Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

tin007
13. aug 2009

ahojte, my sme prave na dovolenke na liptove v hoteli sojka www.sojka.eu velmi sa nam tu paci, okolie je nadherne, ubytovanie velmi pekne, strava super, maju tu urobene pieskovisko pre deti, potom hojdacky, smyklacku a kryty bazen (nie velky, ale na plavanie pre par ludi staci) a tiez aj kryty maly bazenik

maruschka
13. aug 2009

tin, vyzerá to tam fantasticky.. 😵 😎 😎

adetka
15. aug 2009

ahojte.... my mame za sebou tyzden v Hoteli Krivan... v Podbanskom... kedze ho nedavno zrekonstruovali maju super ceny... len 120 euro za pobyt z polpenziou... a v cene aj bazen... 🙂

andy.888
15. aug 2009

ahojte holky, jestli sháníte nějaký tip na dovolenou tak se mrkněte na: www.zazitkomanie.cz , je to bezva stránka, jsou tam skvělé tipy kam vyrazit na dovolenou, na hrady, zámky, sportovní akce, do divadel, za zábavou atd. a není to jen tady v čr ale i v ostatních cizích zemích.tipy jsou odzkoušený od autorů a navíc se tam můžou přihlásit i ostatní a taky tam posílat svoje příspěvky🙂fakt doporučuju mrknout🙂zuzana

renca3
16. aug 2009

v Krivani sme boli v zime. spokojnost, slusny hotel aj strava.

adetka
17. aug 2009

a co by som odporucila s detmi skusit je:
1. Westernove mestecko pri Tatralandii - zvieratka, vlacik, trampolina, malovanie deti, program, skvele vystupenia so zvieratkami a podobne... stravili sme tam cely den a slecna sa nenudila
2. a Habakuky na Donovaloch - rozpravkova krajina ako z Dobsinskeho rozpravok - vystupenia klaunov, rozpravkovych postav, rozpravky s babkami a zivymi hercami, detsky kutik s malovanim, praca domacich majstrov... tiez sa tam da stravit cely den... my sme tam boli dve hodiny (na ceste z tatier)...

m.marfy
22. aug 2009

Ahojte kočky, má niektorá skúsenosti s hotelmi alebo penziónmi v Turčianskych Tepliciach? Plánujeme predlžený víkend s jeden a pol ročnou dcérkou no a aby v blízkosti bolo niečo na voľný čas - ihrisko, park.... Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.

maruschka
26. aug 2009

my sme sa včera v noci vrátili zo Starého Smokovca..Penzión Sibír, boli sme 4, na noc aj s fakt bohatými raňajkami /ani sme nevládali všetko zjesť/, sme platili 41 eur..Je to taký rodinný penzión, 10 izieb, pekne zariadené, vynovené..Takže jednoznačne odporúčam pre rodinky s detičkami...Pani domáca vám vybaví aj zľavu v reštaurácii a prostredie je naozaj krásne, hneď pod Slavkovským štítom..Zastávka vlaku, ktorý premáva zo Štrbského plesa až po Lomnicu je pár metrov, reštaurácie tiež, turistické chodníky a lanovka na Hrebienok možno 100 m...Centrum Smokovca je asi 150 m, takže sa v pohode dostanete všade pešo.. 😉 😉 😉

eldzina
3. sep 2009

Ahojte. mozem odporucit salas Velky Slavkov, odbocka z Popradu. super ubytko, super strava na salasi a veeeelmi Baby Friendly. pekne iihriska, deti sa maju kde vyhrat a fakt super aj pre mensie baby🙂 a z roka na rok je tam krajsie, vidno, ze sa o to staraju a vylepsuju 😉

malovani
5. sep 2009

Ahoj holky, můžete některá poradit nějaké ubytování v Nové Dubnici, popř. v jejím okolí? Spíše než hotel by vyhovoval nějaký penzion nebo soukromí, nemusí to být nic luxusního...

jeana
6. sep 2009

ahoj malovani,
v novej dubnici je novootvoreny hotel Alfa...velmi pekny..
nablizku..vela penzionov v Trencine.. je to cca 15 minut cesty..
dakej Hotel dubnica v Dubnici nad Vahom..
alebo napr Penzion NTS v Nemsovej.. cca 10 min cesty... 😵

malovani
6. sep 2009

Jeana, děkuju moc, jdu na to kouknout.

zuz12
7. sep 2009

a kam v okoli BA s 2mesacnym babatkom????

malovani
7. sep 2009

Jeana, tak penzion NTS v Nemšovej se nám moooc líbí, jenže telefon mi tam nikdo nebere a na email mi nikdo neodpovídá... asi jsem našla špatné kontakty a jiné ne a ne najít...

ajka72
1. nov 2009

vedel by niekto poradiť nejaký hotel alebo penzion teraz v zime ktorý je vhodný aj pre deti hlavne na východnom slovensku aj tatry môžy byť

zuzkaku
23. jan 2010

ahojte, blížia sa jarné prázdniny a my by sme chceli ísť s našimi deťmi niekde na víkendovú mini-dovolenku. Vie mi niekto dať dobrý tip, kde by sa dalo poprechádzať v prírode aj s kočiarom a zároveň, aby bola možnosť niekde sa aj okúpať...malo by to byť niekde na východnom Slovensku...ďakujem za tipy... 😉

beadz
23. jan 2010

ahoj zuzkaku, hotel metropol v spisskej ma nove wellness a maju teraz akciu na tyzdnovy pobyt 😉

zuzkaku
23. jan 2010

jej beadz...už som si myslela, že mi tu nikto neodpovie...ďakujem, idem vygoogliť... 😉

zuzkaku
23. jan 2010

no vyzerá to veľmi dobre, dokonca aj cena by bola super...ja ale radšej niečo v prírode, nie takto v meste...ale aj tak ďakujem za dobrý tip... 😉

beadz
23. jan 2010

ved slovensky raj je blizunko

zuzkaku
24. jan 2010

beadz 😉 dík 🙂
našla som niečo v Tatranskej Štrbe, ale musí ešte prebehnúť domáca porada so všetkými členmi (okrem najmenšieho 😀 )

jaaty
28. jan 2010

my sa chystáme do Zuberca (Roháče). Kúsok odtiaľ je termálne kúpalisko Oravie, múzeu oravskej dediny a samozrejme lyžovačky, sánkovačka a fakt príjemní ľudia 🙂

ela23
28. jan 2010

Tiez schvalujem,dobry tip,my sme v lete boli o kusok dalej..v Habovke a mozem povedat (napisat) ORAVA je neskutocne krasna..velmi vela moznosti kde sa da ist a to nehovorim, samozrejme, v lete rozhodne treba zobrat bicykle a detsku sedacku + vsetko co spominala jaaty a tiez suhlasim uzasni,prijemni a ludski domaci oravania!Som presvedcena,ze na Slovensku je velmi vela moznosti,kam ist.Ja z vlastne skusenosti doporucujem, pozrite si "prazdninove byvanie u kamarata" Habovka,alebo "penzion Severka" Oravska lesna...my sme boli velmi spokojni!

ela23
28. jan 2010

opravujem "prazdnonove byty u kamarata"

ela23
28. jan 2010

tak este raz do tretice " prazdninove byty u kamarata "

komteska
29. jan 2010

ahoj holky ze Slovenska

vím, že se tu házaly odkazy na různé hotely už xkrát, ale jak tam není odkaz na web stránku tak to hrozně zanikne 😒

chtěli by jsme v červenci s Daníkem a ještě s jednou rodinkou co mají stejně starou holčičku zavítat na týden na Slovensko a představa je asi taková: příjemné ubytování s polopenzí a s vyžitím jak pro nás tak pro děti, na nějaké výlety do přírody a kdyby bylo ošklivo aby se dalo být někde vevnitř, nejlépe oblast termálů, ale i jinde aby to nebylo daleko od Českých hranic 😎

díky moc předem za tipy a prosím do IP!!!!!!!!!!

avanti
30. jan 2010

Ahojte,
pre rodinky s detmi i bez, vrelo odporucam Valciansku dolinu pri Martine.
Je sice znama skor ako lyziarske stredisko, ale v lete si tam naozaj kazdy pride na svoje - wellness, golf, salas s oveckami, korculovanie, restauracia, preliezky pre deti, tenis, pozicovna sportovych potrieb, detskych odrazadiel, nenarocna turistika po okolitych dolinach, blizko Turcianske Teplice s aquaparkom, ranc s konikmi a inymi zvieratkami, splavom, mesto Martin....

komteska
4. feb 2010

tak už jsem našla toto
http://www.umackov.sk/bodice/

jestli to vyjde bude to fajn, velice milý jednání 😵

itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietok23
8. feb 2010