Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

petkave
8. aug 2011

@ellysa ďakujem krásne. myslím, že si ma dosť namotala. zvažovala som vysoké tatry a toto, tak si ma zrejme presvedčila. ide mi hlavne o tie bazény a aby sa dalo ísť aj niekam do okolia. ešte raz vďaka... 😵

evavox001
10. aug 2011

Ja odporucam Velky Meder. Je tam kryta i vonkajsia cast. Vonku vela atrakcii pre deti. Vhodne pre deti od 0 do 15 (mozno i starsie). Boli sme uz dva krat a verim, ze nie naposledy.
www.thermalcorvinus.sk

rejoice
13. aug 2011

Ahojte baby, my by sme chceli ist koncom mesica do hotela Partizan v Nizkych Tatrach, boli sme tam pred 3 rokmi bolo tam krasne, teraz hotel zrekonstruovali a vytvorili viac atrakcii aj pre deti, kuk na ich stranku 😉

dankakk
24. aug 2011

Ahojte, chceli by sme ísť na slovensku dovolenku. Mame 4mesacne babo a chceme ísť do nejakých kupelov. Čo odporucate? Môže sa babo kúpať v mineralnej vode?

rainee
24. sep 2011

ahojte, ja odporucam hotel Slovan v Tatr.Lomnici a hotel Most slavy v Trenc.Tepliciach, oba velmi babyfriendly, maximalna ustretovost personalu, dobre vybavenie vratane detskeho kutika, bazenov atd., komfort, je tam kam ist v okoli aj s malymi detmi 😉

rainee
24. sep 2011

@dankakk vid moj prispevok, ak chcete kupele tak Trenc.Teplice by sa ti mohli pacit, no otazne je ci take male dieta by som kupala v termalnej vode....

deni1754
24. sep 2011

dobry vecer.. necitala som vsetky prispevky ale mam 3 overene vlastnou skusenostou, vsade treba samozrejem objednat ale stoji zato.. www.sojka.eu, www.villabetula.sk - to je raj pre deti hlavne, ked je pekne a www.marlene.sk
ak by ste nahodou vedeli v cz o niecom podobnom ako je villa betula, budem straaasne vdacna..
denisa

zanas
25. sep 2011

ahojte viete poradit nejaku dobra restauraciu alebo penzion na orave kde by sa deti mohli vyjasit? Dakujem 🙂

cukroska
25. sep 2011

URčITE STOJI ZATO VIDIEť DONOVALY-HABAKUKY 🙂 ,BOJNICE-ZOO AJ ZáMOK,šPIšSKý HRAD,KOšICKá ZOO A FARMY... 😀 MOžNOSTí JE NEúREKOM...🙂

slavkicek
26. sep 2011

Ahojte, vedel by mi niekto poradit ci sa da zvladnut tura Janosikove diery (Terchova) s dvojrocnym krpcom v nosici ? nie je to moc narocne? viem, ze je to kratka tura ale neviem v akom stave su rebriky..dakujem za kazdu
info 🙂

syslica
26. sep 2011

@slavkicek Ja by som neriskovala, sú tam miesta problematické a miesta dosť úzke... ale na druhej strane som videla tatka, ktorý zvládol prechod nad Prelomom Hornádu s dieťaťom v nosiči a druhým na rukách (šialenec 😠 ).
Sama som zvedavá, čo ti poradí niekto druhý...

brusinka.pusinka
26. sep 2011

@slavkicek myslím že pro malé děti to tam není, je to dost nebezpečné a v nosiči jsou tam místa kde bych neriskovala, raději bych brala jiné hory na tůru. Milujeme hory ale počkáme až bude malá větší na žebříky a stupačky až bude sama moc jít a bude vědět kam jde 😉
@syslica no znám takové šílence iza mě tam šly a to my jsme byli s manželem sami a měla jsem co dělat a tatino tam měl klukqa dokonce na koníku za krkem. 😠 😠 😠 😠 🤐 škoda mluvit bych ho hned propleskla

slavkicek
26. sep 2011

@syslica
@brusinka.pusinka baby, dakujem za info...na nete som nasla infosky, vraj v pohode 🙂 baba tam mala fotky z malym dietatom v satke...tak uvidime...vikendujeme v terchovej tak sa asi rozhodneme az na mieste 🙂 my sme tam boli este sami s mm ale to uz bolo davno a nepamätam si ake to tam bolo 🙄

slavkicek
2. okt 2011

baby, tak nakoniec sme terchovu zvladli uplne super 🙂 presli sme vsetky diery 😀 mm ho nosil v nosici, ak ma clovek pevnu obuv a dava si pozor tak sa to da v pohode zvladnut 😉 urcite odporucam...cim bol rebrik vyssi tak sa syn viac a viac tesil :D
skor sa mi to zda nebezpecne tam ist s cca 4 a viac rocnymi detmi, ktore uz chodia same...je to sekunda, ze sa im smykne noha a su dole... 🙄

cukroska
6. okt 2011

🙂

cukroska
6. okt 2011

paráááda za perfektný tip a malý má niečo cez dva???zvyknutý je sedieť v nosiči???

slavkicek
6. okt 2011

@cukroska,maly mal v auguste 2r...uz sme par tur s nocisom absolvovali takze ano je zvyknuty...ale aj tak potrebuje stale nieco zut :D lebo sa tam inak nudi :D

egyptanka
6. okt 2011

Baby boli ste niekto v poslednej dobe v Penzione Maria v Bodiciach-Liptovsky Mikulas. Ich stranka www.umackov.sk je akosi nefunkcna a vratil sa mi aj mail tak rozmyslam ci je vsetko v poriadku a ci este stale funguju, kedze somn dostala tip uz davnejsie na ubytovanie.
Dakujem

krampuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natel
17. nov 2011

My sme boli v Podhájskej mozem len doporučit byvali sme v Radave krasna mala dedinka. Klidecek aj s detmi voda v Podhájskej vynikajuca ako pri mrtvom mori. Ubytovanie dostatok mys sme boli tu : www.apartmany-anna.sk

modrofuzik11
18. nov 2011

nam sa velmi pacilo na predlzenom vikende v hoteli permon. vynikajuca naozaj vynikajuca strava, perfektny bazen pre deti a aj program pre ne je vyborny... pre dospelych super wellness...

rainee
24. nov 2011

ahojte, nejaky tip na ubytko (penzion, hotel, apartman s minimalne polpenziou) za rozumnu cenu v lokalite nizke tatry, orava, ban.stiavnica? hlavne aby sa dalo v blizkosti sankovat (aj pozicat sanky). chceme vyrazit na zimnu dovcu pred sviatkami 🙂

tatiana7
5. dec 2011

ahojte, pekny rozpravkovy rodinny vikend aj s plavanim deti su Sasovinky, rodinnevikendysk

tatiana7
21. feb 2012

Pozyvame vas na super VESELE RODINNE TABORY S PLAVANIM DETI A MNOZSTVOM ZAZITKOV, objavovanie tajomstiev lesa, hladanie nocneho pokladu, putovanie z rozpravky do rozpravky, šantenie s bosorkou Dorkou a ine. Tesi sa na Vas saso Jaso a ich rozpravkovy kamarati! info:rodinnevikendysk
Sasovinky

dai
21. feb 2012

ahojte, boli sme teraz na strbskom plese a bolo genialne...vela tam pre deti robili, je tam vela apartmanov na prenajom za slusnu cenu

tatiana7
27. mar 2012

Ahojte, široká ponuka víkendových pobytov pre rodiny s deťmi s bohatým celodeným programom a plávaním detičiek. Aktuálne: ZVIERATKOVO S MDD, KRAJINA ZÁZRAKOV, Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY. web mojom profile profesionala, rodinnevikendysk, CK Šašovinky 🙂

zanas
31. mar 2012

ahojte viete odporucit nieco na juznom alebo zapadnom slovensku? Aby bol vramci hotela/penziona bazen, prip. nejake smykacky, hojdacky. dakujem 🙂

tatiana7
31. mar 2012

@ricky Ahoj ricky, s tou Rematou to nie je az take zle, my tam organizujeme uz treti pobyt pre rodiny s detmi a vzdy bolo volne. Teraz tam ideme na Velku noc. Koho by zaujimala nasa ponuka vikendov pre rodiny s detmi, s plavanim deti, pozrite rodinnevikendysk, CK Sasovinky. ahojte

valika_val
2. apr 2012

ahojte, nemate tip na nejake miesto pre trojdnovy pobyt pre rodinu s 2r. dietatkom?
- vychodne slovensko, najlepsie okolie kosic
- hotel, penizion, cenovo pristupny, prip. nejaky privat, aj pre dalsiu rodinu s dietatkom
- bazen
- pekne okolie, hojdacky a pod.
- idealne pobyt so psom povoleny
???
dakujem!