Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

gagusinka
19. máj 2009

Je tam super my tam chodíme každý rok

evulik6
20. máj 2009

ano? dakujem gagusinka... 🙂

gagusinka
20. máj 2009

Vždy prenajmeme jeden dom v blizkosti kúpaliska, do hotela nechodíme, preferujem radšej svoje súkromie

pipka
23. máj 2009

ahojte,
tak my sme prave absolvovali nasu prvu dovolenku s babatkom, nechceli sme cestovat do zahranicia, tak sme si vybrali dovolenku na Slovensku, absolvovali sme DOVOLENKU S RYBICKAMI a boli sme maximalne spokojni, vynikajuca akcia spojena s plavanim babatiek a deti, animacne cinnosti pocas celeho dna, deti mali program, animatori boli skveli a deti ich milovali 😎
Boli sme v hoteli ELAND v Spiskej Starej Vsi, maximalny komfort, pohodlie ... no proste full servis 😎

fakt vrele odporucam !!! Ja sa uz tesim, ako na buduci rok pojdeme s rybickami zase 😵 😵 😵

yasmina
27. máj 2009

pipka my chodime dost casto do Elandu ale ta voda v bazene bola vzdy velmi studena ako je to teraz ked ste boli s malickou?

ivcap
27. máj 2009

Baby, vidím,že tu rozoberáte skôr hory. Keďže som z Popradu a Tatry si užívam každý deň,tak by som išla radšej do tepla a k vode. Neviete o niečom? Nejaké ubytko v Štúrove, Kalinčiakove, Čalove atď...najlepšie v areáli kúpaliska?

pipka
27. máj 2009

yasmin, my sme ju mali ohriatu na 32 - 34°C paraaada, ako vo vani 😵 😵 😵 ano boli sme s malou 😉 bola vo vode nalozena jak uhorka vo flaske 😀 ona by tam aj spala 😅 😀

yasmina
28. máj 2009

pipka aha tak to ano...lebo sme tam boli niekolko krat a voda bola stale studena...ale ked vedeli ze tam bude kopec drobcov tak to ohriali...v Elande je super 😉

ukana
28. máj 2009

ivcap, my sme boli pred rokom v stuove, tu je aj tema 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale boli sme na sukromi, mimo arealu, ale len 5 minut chodze 🙂 ak chces ubytko, zhanaj co najskor 😉

pipka
28. máj 2009

yasmin, ale teraz ju uz asi stale maju teplejsiu, lebo tam bol jeden starsi pan, co mu vnucata kupili permanentku do bazena, ze ma problem s kolenom, tak si tam chodi zaplavat a vyhriat sa do teplej vodicky 😀

skazka
30. máj 2009

pipka a kolko trva cesta cca??? nasa mala nechce byt dlho v autosedacke, tak to budeme asi riesit cez poobedny spanok

pipka
4. jún 2009

skazka, my sme tam isli z BA cca 4,5 hod a mala nam skoro tri hodky prespala, tak sme to zvladli v pohode 😉

skazka
5. jún 2009

pipka, dik za info....

pipka
5. jún 2009

inak skazka aj my sme to riesili rovnako..cez poobednajsi spanok 😉 nasa mala este spava dvakrat, tak doobedny este spala doma a potom sme sa naobedovali a po hodinke sme vyrazili, asi o pol druhej a o 18.00 sme presne otvarali dvere pred hotelom 😉 ..inak sme tam mali byt najneskor o 18.00, tak akurat 😅 😀

skazka
6. jún 2009

nasa spava uz iba poobede, tak ked okolo obeda vyrazime, hadam aj s prestavkami do tej 18-prideme... Planujeme ist az v oktobri.... dufam, ze tam uz nebude zima a sneh

hayerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
9. jún 2009

my sme si vybrali Greenfield.sk vo Velkom Slavkove.
Boli ste tam niektora? Pacilo sa Vam tam?

ricky
10. jún 2009

ahojte aj my sme vymyslali vela vyletov na slovensku a nakoniec sme skoncili v cechach v luhačoviciach- hotel vega..je to kusok za hranicami, z ba sme tam boli za 1,5 hod...je to tam uplne super, krasny hotel, s detskym kutikom, velkym ihriskom za hotelom, minigolfom, velkym futbalovym ihriskom,, tenisom, restikou kde super varia a hotel ma nejake to ocenenie ze babyfriendly🙂) a cely hotel je v krasnom prostredi s uzasnym vyhladom...2 km od hotela je velka priehrada, okolo ktorej je inline draha na korcule, kociky a pod. vsade ihriska a mily ludia🙂 4 km od hotela su luhacovice, kere su kupelne mesto, takze je tam dlha promenada, velky park, oplatky a zdrava smradlava voda🙂) vsetkym vrelo odporucam...urcite tam pojdeme zas..

adetka
11. jún 2009

Nam sa s Mirkou tazsie cestovalo, ked mala sedem mesiacov... ako ked mala rok a pol... sedemmesacna, ked sa nahodou zobudila, tak plackala... a prestavky sme museli mat kazdu hodinu... ked mala rok a pol... tak aj ked neprespala celu cestu... sme sa spolu hrali, spievali si a podobne... uvidime ako to bude teraz...

my chodime kazde leto do vysokych, nizkych a zapadnych tatier... v hoteloch vela casu nestravime... takze nam staci vysoka stolicka a postielka... ale uz skoro v kazdom hoteli maju velky detsky kutik... kedze Mirka nechce sediet v turistickej sedacke... musime chodit s kocikom... iba po slusnejsich chodnikoch... takze: Popradske pleso, Ziarska dolina (aj ked neviem ako to bude tento rok), Hrebienok az po krizovatku ciest, okolie Strbskeho plesa (najma kacicky), lanovkou vsade kam sa da, a dokonca sme s kocikom presli takmer az k Zelenemu plesu 😅, Tatralandia s Westernovym mesteckom (pred rokom sa tam Mirke neskutocne pacilo: koniky, lama, vystupenia so zvieratkami...)... tento rok opat... byvat pojdeme pravdepodobne niekam v blizkosti Liptovskej Mary... aby sme mohli pochodit opat vsetky tri nase oblubene pohoria...

beasi
14. jún 2009

Neviete niekto o dobrom ubytovaní v okolí Nimnice?

kaka07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alusha
16. jún 2009

ahojte, potrebovala by som radu... chceli by sme ist v lete na dovolenku na severne slovensko, v okoli oravy alebo spisa, tak, aby nebolo daleko ani na vylet do tatier a bolo v blizkosti nejake termalne kupalisko... zatial mam vo vyhlade vysne ruzbachy alebo vrbov... boli ste niekto na tychto kupaliskach? je to vhodne pre male deti? dakujem za akukolvek skusenost 🙂

adetka
16. jún 2009

Vrbov urcite nie... mne sa tam nepacilo... stare a rovnako drahe, ako v inych vynovenejsich termalnych kupaliskach... ja by som odporucila skor nejake penziony v blizkosti Liptovskej mary... ci uz pri Besenovej, alebo nedaleko Tatralandie... v obidvoch som bola...

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sutocka
27. jún 2009

boli sme minuly tyzden v Terchovej - Vysne Kamence, penzion, s ihriskom pre male deticky pred penzionom a pre vacsie za penzionom, krasny balkon(ked deti zaspali sedeli sme na balkone a kochali sa prirodou), niekde tu bol spomenuty cez cestovku ale my sme isli priamo cez majitela a dalo sa dohodnut aj na cene (mala bola zadarmo a 3 rocny na normalnej posteli este o stovku lacnejsie nez mal uvedene) a este nam aj ponukal stravovanie, kusok dalej za dobre ceny. V Terchovej sa dalo najest v restauracii s malym ihriskom a tiez vo Vratnej v Starom dvore bola restauracia za ktorou bolo ihrisko(myslim ze v nutri bola aj detska stolicka). My sme boli spokojni.
Pred dvoma rokmi naposledy sme boli Kremnici, v takom malom domceku na Veterniku(ticha cast Kremnice). Kremnica je krasna aj okolie, daju sa robit vylety aj s kocikom(Krahule-stred Europy, Skalka), maju aj termalne kupalisko, len co sa tyka sluzieb pre deti, to nie je uplne najlepsie, nespominam si ani na normalne ihrisko v meste, mozno na sidlisku a este v kempe za Kremnicou a co sa tyka jedla s detmi to tiez nebolo najidealnejsie, snad sa trochu polepsili.

janeyzelvicka
30. jún 2009

Ahoj,
my jsme milovníci velehor, takže jsme se před několika dny vrátili z vysokých tater - bydleli jsme na Hrebienku, hotel patřil společnosti Sorea. Personál byl moc milý, půjčili postýlku i židličku a mají fajn dětský koutek 🙂 Samozřejmě, nepořádají nějakou zábavu pro děti ani animační programy, ale to bychom stejně nevyužili... takže pro nás to bylo ideální. 🙂

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarka34
30. jún 2009

Ahoj Ivka, tak to je super nápad. Možno, že sa uvidíme, páči sa mi Vaša chatka, a teraz je aj cena dobrá. A dá sa objednať aj víkend, alebo to musí byť celý týždeň?

ivkamt
30. jún 2009

Ahoj Jarka.. asi som sem nemala dávať stránku, ma vymazali 😖 ..v každom prípade som rada, že sa ti naša chalupka páči,som teraz na materskej ,tak sa s tým trošku zamestnávam, nech to vypadá dobre 😉 budem rada ak sa uvidíme..kludne sa dá prísť aj na víkend..

janocka
30. jún 2009

nevkladajte sem, prosim, web stranky ani ine kontaktne udaje na firmy. Mozte napisat nazov hotela a miesto, kde sa nachadza, pretoze ak prispevok pozostava len z webstranky, je vymazany a nikto sa nic nedozvie.

ivkamt - si registrovana dost dlho na to, aby si ovladala pravidla a vedela, co do fora pisat smies a co nie.