Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

veve8483
1. aug 2012

@marcellka32 Ved prave, nam tiez les vyhovuje a este aj bazeny. Boli neustale k dispozicii, ale sa stavalo, ze boli casto uzavrete? A cistota?

tinkag
1. aug 2012

ideme na chatu - ja s mm a nasimi 3 detmi - 6,5 r., 4,5 r. a 2,5 r. na Donovaly. Uz sme tam boli vlani - len vramci zastavky - na Habakukoch - je tam krasne a detom sa pacilo. No teraz tam pojdeme zase ale chceme ist aj inde, poradite kam ??? Nejake prechadzky, lesne chodnicky a blizke okolie. Dakujem za tipy 🙂

marcellka32
2. aug 2012

@veve8483 čistota bola všade,je to*** hotel a patrí mu to.

terina25
2. aug 2012

určite odporúčam hotel Gold Terchová 😉

sasovinky
3. aug 2012

Ahojte, srdecne vas pozyvame rozlucit sa s prazdninami v carovnej krajine ZVIERATKOVO.
Pripravujeme vesely rodinny pobyt na konci prazdnin s najveselsim a najrozpravkovejsim program, plus s plavanim deti a dojciat s instruktorom. Viac: www.rodinnevikendy.sk pod aktualnou ponukou rodinnych pobytov

jaaty
6. aug 2012

Ahojte, my sme sa včera vrátili z Tatranskej Lomnice - hotel Slovan a boli sme veľmi príjemne prekvapení 😵
Pekné ubytovanie, bazén, skvelá strava, ochotný personál a možnosti na výlety s malými deťmi je tam neúrekom 😉

monnaa
10. aug 2012

ahoj @jaaty , my sa o hotela Slovan chystáme na budúci týždeň 🙂. /Prosím ťa, ako ste riešili obedy ? my máme poby s polopenziou, dá sa tam niekde " lacnejšie " v okolí najesť ? A kde ste boli konkrétne na túre ? manžel by chcel ísť s dcérou na nejakú menej náročnú. Mali ste na izbe župany pre dopsleých. Vďaka moc za odpovede🙂

veve8483
17. aug 2012

@marcellka32 Ahoj Maci, chcem sa Ta spytat, ci je v hotely sitno na izbe chladnicka a kanvica? a do detskych postielok dali aj paploniky?
vdaka za odpoved

hanasarazova
17. aug 2012

ja , ako i vela mamiciek, odporucam stare dobre BOJNICE. super dovolenka pre deturence. kazdy den je kde ist - Zoo, nove kupalisko, zamok, Dino park, prechadzky pri zamku a lipovej aleje, kupele, námestie je krásne zrenovované. Odporucam ubytko v súkromí ako Penzion Alena alebo apartman Husky (Mgr. Hasák)- super, cely dom sme mali len pre seba - dvor s krbom, herna so stolnym futbalom, dve splne, plne zariadena kuchyna, obavacka...no super a cena tiez prijtelna - 11 eur/osoba. Naozaj krásna dovolenka , super, odporucam.

marcellka32
18. aug 2012

@veve8483 chladnička je na izbe,paplonik bol v postielke,na konci chodby je kuchynka pre mamičky,ktoru sme objavili v strede pobytu,je tam kanvica,dres,detské misky a lyžičky v skrinke,servitky,detský stôl a vysoká detská stolička,este stale uvažujete?choďte tam 🙂

veve8483
18. aug 2012

uz neuvazujeme, uz sme sa rozhodli, ideme tam, len sa informujem, aby som sa vedela zariadit...
vdaka za info

martuska75
19. aug 2012

Ak sa niekto chystáte s malými deťmi do Tatranskej lomnice hotel TULIPAN tak na deti nie sú moc vybavený 😖 Personál je ale naozaj veľmi zlatí + je tam naozaj klud, ale detský kutik skoro žiadny len pár neumytých hračiek v reštaurácií a 2 detské stoličky. Pre väčšie je tam aspoň trampolína a 2 hojdačky (rovno pri ceste). POZOR na vírivku. Vyskúšali sme len 10 min. ale je to na vlastné riziko 🙂

veve8483
25. aug 2012

Tak my sme sa vratili z hotela Sitno vo Vyhniach. Velmi sme spokojni. Stvorene aj pre male deti, krasne prostredie, bazeny....odporucam....

jaenka
12. okt 2012

Ak môžem odporučiť, tak mám typ na krásny víkendový pobyt pre rodičov s malými deťmi v Liptovskom Jáne, viac na stránke: www.mamapodsahrat.sk

pamal
6. jan 2013

Ahojte, nemáte na doporučení ubytování v Kremnici či v okolí - nejlépe hotel, který je zařízen pro malé děti a má vnitřní bazén

lenkaerika
6. jan 2013

doporučujem penzión Kamzík v obci Ždiar. Výborná strava, široký výber jedál, ústretoví personál, pekná príroda, nízke ceny.

nanna6
7. jan 2013

ahojte,my sa chystáme na dovolenku do Revúčky je tam super komplex,luxus pre rodičov ale aj detičky 🙂
na stránke Revúčka outdoor lounge si môžete pozrieť fotečky,vyzerá to naozaj tak ako to je na fotkách a za prijateľnú cenu 🙂 minulý rok tam boli kamarátky a keď som videla fotky,no proste tam musím 🙂 ideme tam 3 rodiny s deťmi ,prenajali sme sa ten Lounge a už sa teším na vlastný bazén a jakuzzi priamo pri dome hrisko pre deti a večere na terase 😵 😵 😵

patka6
26. feb 2013

@nanna6 to vzyera skvelo tam , len nemozem najst cennik kde tam je

patka6
26. feb 2013

@nanna6 to si akoze prenajme rodine cely ten rezort len pre seba a nikto iny tam nebude?

rodinnevikendy2
27. feb 2013

Ahojte maminky, srdecne vas pozyvam do Rozpravkova v maji a na Velkonocnu rozpravkovu cestu.
Viac pod SASOVINKY, rodinnevikendy 🙂

nanna6
27. feb 2013

@patka6
Ahoj patka6,ak pod tým rezortom myslíš ten celý dom tak áno budete tam sami.
cenník je na ich stránke
cena za 1 noc za prenájom objektu
1-3 os 180 eur/konečné upratovanie 50 eur
4-8 osôb 230 eur ,koneč.upratovanie 50 eur
Ak máš ešte nejaké otázky rada odpoviem 🙂

evita747
20. apr 2013

ahojte, idealny pre dovolenku s detmi je hotel PERMON v Podbanskom, boli sme velmi spokojni, aj malemu sa tam velmi pacilo, stale nas tam vola...detsky kutik, vodne atrakcie pre deti...pre dospelych tiez super relax...

rodinnevikendy2
26. apr 2013

Odporúčam rozprávkový animačný víkend pre rodiny s deťmi s plávaním detí
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

metlonka
3. jún 2013

ahojte maminky, vedeli by ste mi napisat nejake referencie na chatu "umackov" ? penzion Maria? boli ste tam niekto?
budem velmi vdacna 😉

egyptanka
3. jún 2013

@metlonka doporucujem. Baby friendly, dva detske kutiky, vonkajsie velke ihrisko, jedlo dobre, srodinna atmosfera. My sme mali apartman s kuchynkou a cisty, utualny a krasne spanie pod stresnym oknom s vyhladom na hťviezdy.

metlonka
3. jún 2013

@egyptanka jeej diky za info 😉 uz som sa bala ze do tejto temy nik nechodi 🙂 takze vy ste si tam mohli aj varit? my sme si rezervovali izby, kuchynka tam nie je...je tam niekde v okoli aj nejaka restauracia, alebo pizzeria? alebo sa da jest len u nich?
a ako je to s tymi animaciami? vyuzili ste aj tie ich programy? boli ste tam minuly rok v lete?

egyptanka
3. jún 2013

@metlonka restiky sa urcite najdu, my sme tam boli pred rokom a pol v mpimosezone, kedy nemali animacie, kedze sme boli navstivit rodinu tak sme tam len prespavali.

metlonka
3. jún 2013

@egyptanka tak uz len aby nam pocasie vyslo 🙂 este raz diky 😉

janage
4. jún 2013

@metlonka keď prídete môžem poprosiť info ako ste boli spokojní - tiež uvažujem, že by sme skočili aspoň na víkend tak uvítam aktuálne info plus ako ste to potom poriešili s obedmi. Ďakujem a krásny pobyt 😅

janage
4. jún 2013

ahojte neviete niekto o ubytovaní tak cca do pol hoďky autom od Blavy - čistý penziónik s detským ihriskom, kútikom a okolím vhodným na prechádzky. Mám dve baby 7 a 1,5 a keďže náš ocko bude služobne celý júl v BA hľadáme niečo kde by som ja mohla byť s babami a on by sa pripojil poobede po práci. Bohužiaľ tie končiny sú pre nás neznáme tak budem vďačná za každé info - a nemusí to byť len penzión - hlavne aby baby boli na vzduchu a v prípade škaredého počasia aby sme zas nemuseli byt v izbe 2x2 metre.