Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

tara33
27. jan 2009

Ahojte, tiez planujem v lete dovolenku na Slovensku s rocnym syncekom a uz dlhsie som hladala nejaky pekny utulny penzionik s detskym kutikom za dobru cenu a konecne som nieco nasla 🙂 - Penzion Severka v Oravskej Lesnej, podla web stranky to vyzera super a patria k "zariadeniam priatelskym k detom a rodinam" maju tam detsky kutik, aj ihrisko .... chystame sa tam v maji, tak uvidime 😉

pepies
28. jan 2009

ahoj Tara, tak som kukala tu Severku, vyzera to tam dobre, aj ten detsky kutik je super !!! len mi tam chybaju doplnkove sluzby - nejaka sauna, masaze, perlicka prip. bazen .... ale velke plus su ceny ubytovania, skutocne vyhodne. my ideme v marci na vikendovku do hotela Nezabudka v Tatranskej Strbe.Tam som bola uz viac krat. Tiez maju detske postielky gratis. V lete sa tam daju dokonca chytat rybky + mozete si ich ugrilovat hned pri hoteli.
Dobre skusenosti mam trebars s hotelom Odborar v Tatranskej Lomnici, boli sme tam min. rok na svadobnej ceste. Mali vyhodnu ponuku + je tam novy Aqua Relax priamo v hoteli, izby su zrekonstruovane, strava nic-moc, ale vcelku sme boli spokojni. Tiez tam mali detsky kutik aj s baby-sitingom (neviem, ako sa to pise 🙂 ).

tweety22
28. jan 2009

babule, v Oravske Lesnej odporucam hotel Tyrapol, tam mate aj saunu, virivku atd... moj manzel je z Oravskej Lesnej a u svokrovcov sme velmi velmi casto... v zime je tam super lyzovacka, ktora trva az do maja a v lete sa da pozriet skanzem Vychylovka, v Oravskej Lesnej je v casti Tanecnik krasny vlacik, aquapark Meander Park je aj s detskym kutikom ... a v hore kopec cerstvych cucoriedok a same dubaky 🙂 jaj, a este ma napadlo, ze v centre dediny pri kostole je nove drevene detske ihrisko, ktore patri skolke ale je spristupnene aj verejnosti a vedie odtial velmi pekny naucny chodnik 🙂

tara33
28. jan 2009

ahoj pepies, ale ja som na ich stranke nasla, ze ponukaju aj doplnkove sluzby: infrasauna, fínska sauna, klasická masáž, masážny sprchovací box, perličková vaňa a vertikálne turbo solárium 😉 len bazen tam chyba, ale to nevadi 😉 Tatranska strba ani tatranska lomnica ma nelaka, lebo byvam len niekolko km odtial 😉 takze to mam za rohom.
tweety22, pozrela som si aj ten hotel tyrapol, ale nenasla som tam nic pre deticky - detsky kutik ani ihrisko ... a mne sa ta severka pozdava prave kvoli tomu, ze tam su orientovani na rodiny s detmi 😉 dieta do 6 rokov (bez naroku na lozko) ma ubytovanie zadarmo 😵 (postielka sa da zapozicat za 2€) takze ja som rozhodnuta pre severku 😉 potom dam vediet ako tam bolo 😉

pepies
28. jan 2009

ahoj Tara, tak to som si vobec nevsimla, tie doplnkove sluzby, jedine ze bazen je 100m odtial 🙂 , tak daj potom vediet, ako bolo, mne sa to tam celkom pozdava .... 🙂 aha, teraz kukam, ze finska a infra-sauna su tam 🙂 😉

pepies
28. jan 2009

tweety22, kukala som aj Tyrapol - pekneeeeeeee 🙂
inac baby, nasla som este all-inclusive hotel -
vyzera to tam super, dala by som si povedat 🙂 😵 ale uz ideme na vikendovku do Tatier .... 😝

tweety22
28. jan 2009

pepies, ta sojka vyzera tiez super 🙂

tara33
28. jan 2009

pepies, ten Hotel Sojka vyzera ozaj veeelmi dobre 😉 asi pred dvomi rokmi sme sa tam zastavili na obed, ked sme isli z vyletu a restauracia bola ozaj stylova a jedlo super. A z restauracie sa dalo ist k bazenu 😉 proste parada 😉 len pozeram, ze tie ceny za ubytko su dost vysoke, ale je to zase all-inclusive 😵 tak mozno niekedy nabuduce 😅

kvietok23
28. jan 2009

pepies - super to vyzera, ta sojka, mas perfektne tipy 😉

kvietok23
28. jan 2009

asi to bude tak, ze v lete nezabudka a v zime tato sojka, ked dokoncia welness a vsetko 😵

pepies
29. jan 2009

tweety, tara a kvietok dakujem za komplimenty 🙂 🙂 🙂 , co sa tyka slovenska, rada poradim, ta sojka sa aj mne paci, je velmi malo takych hotelov u nas ... teraz zhanam este tu letnu dovolenku v Chorvatsku al. v Taliansku ... 😝

kvietok23
29. jan 2009

no, to by sme ti mohli zasa my poradit, ale ja asi nie, lebo v chorvatsku som bola len 1x a naposledy, v taliansku este nikdy a my chodime jedine do egypta 😀 sluzby, cena .. neda sa porovnat.a ako si pisala v teme akejsi inej, ze min, 4-5*musi byt 😉

pepies
29. jan 2009

kvietok egypt je super - priklanam sa, mame krasne spomienky - doniesli sme si odtial nasho Jakubka 🙂 😝

yasmina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yasmina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yasmina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepies
2. feb 2009

yasmina diky za dobry tip, hotel kontakt poznam, je tam dost draho, ale je to kvalita a oravsky haj vyzera super !!!!!!!!!! 🙂 🙂

jarka34
2. feb 2009

Caute baby, a nejakú peknú útulnú chatku by ste neporadili? Aspon pre dve rodinky. My velmi nechodíme po hoteloch.Radšej máme také domáce prostredie.

zuzu13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietok23
2. feb 2009

jarka IP 😉

stefulka
6. mar 2009

Čaute kočky, neboli ste niekto v hoteli Borová Sihoť v Liptovskom Hrádku? Čo naň poviete? nemám naňho žiadne referencie, našla som ho na nete a celkom by sa mi pozdával cenovo aj lokalitou - v blízkosti sú termálne kúpaliská, úzeum liptovskje dediny, rôzne pamiatky, jaskyne...

stefulka
10. mar 2009

Fakt Vám tento hotel nič nehovorí? ☹

pepies
10. mar 2009

stefulka nic mi to nehovori............
V Liptovskom Hrádku nemáš čo robiť. Ak tak odporúčam Liptovský Ján, relax-hotel Avena.
Kvalitné sluzby za dobré ceny 😉

stefulka
15. mar 2009

Pepies ďakujem za tip. Pozerala som to, vyzerá a je vybavený super, pre päťčlenú rodinku síce vyjde viac peniažkov, no veď uvidíme 😉

yasmina
15. mar 2009

my mame dobre skusenosti s penzionom Renedez-vous

trpezliva
19. mar 2009

poznate penzion liptov?
pride sestra z USA a chceme ist na tri dni niekam mimo, aby aj jej manzel videl nieco zo SR. uz som tam volala, maju volne, len sa chcem uistit, ze je to dobre miesto. dik, ak mate skusenosti, napiiiste.

pepies
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolettam
10. apr 2009

Ahojte baby, ja by som sa chcela pridať k vašej diskusii. Rada by som vám odporučila penzión Villa Betula v Liptovskej Sielnici. Je to typ rodinného penziónu v peknom prostredí, s milým personálom a decká sa tam fakt vyhrajú. Je tam priestranné detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom, trampolínou a aj detskou lanovkou.
Okrem toho je tam malá farma na ktorej máte možnosť sami nakŕmiť zvieratká - koníky, kozičky, veveričky, ovečky, rybky v jazierku,...
Tento penzión je v blízkosti Liptovskej priehrady, Aquaparku, Bešeňovej, takže nudiť sa tu určite nebudete!!!

ela23
13. apr 2009

Ahojte,ja by som sa chcela opytat na nejaky dobry tip na letnu dovolenku s 2,5 rocnym dietatom,na Liptove,Slovensky raj,v okoli Kremnice alebo Mala,Velka Fatra.Minuly rok sme boli na Orave v penzione Severka a boli sme velmi spokojni s vybavenostou ale aj s personalom penzionu,vrele doporucujem.A prave nieco podobne hladam,prijali by sme polpenziu,ale s tym aby tam bola aj kuchynka s vybavenim.Prijemne prostredie,nejaka zeleznica [maly miluje vlaky],moznost bicyklovania,pripadne aj nejaka agrofarma so zvieratkami,poradte prosim.

duracelko
14. apr 2009

Haló, my ideme od 3.augusta na dovolenku do západ.tatier - konkrétne do Zuberca.

Ide tam v tomto termíne ešte niekto s malým dieťaťom?? Naša Bianka bude mať niečo vyše roka. Radi by sme tam mali nejakú kamarátku - kamaráta 🙂 🙂 🙂