Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

petruci6
13. júl 2010

caute baby,poradite mi? hladame dovolenku na horach s malou,najlepsie penzion alebo hotel s oddelenou spalnou,nikde kde sa da aj okupat,vysoke tatry,nizke tatry,donovaly,nerozhoduje
dakujem za tipy 😉

wewe4
14. júl 2010

Ahoj baby, ja by som chela s malým vyskúšať ísť na nejaký preĺžený víkend, niekam kde je aj bazén vhodný pre malé detičky. Západné Slovensko...
Vedeli by ste niečo poradiť?
Díky 🙂

sonatt
14. júl 2010

petruci6 my ideme s detmi do Habovky, penzion Family. Pri penzione sú preliezky pre deti, dá sa ísť s detmi na termálne kúpalisko. Pani z penziónu mi vravela, že každý týždeň tam majú rodiny s detmi, takže dúfam, že deti tam budú mať kamošov. Ale ideme tam až začiatkom augusta, potom dám vedieť ako to bolo. To iba na inšpiráciu 🙂
Inak, pekne je aj na Liptove.

zade
15. júl 2010

@petruci6 my sme sa prave min. tyzden vratili z Tatier. Hotel Hubert, Gerlachov.
Super dovolenka s detmi. Okolo hotela kopec preliezok (i ked su uz starsie), v okoli sa nachadza mini ZOO (chodili sme krmit kacicky, labute, rybky), zajaciky, ovce, kozy, koniky, ponik, sliepocky.... bazen vonkajsi aj vnutorny + sauna kedykolvek pocas dna. Rano a vecer aj detske menu. (krupica s grankom, pudingy, kolaciky, palacinky, lievance....)
Jednoducho - skvela dovolenka na Slovensku.

lucifukk
15. júl 2010

caute baby! my sme stvorclenna rodinka - mame 4rocnu fesandu a 3mesacne babetko - takze taktiez hladam nejaku kludnu dovolenku. Je to teraz uz aj problem - hoci chceme ist az v auguste, vsetko co sa mi paci v okoli Tatier je uz vybookovane - hotel Avena, Permon... Rozhodujem sa medzi hotelom Melrose, Lipt. Jan a Hotelom Lesna, Stara Lesna. Oba maju plusy aj minusy a rozhodnut sa musim rychlo, kym je este volne 🙂 Melrose ma super cenu a polohu (stromy) a tento rok aj vonkajsi bazen, balicek wellness a solnu jaskynu avsak detsky kutik a preliezky nic moc, len aby sa nepovedalo. Hotel Lesna ma zasa super program a atrakcie pre deti, avsak za vyssiu cenu a ta poloha nie je nic moc. Neviete mi poradit, pripadne nemate vlastne skusenosti?

petruci6
15. júl 2010

dakujem uz sme rezervovali,vsade mi odpisovali,ze maju apartmany obsadene do konca augusta,jedine v avene v lipt jane mali volne 🙂

borca3108
25. júl 2010

Ahojte my sa chystame na dovolenku so 14mesacnym dietatom a poprosila by som vas o radu co mu na dovolenku zobrat. Ideme do Patiniec penzion Adriana s polpenziou. Dakujem moc.

dida81
25. júl 2010

@lucifukk - my ideme do hotela Lesna 😉
V auguste, uvidime,, bol tam niekto?

dida81
25. júl 2010

@wewe4 - Patince , welnes...

landula
27. júl 2010

Zdravim
My sme sa vratili z Habovky Penzion Family minulu sobotu a mozem len odporucat! Nasla som si ho na nete a uputal ma peknymi fotkami - najma preliezka a smyklavka pre maleho. Skutocnost nebola o nic horsia, prave naopak. Velmi pekne a tiche prostredie pritom v strede obce. Najlepsia bola asi strava od pani domacej - tiez domaca ;o) varila tak aby to mohli jest aj deti. Zuberec je doslova vedla Habovky takze na skok do skanzenu oravskej dediny, tiez sme vysli na Rohacske plesa, Juranova dolina a pod Osobitu. Maly (19mesiacov) sa nosil v nosici kedze islo vyslovene o tury, ale zvladol to perfektne (spolu s ockom ktory ho nosil ;o)

stankab
27. júl 2010

@miroslava72 ahoj Mirka, boli ste v greenfielde? My by sme chceli ist v septembri.Ako sa Vam tam pacilo a kde ste boli ubytovani?Mame 6roč. a 8 mes. chlapcov.Dakujem za tip 🙂

miroslava72
28. júl 2010

@stankab - ahoj.
Ano boli sme....vo Velkom Slavkove a byvali sme vo vilkovom studiu.Bola to vlastne jedna velka miestnost,kde bola manzelska postel,roztahovacia sedacka-ako pristelka cize ubytko pre 2+2os.a samozrejme tam bolo i soc.zariadenie a mala kuchynska linka-vybavena riadom,dvojplotenka,mikrovlnka a rychlovarna kanvica.Nam sa pacilo velmi-boli sme spokojni.V areali je tiez detske ihrisko i domcek s roznymi hrami a restauracia.My sme si pripratili i polpenziu-varili chutne a vedeli sa i prisposobit nasim potrebam-napr.na ranajky boli ochotni zabezpecit detom i jogurt ci sladke pecivo,ked ich o to niekto poziadal.
A hlavne odtial bolo vsade kusok-ci uz smer Smokovec alebo Poprad-kedze nie sme motorizovani,vlacikom sme stale jazdili hore-dolu.
🙂

lenca13
28. júl 2010

ahojte
@miroslava72 mozes dat prosim ta link na ten Velky Slavkov,a da sa tam ubytovat aj len na tri noci?

zuzuh
28. júl 2010

poprosim vas o nejaky typ na dovolenku s dvoma detmi . Najlepsie nejake ubytovanie kde bude aj bazen.

mirkach
28. júl 2010

Ahojte,my sme boli v juni v Liptovskom Jane v penzione Horec a urcite sa tam este niekedy vratime.Bolo super.Pre deticky ako stvorene ,aj cena super.2 dospeli+ 2 deti 176 eur na 5 dni/4 noci s polpenziou.Urcite sa oplatilo.V lete je to sice trosku drahsie,ale mimo sezony su vyhodnejsie ceny

lenkove
28. júl 2010

my sme boli na svadbe vo Sv. Antone a mali super ubytovanie a vhodné pre detičky 😉 je tam množstvo cyklistických cestičiek, neďaleko B. Štiavnice a bolo krásne 😵 http://www.staryhostinec.sk/main.php?strankaID=120

stankab
28. júl 2010

@miroslava72 dakujem 🙂 aj ceny ubytovania su ok a na fotkach to vyzera pekne...uz sa tesime

zoe_a
29. júl 2010

@zuzuh Ahoj Zuzuh, my sme koncom juna s nasou 14 mesačnou dcerkou absolovali 5 dnovy pobyt vo Vysokych Tatrach v Tatranskej Lomnici v hoteli Titris Odborar. Nikto mi nevedel poskytnut referencie, tak sme to jednoducho riskli 😉 A oplatilo sa. Super zrekonstruovany hotelik, cistucky, so super sluzbami, utulne izbicky s vanou prip. sprchou podla vyziadania. Hotel je priaznivo nakloneny rodinam s detmi. Poskytuje postielku, v restauracii su detske stolicky na papanie. Ma k dispozicii detsky kutik. Strava bola formou svedskych stolov, vecer bohuzial bez napojov. Hned vedla hotela sa nachadza muzeum tatranskej prirody. S kocikom sa da podniknut niekolko vyletov do blizkeho okolia. My sme boli vlacikom na Strbskom Plese, zapozicali sme si nosic a lanovkou sme sa vyviezli na Strbske Pleso. Autom sme si urobili vylet do Popradu. Hotel ma svoje vlastne aqua centrum s toboganom a inymi atrakciami, sauny, virivku. Vodicka je vhodna aj pre tie najmensie deticky. Ak bude chciet niekto podrobnejsie info rada poskytnem. Vsetkym vrelo odporucam, my sa tam v buducnosti este urcite vratime !!!!

zuzuh
29. júl 2010

@zoe_a Vyzera zaujimavo. Boli vonku niekde v blizkosti a nejake hojdacky - popripade pieskovisko?
A co nejake animacne programi pre deti?
Pises ze tam bol detsky kutik - strazil tam niekto deti alebo tam mohli byt len pod dozorom rodicov?

veronika1982
29. júl 2010

caute tak my sa chystame zajtra do hotela sorea maj v lipt. jane. maju uz postielky obsadene tak berieme cestovnu. ostavame tam do nedele tak potom podam info ake su tam moznosti pre deticky. mne vyhovuje to ze cena vonkajsieho bazena a a vnutorneho je v cene ubytovania pretoze sme este s malym nikde neboli tak chceme vyskusat ci sa mu to bude pacit..

zuzuh
29. júl 2010

veronika1982 - prave som pozerala na ten Sorea Maj.
Nevies ako je to s obsadenostou - maju tam este nieco volne?
My by sme chceli ist od nedele do stvrtku.
Ak by si sa dostala skor ako v nedelu k netu tak napis ako tam je.

zoe_a
30. júl 2010

@zuzuh Teraz v lete az do septembra funguje aj animacny program /kukni ich stranku/, my sme boli koncom juna, vtedy program este neprebiehal. Preliezky samotny hotel nema, ale za hotelom je velka travnata plocha, kde sa vecer robia grilovacky a decka sa tam mozu vybehat. Preliezky, pieskoviska, skakaci hrad a ine atrakcie som videla v dedine, pod lanovkou atd.

zuzuh
2. aug 2010

@veronika1982 - Ako bolo v hoteli maj?
My sme sa tam nedostali lebo mali obsadene ale by sme tam chceli ist v septembri.
Odporucas nam ho?

veronika1982
2. aug 2010

V samotnom hoteli je pri recepcii detsky kutik,kazdy vecer nafuknu v sale nafukovaci hrad,je tam aj auticko na vozenie.vecer maju decka mini disco,cez den su hry na kupalisku.su tam aj preliezky ale my sme na nich neboli lebo je este maly.aj za hotelom bolo take mini ihrisko.pre nenarocnych ludi je to tam fajn.doobedu bola vodna gymnastika.strava vynikajuca.

patrikluptak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrikluptak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciahyllova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komteska
10. aug 2010

my strávili krásný týden tady www.umackov.sk 😵

vřele doporučujeme všem s dětmi, tak krásnou dovolenou jsme dlouho nezažili 😵 😎

monka88
11. aug 2010

komteska a mozem sa spytat v ktorej tej chate ste boli?