Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

pepies
12. nov 2010

ahojte kočky, neviete odporučiť nejaký hotelík alebo penziónik na Donovaloch s wellnes a detskym kutikom? 😀
@alusha v Odborári je super, tiež tam chodievame. 🙂

petkaerdal
12. nov 2010

Ahojte kocky,aj ja by som potrebovala odporucit nejaky hotel,hocikde na Svk,ziadne lyzovanie,nejaky pobyt s malymi detmi ( 18 mesiacov) detsky kutik,bazenik...poradte,zatial som nic nenasla.

theverve1
13. nov 2010

Ahoj Alzbetka, tesim sa s Vami 🙂 Myslim, ze sa Vam tam bude pacit, my sme boli nadmieru spokojni... A uz rozmyslame, kedy si to opat zase zopakujeme 🙂 S opatrovanim priamu skusenost nemam, mali sme toho vzdy tolko v plane, ze sme ju nikdy nestihli vyuzit, a to sme ani nestihli vsetko, co sme chceli 🙂 Ale ked pojdeme nabuduce, uz by sme to chceli vyuzit, ked je taka moznost 😉 Ta virivka a vysielacky je super napad... My sme v nej boli raz, aj s detmi, bola to zabava, no vo dvojici a s vinkom moze byt este vacsia 😉
Na kedy ste si vybavili termin? 😉

janaka1
25. nov 2010

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit nejaky hotel na Mikulasa aj s animacnym programom, v peknom prostredi niekde na horach? Chodievame do Permonu, ale kym som sa dostala k tomu, aby som to zarezervovala, uz maju obsadene... Viacere tu odporucate hotel Odborar, ten bude mat v tychto dnoch zatvorene. Budem Vam vdacna za akykolvek typ.

bendy
26. nov 2010

@janaka1 konkrétne sme tam neboli ubytovaný ale stavili sme sa tam na kávičku a bolo tam krásne prostredie, a v ponuke ponúkajú mikulášske balíky:
http://www.villabetula.sk/

bendy
26. nov 2010

@petkaerdal my sme boli v septembri na Liptove, konkrétne hotel Horec, oni majú všetky 4 hotely a v tej Avene je aj bazén kam sme sa mohli chodiť kúpať, treba si to pozrieť http://www.avena.sk/

johankat
4. dec 2010

Ahoj, narazila jsem na super nabídku ubytování v hotelu Křiváň ve Vysokých Tatrách - na www.zapakatel.cz 🙂

brusinka.pusinka
4. jan 2011

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat zda někdo nemáte zkušenost s tímto penzionkem 😉 Chceme jet s naší skoro 2 letou princeznou do nízkých tater a chtěly jsme mít blízko i vodu a jiné vyletnické objekty. Prosím zda někdo má zkušenost o odpovědi 😉
http://www.penzionfako.sk/ 😉

vivien123
10. jan 2011

Ahojte, neviete mi niektora poradit niaku chatu na silvestra 2011 v okoli Terchovej ??? Je to sice este skoro rok, ale ked budem pozerat v lete bude uz vsetko fuc, tak preto tak skoro 😉 !

pittelka
2. feb 2011

Čaute kočky, prosím vás neviete mi povedať či sa dá prejsť Kvačianska a Prosiecka dolina aj s malými deťmi (2r a 3,5r.)? A ešte mi viete poradiť okrem aquaparkov kam sa ísť ešte pozrieť na Liptove? (nejaká lanovka...) 🙂

babumovci
2. feb 2011

@pittelka
ahoj, myslim, ze tura Kvacianska a Prosiecka dolina s malymi detickami je dost narocna, ale urcite sa da zvladnut, podla toho ako ste s kondickou na tom vy, kedze deticky budete aj nosit. My sa chystame s malym do Kvacianskej, ale len ku mlynom a vtedy bude mat cca 2 roky. A tak na rychlo co na Liptove, mozno este Pribylina skanzen.

babumovci
2. feb 2011
pittelka
2. feb 2011

@babumovci Ďakujem, my radi chodíme po túrach,ale nosiť by ich bolo asi náročné 😀 .

dracik1
22. feb 2011

@pittelka , taku turu male deti nezvladnu, iba ak by ste ich nosili 🙂 , su tam aj rebriky , vyšvihy na skalne stupne , turu k Mlynom asi ano, je to tam pekne, pekne je aj Male a Velke Borove, je tam tusim aj salas, lanovka ide pod chopok, hore na Kamennu chatu je to cca 45 min, maju tam dobre buchty, pekna tura je aj na Ziarsku chatu, ako celodenny vylet s obcasnym nosenim deti myslim v pohode

kikimaruska
22. feb 2011

Ahojky, my se na doporučení chystáme v létě sem:
http://www.jasnabungalovy.sk/index.php
Jedeme s 3,5 letým a možná 1,5 ročním chlapečkem. Ten menší se bude nosit a větší občas taky, ikdyž už ujde a hlavně nebudeme dělat nějaké dlouhé tůry,aby to zvládly i babičky. Jde tedy o to co očekáváte, my měli požadavek někde v přírodě, samostatné chaty s příslušenstvím i kuch.koutkem, ale máme dokoupenu i polopenzi. Do hotelu s naším prckem bych ani jít nemohla...je to hadí ocásek a chvíli se nezastaví, a tam bude mít dost možností se vyřádit venku a my pak večer posedět, až kluci 🙂 .Chystáme se i do okolí, někam ke koním, ke zvířatům, na Chopok, do těch ledových jeskyní i do L.Mikuláše...tak uvidíme, co stihneme...Jsme tedy mobilní, takže mužeme i někam zajet autem a pak procházkovat až tam, ale jinak je prý přímo u areálu autobusová zastávka a je možné se dopravit i busem...

babs_80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
o_o
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikazm
6. mar 2011

Neviete mi poradiť nejakú peknú chatu s bazénom??? Pre 10 ludí a kde nie je podmienka ísť na min 7 nocí. Ďakujem.
Na nete mám popozerané skoro všetko, ale nie všetko je zavesené na nete...ak o niečom viete napíšte mi sem 🙂

o_o
7. mar 2011

@veronikazm Vsak skuste to markado, kapacita je sice 9 ludi ale verim ze sa s majitelom dohodnete, tak ako sme sa dohodli aj my. Chata nema bazen, ovsem nedaleko je termalne kupalisko.

kosta123
14. mar 2011

@zuz11 - my sme boli pred 6r s partou na duchonke ale voda bola už hnusná a nápis: len na vlastné riziko 😠 a ževraj to je teraz ešte horšie som tam chcela ísť tento rok 😎 takže musím kuknúť niečo iné.Už si tam bola niekedy??

naomi23
24. mar 2011

Ahojte, chcem sa opýtať na nejaké tipy na ubytovanie pre rodinu s malými deťmi priamo vo Vysokých Tatrách, teda Lomnica, Smokovec a pod. Neviete o nejakom ubytku, napríklad nejaký penzión, prípadne hotel, kde sa s deťmi dá dobre stráviť pár dní na zdravom vzduchu?

poleva
24. mar 2011

my sme boli v tatrách v penzione u šeliho,je nádherný ale viac by som tam nešla kvôli majiteľke
my chodíme len do Tatier,a ešte nádherne je v Podbanskom v hoteli Permon,je to drahé ale je to super a hlavne výbava pre detičky

brusinka.pusinka
25. mar 2011

@naomi23 http://www.privat-tatry.com/cz/grand-hotel-prah...
zkus tady byla tam kamarádka se svým malým chlapečkem a moc si pochvalovaly 😉

alusha
25. mar 2011

@naomi23 v Tatranskej Lomnici, hotel Odborar, mavaju dobre akcie na pobyty a je tam uzasny bazen pre deti, detsky kutik, mily personal, nam sa tam velmi pacilo, urcite sa vratime 🙂

sasikas
25. mar 2011

tiez odporucam hotel Permon....super vybavenie pre deti, moznost zapozicania postielky, nocnika, rychlovarnej konvice na izbu....dostatok detskych stoliciek v restauracii...vynikajuca strava....detsky bazen.... 😉

naomi23
25. mar 2011

Ďakujem za tipy, popozerame ponuky 🙂

naomi23
25. mar 2011

Toto som našla dnes, tiež to vyzerá zaujímavo...
http://www.hyperzlava.sk/sk/ponuka/814

jarabica
25. mar 2011

ahojte, som rada, ze som nasla zivu diskusiu na temu dovolenka s detmi... pomaly rozmyslam co podnikneme v lete s dvoma detmi 5r.+1,5r.
nemate nejake dobre tipy na slovensku - leto, termalne kupalisko, detske ihrisko, prechadzky, polpenzia...

rozmyslala som nad besenovou, ale ked som preluskala nejake hotely tam, nenasla som nic :children friendly:, ziadne aktivity, atrakcie pre ne...

ak mate najek tipy, skusenosti, budem vdacna za kazdu odpoved, dakujem...

bendy
26. mar 2011

@jarabica my sme boli v lete v Lipr. Jáne penzión Horec, majú rôzne akciové pobyty, pri penzione detské ihrisko, dajú sa podnikať rôzne výlety, jednoducho bolo tam super 😉 😉 aj cenovo 😉

sue1818
28. mar 2011

Ahojte zienky, je tu rec o dovolenkach na Slovensku, ale co tak dovolenka pri mori? Chystate sa niekam tento rok?