Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

veronika028
16. feb 2010

ahojte nebol niekto z vas na dovolenke v rekreacnom stredisku kaskady? www.kaskady.sk chceli by sme ist niekde cez leto tu u nas.mozte mi aj postu napisat ,lebo tu nebudem stale, alebo ak mate niekto skusenost kde sa vam pacilo u nas,kde by bol aj bazen alebo blizko voda.dakujem za pomoc 😉 😉 😉

envika
12. mar 2010

na stranke http://www.dovolenkasdetmi.eu by sme radi ponukali tipy na dovolenky s detmi. Preto by sme vas chceli poprosit o vase skusenosti s ubytovacimi zariadeniami, kde su deti vitane, o tipy na ne, dobry tipy na vylety alebo dovolenky. dakujeme za pomoc.

dobramamalm
21. máj 2010

ahojte dievcata, ja moc skusenosti s tymto portalom nemam ale ak vam to pomoze... super miesto na oddych dovolenku pre nasich dropcov malinkych ci vacsich je v Liptovskej Sielnici Penzion Villa Betula, deti maju o zabavu postarane, su tam zvieratka, kone, kozicky, ovecky...... a vela inych veci ako trampoliny , hrad, stvorkolky a super servis a dobre jedlo, ochota a celkovo rodinna atmoska. To musite skusit. Doporučujem! 😵 😵 😵

dobramamalm
21. máj 2010

@dobramamalm

doporucujem penzion villa betula v liptovskej sielnici, vyborne podmienky vela atrakcii, nafukovaci hrad, trampoliny, prasiatka zive, koniky a ine zvieratka, vela zelene a dobry servis a vyborna obsluha, jedla pre deti, jednoznacne bezkonkurencne prostredie na liptove

dobramamalm
21. máj 2010

ahojte dievcata, ja moc skusenosti s tymto portalom nemam ale ak vam to pomoze... super miesto na oddych dovolenku pre nasich dropcov malinkych ci vacsich je v Liptovskej Sielnici Penzion Villa Betula, deti maju o zabavu postarane, su tam zvieratka, kone, kozicky, ovecky...... a vela inych veci ako trampoliny , hrad, stvorkolky a super servis a dobre jedlo, ochota a celkovo rodinna atmoska. To musite skusit. Doporučujem! 😵 😵 😵

lemge
25. máj 2010

ahote dievcence.nemate niekto tip na nejake pekne miesto kde by bolo okolie aj na pobicyklovanie sa(s dcerkou na zadnom nosici)??

rainee
31. máj 2010

Ahojte, viete mi odporucit pekne ubytovanie /komplet vybaveny apartman aj s kuchynkou alebo niekde na sukromi/ pre rodinu s malym babatkom vo Vysokych tatrach - najlepsie Novy Smokovec? Za rozumnu cenu. Dakujem.

monka88
1. jún 2010

Rainee skuste toto http://www.reitmayer.sk/ my sme tam boli minuly rok,ked mal drobec presne rok.Su tam super vybavene apartmany a aj postielku nam dali.Ak by si chcela nejake blizsie info kludne sa pytaj 🙂

sonickag
7. jún 2010

Ahoj sylvi takze ja už som tu takúto temu zakladala Poradte mi kam na dovolenku tu na slovensku neaku dobru chatu za... ale ja som sa viac orientovala na chaty tak si pozri sú aj tam daake linky na dovolenky tu na slovensku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Držím palce aby ste našli.... 😅

majka133
8. jún 2010

Ahojte, rozmyslame nad dovolenkou na Kovacovskych kopcoch. Nevie mi niekto doporucit nejaku chatu vhodnu aj pre dve male deti? Dakujem.

kvetulienka
11. jún 2010

Babulky, ja mam osobne skusenosti a na dovolenku po Slovensku chodim cez: www.dovolenka-zazitok.sk, ponukaju niekolkorocne skusenosti v cestovnom ruchu a ine super vyhody. Hlavne sa specializuju na dovolenku s detickami, takze ak cestujete s babetkom, urcite nebude problem. Jednoducho, ak si z ich ponuky priamo neviete vybrat, staci im napisat mail, ci zavolat, take mile baby Vam hned pomozu vybrat ine ubytko podla Vasich predstav, staci im len napisat Vase predstavy, vrelo odporucam! Tento rok ideme na Oravu v auguste a uz sa moc, moc tesime 🙂

kvetulienka
11. jún 2010
sssska
12. jún 2010

Ahojte:D
ja ked Vam mozem odporucit, som bola v Tatrach na dovolenke aj s malym a bolo super:D
Domaci Vam vedia vyhoviet aj co sa tyka stravy-detske menu, do izby vedia zabezpecit postielku. Izby super vybavene TV, wifi, male fitko aj sauna priamo v objekte penzionu, obrovska zahrada, kde vy mozete popijat kavu a Vasa ratolest sa moze hrat... Maju doma tri kocky, ktore funguju ako "animatorky" a vedia urobit Vasim detom program:D internet.stranku maju vo vzstavbe,ale kontakt...smartkids@centrum.sk ODPORUCAM 😎

miroslava72
14. jún 2010
zoe_a
14. jún 2010

Ahojte,

aj my sa teraz koncom juna chystame s rocnou dcerkou do Vysokych Tatier. Zo vsetkych ponuk sa nam najviac pozdava Hotel Sorea Titris Odborar. Hlavne preto, ze je tam aj aqua centrum s vodou vhodnou aj pre deticky. Neviem sa vsak dopatrat k ziadnym recenziam. Neboli ste tam nahodou niektora???

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka133
16. jún 2010

Ahoj, @lenca10 ďakujem, si zlatá za kontakt, ale myslela som Kováčov pri Štúrove. Bohužiaľ, agentúra tam nemá nijaké kontakty. Ešte raz vďaka.

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
protestant
17. jún 2010

Prepacte damy,... neviete mi poradit ci existuje kupalisko respektive nejaky bazen len pre zeny? Lokalita okole BA.

Dakujem vam velmi pekne

majka133
17. jún 2010

@lenca10- nevadí, stáva sa. Chceli by sme ísť konkrétne na Kováčovské kopce. Je tam nádherne. Boli sme tam, keď sme ešte nemali chalanov, ležali sme pri Dunaji, chodili po kopcoch... Skrátka- bolo to super. Dúfam, že niečo nájdeme, lebo drobci sú hrozne diví, aby sme nerušili druhých.

alusha
18. jún 2010

baby, aj ja chcem radu 🙂 my by sme chceli ist do vysokych tatier alebo aj do nizkych, okolie Liptova... nejaky penzion vhodny pre deti s velkym ihriskom vonku, nejaky detsky kutik vo vnutri, kde by bolo aj nieco na kupanie a tiez aj relax pre dospelych, hladam hladam a nic 🙂 paci sa mi ta vila betula, velmi to zvazujem, ale nie je tam ziadny bazen nic, aj ked tie atrakcie pre deti su super 🙂 ostatne maju zase bazeny, ale nemaju ihrisko 🙂

zoe_a
19. jún 2010

alusha, my sme si zarezervovali Vysoke Tatry Hotel Titris Odborar - tiez mi nevedel nikto poradit ako tam je, ale ked som tam pisala, mali obsadene vsetky detske postielky, tak to vypada tak, ze o tento hotel maju zaujem rodiny s detmi.Je tam aqua centrum, aj detsky kutik. Ihrisko asi ee, ale snad tam nejake v bllizkosti bude. Ideme uz o tyzden, tak potom ti mozem dat v pripade zaujmu info. Ono je to presne tak ako pises, kazdy hotel prip. penzion ma nieco, ale ani jeden nema vsetko :(

alusha
19. jún 2010

zoe, nad odborarom sme rozmyslali aj my, ale volali sme tam a ze tam v blizkosti ziadne ihrisko nie je a nas sa potrebuje vyjasit 🙂 ale budem rada, ked mi das info, aj ked my mame predbezne rezervovanu na buduci tyzden uz tu vilu betulu, ale este sa rozhodneme podla pocasia, ak bude uprsane, tak nepojdeme 🙂

zoe_a
19. jún 2010

Villa Betula vypada super, tiez sme nad nou rozmyslali ale nakoniec zvitazil wellnes v Titrise, tak snad nesklame. Od buducej soboty by uz malo byt pocasie ok, my sme museli zaplatit zalohu, tak musime dufat, ze sa predpovede splnia 🙂 Peknu dovolenku Alusha, potom si vymenime referencie 😉

alusha
20. jún 2010

ok 🙂 nabuduce sa vystriedame 🙂 ak sa nam bude pacit 🙂

watergeenie
2. júl 2010

Ahojte babenky, velmi sa mi paci Tatralandia, myslite, ze by sa tam zabavil aj dvojrocny drobec? Mate niekto skusenosti, pripadne viete poradit nejake dobre ubytovanie v blizkosti? 🙂 Dakujem 😉

monami70
2. júl 2010

Čaute dievčatá, skúste pozrieť...podte s nami na ranč 🙂
http://www.mobik.eu/rezervacia_mobi_bobi.aspx

anib
4. júl 2010

ahojte, budúci tyžden su v Detve aj Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve, mozno poznate, a blizucko je moznost ubytovat sa , viac na: http://www.nadamfiteatrom.detva.biz/6miesto.php

korkusa
12. júl 2010

Ahoj .Chcela by som sa opytat, ci ste niektora bola na Seneckych jazerach s malymi detmi a, ci je tam vhodna voda aj pre male deti.Dakujem

juicyluu
12. júl 2010

Uplne super miestecko pre rodiny z detickami je Liptov. Je tu plavanie pre batoliatka SLNIECKO, nezpocetne mnozstvo prechadzok, je tu cistucko, tichucko a klud a hlavne je tu naadherne.
Ja sa chodievam prechadzat s kocikom k mare (asi 10 min od privatu) a po ceste sa staviam v super cukrarni.
kde sme ubytovani maju graco postielku a su strasne baby friendly a cesta je len pre ubytovanich takze uplne bezpecne pre detcka. zobrala som malu v klokanke na huby a nazbieraly sme plnu tasku 😵 😎 fakt odporucam