa kupat. Na kupaliská mám zlé spomienky ,ked mala dcerka 9mesiacou tak dotala salmonelu vo Velkom Medery, 5 mesiacou sme sa s toho dostávali a teraz zas pre istotu ked má 2,5r dostala na kupalisku v Galandii pri Galante chlamídie na plucach. Pisem to preto aby ste si mamini dobre rozmisleli kam s detmi,uz radsej by som isla na niaky vylet napr.zologicka,harady....

anitab
4. máj 2011

@rybenka79 vdaka, urcite by som tam volala predtym, akoby sme tam isli na isto, len je dobre vediet aj nazory a pohlady tych, co tam boli 🙂

ela2710
4. máj 2011

Ahoj, my sme s rodicmi a krstnou+jej detmi chodievali na chatu v Dolnej Strehovej, je tam termalne kupalisko a chaty su v areali, je ich tam velmi vela, my sme boli s nasou velmi spokojní, plne vybavena, sprchovy kut, krasne kuchyna, obyvacka, telka,rozkladaci gauc, na poschodi jedna velka spalen pre tusim 8 ludi 🙂 chata mala aj gril, okrem toho su v areali potraviny, restauracie, stanky - hracky, a priamo v areali kupaliska aj stanky na obcerstvenie...su tam tenisove kurty, futbalove ihrisko, ...tento rok tam otvaraju aqua park, toto leto tam pojdeme aj s nasim malym, neviem sa dockat, vodaa je tam teplucka, su tam bazeny pre male deticky, pre vacsie deticky, potom taky bezny bazen, potom relaxacny a plavecky...pri detskych bazenoch su lavicky so slnecnikmi a priestor na deky a opalovanie 🙂 tusim by tam mal byt tento rok uz aj hotel, ale urcite bude drahsi nez chatky, ja osobne mam radsej sukromie, samy si varit, vecer pozerat telku,...na chatkach sa plati za pocet stravenych noci, nie za osoby 😉 + vstup na kupalisko

jankamajka
4. máj 2011

ahoj, celoročne Oravice,Bešeňová, ubytovanie napr. www.privatpodbrehom.szm.sk

sladjana
13. máj 2011

@jankamajka ten domcek je na samote?alebo su okoli neake chatky?

jankamajka
17. máj 2011

@sladjana dobrý večer, v okolí sú rodinné domy, ale náš je predposledný v slepej uličke... 🙂
pozdravujem

terina25
21. máj 2011

Ahojte baby.chcem sa spýtať,či neviete o nejakom ubytovaní blízko Košíc max.do vzdialenosti Popradu.niečo vhodné pre deti.alebo nejaký dom s veľkom záhradou,kde by sa dalo opekať,grilovať,posedieť na dvore,dať bazénik pre deti.ďakujem pekne za odpovede