Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

majka35
23. jún 2008

my sme boli v Remate pred 2 rokmi, ja ešte tehotná, všetko bolo ok, len v tých chatkách pred hotelom mala mládež žúry, tak gitara, spev, alkohol, tak toto mi vadilo ... ale ináč strava, okolie super

ricky
23. jún 2008

my sme v tych chatkach este nezazili mladez..a okna izby sme mali vzdy na druhu stranu hotela..🙂

majka35
23. jún 2008

my sme mali bohužiaľ s výhľadom na chatky .. 😒

mata35
1. júl 2008

Dosť chvália Štúrovo, boli ste tam? Ja rozmýšľam nad tým, vraj je to veľmi vhodné pre deti.

majka35
1. júl 2008

mne tam bola teraz svokra ... 😀 😀 😀 , ale chválila o 106 😀 😀 😀

tina78
2. júl 2008

No s malým dieťatkom, teda aj s kočiarom by som šla určite do Zuberca, sú tam nádherné hory - Roháče, kúpele v oraviciach a s kočiarom je pekná prechádzka zo Zverovky na Tatliakovu chatu a pleso, napr. a dajú sa tam robiť aj iné prechádzky. No a o dobré ubytko za primerané ceny tam tiež nie je núdza, my sme tam boli dvakrát, minulé leto, ked som bola tehotná a určite sa tam zas vrátim aj s malým. A vždy sme mali šťastie aj na super milých a srdečných ľudí. Takže ja doporučujem Zuberec.

lebedka
5. júl 2008

Ahojky holčiny, jedeme s malou 11 měsíční hočičkou a známými, kteří mají 2.5 letého klučinu na dovolenou na týden do obce Podhájska. Poradíte nám nějaký výlet?? Díky moc.

pipo1777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodka11
6. júl 2008

pipo, prave riesim a nieco hladam, toto sa mi velmi paci, dakujem za tip 🙂))))))))))))))))

zuz11
8. júl 2008

danielitka26 • 1d • Dnes o 09:56
kam idete, kde ste boli, kde sa vám páčilo , dajte nejaké tipy, referencie my sa tento rok chystáme na duchonku 😉

titkovamiriam • 3d • Dnes o 10:00
Orava-Trstena a okolite lesy,Namestovo-tam je krasny ranc,Aqapark-Oravice,Oravska priehrada-vylet lodou na slansky ostrov-pre hubarov raj a aj pre zberatelov cucoriedok.

Tatry-Vysoke aj Nizke 🙂

malaskoricka • 9tt • Dnes o 10:01
kazdotyzdnove vylety- Zemplinska Sirava....voda nestoji za nic....ale grilovacky uzasne 😎

titkovamiriam • 3d • Dnes o 10:02
krasne je aj v Nitre a okoly mam tam kamaratku 🙂

andrea78 • 2d • Dnes o 10:06
toto som si ráno pozerala 😉 , rovnaká téma

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

malaskoricka • 9tt • Dnes o 10:06
Slovensky raj 😉

danielitka26 • 1d • Dnes o 10:10
hej ale to je s detmi ...my nepotrebujeme nič pre deti my sme čisto len dospeláci ...potrebujem nejakú radu na rekreačné zariadenia kde sa dá vyblázniť spôsobom diskotéky, športoviská nie aquaparky, skôr milujeme zábavu ..najviac ľudovú a najlepšie živú

petrulla
9. júl 2008

Ahojte - ja odporucam ako Tina78 Zuberec.
Prave sme sa odtial vratili.
Kazdy den sme mali program. Turistikovali sme aj s kocikom (Tatliachova chata, zuberec skanzen, Oravska prihrada, Oravice ....).
No proste parada.
Byvali sme na private. Mali sme apartman (kuchyna+izba+wc) a bolo to uuplne super - a za vybornu cenu.
Domaci nam pripravili aj bazenik pre maleho, pieskovisko, hupacka...
Takze odporucam Zuberec.

Ak by chcel niekto info na ubatko tak IP 😉

pappo
9. júl 2008

caute baby neviete o dakom hoteli ktory by bol komplet prisposobeny pre deti? na slovensku

adetka
11. júl 2008

My sme sa prave vratili z dovolenke v Liptovskom Jane... byvali sme v Avene... co sa tyka malych deticiek: maju tam postielky, stolicky pre deti (ale iba tri na celu restauraciu), super detsky kutik... chyba tam kuchynka (na pripravu jedal pre najmensich) a vane v izbach (maju sprchy)... zamerany je skor na rehabilitacne pobyty (neskutocne vela procerdur, bazen, viriva vana, posilovna, masaze,...)...

akcie pre deti: boli sme sa kupat v Besenovej (supeeeer), plavit sa lodou po mare (krasne), v muzeu Liptovskej dediny (su tam aj ovecky, konik a oslik), s kocikom po Ziasrskej doline (dcera mi nechce sediet v ziadnych krosnach), vo Westernovom mestecku (cely den sme tam stravili, bolo tam super... a pri tatralandii sme objavili tiez nejaku malu farmu), lanovkou na Chopok,...

o mesiac ideme do hotela Lesna v Starej Lesnej (Vysoke Tatry)... tak vam dam vediet co tam...

majka35
11. júl 2008

adetka, ďakujem za info, som kúpila darček manželovi k narodeninám víkendový pobyt v Avene ... nech si od nás trošku oddýchne ... mám v tom pobyte plnú penziu, voľný výber procedúr, tak dúfam, že bude spokojný ... v stredu mu odovzdávam darčekový poukaz, tak som zvedavá, ako sa zatvári ... 😀 😀 😀

ukana
23. júl 2008

skuste aj Turc.Teplice, novy aquapark

certica
27. júl 2008

caute babule, co ste boli v Besenovej, viete poradit ubytko, resp. ci ste boli spokojne? a este otazka - je vhodne sa tam kupat aj so 4-mes. babom?

adetka
28. júl 2008

certi... v Besenovej je hotel... ale da sa ubytovat aj v obciach okolo... na nejakom private... a s kupanim som bola maximalne spokojna... super teplucka vodicka, rozne bazeny, ihrisko, dobre tam varia... ale s tak malym dietatkom by som sa tam nekupala... v bazenoch sa kupe neskutocne vela ludi... a nevies, ci tam niekto nema nejaku koznu chorobu, alebo tam obcas niekto necikne... Martinka radsej iba sprchujte v sprchach... ale Vikino si to tam uzije... o rok budu moct uz obidvaja chlapci 😉

adetka
28. júl 2008

dievcata... ja by som sa chcela popytat na Hotel Lesna v Starej Lesnej... idem tam s dcerkou o par dni... tak by som chcela vediet ake to tam je... na internete je vsetko kraaasne 🙂

certica
28. júl 2008

no ved, tiez si myslim s tym kupanim... dik adetka. ja som kukala na nete rozne ubytka aj priamo v areali aj v dedine, je tam pomerne dost, len som chcela nieco konkretne, kto bol a ci bol spokojny.
v hoteli lesna sa mi zda ze boli min. rok tonicka s alexandrou, skus sa ich spytat

mysteria
30. júl 2008

adetka,je tam kráásně, že?

kingstonka
30. júl 2008

kto vie poradit nejake konkretne ubytovanie a oblast vhodnu na predlzeny vikend s 3-mesacnym babom? (tak aby sa tam aj dalo nieco vidiet a "podniknut"

lucivasu
7. aug 2008

ahoj, tak my jsme byli pred 2 tydny v Demanovske doline, skouknete www.horky.sk, moc hezke ubytovani v soukromi na moc klidnem miste, my byli moc spokojeni, jen pocasi zrovna nebylo nic moc

tomaskokat
8. aug 2008

ahoj lucivasu kolko prosim ta vyšla jedna noc My by sme chceli isť na dve..

lucivasu
11. aug 2008

tomaskokat: my jsme byli na 7 nocí, 2 lůžkový pokoj + přistýlka a celkem nás to vyšlo asi 8.000 Sk. ale zkus jim napsat a uvidíš, co odepíšou.

libka1
12. okt 2008

A kam v zime? Väčšinou tu vidím samé letné pobyty. 😉

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ricky
25. okt 2008

Ahojte, hodte prosim tipy na hotely v tatrach a okoli , hlavne take co maju detske kutiky...dikiii

yasmina
14. nov 2008

hotelkontakt stara lesna...

stefulka
5. jan 2009

Vrelo odporucam hotel lesna v starej lesnej. My sme tam boli s detmi 3x, bolo super. Izby pekne renovovane, farebne variacie, kazda s motivom ineho zvieratka. Na tretom poschodi aj s chladnickou. Nevyhoda - nie je tam vytah. Na prvom poschodi krasny detsky kutik, neocenitelny pri skaredom pocasi, hned vedla kuchynka - vyuzili sme iba mikrovlnku na ohrievanie mliecka. V jedalni dostatok vysokych detskych stoliciek, jedlo v pohode. Bazen (vnutorny) sme vyuzivali skoro kazdy vecer, voda mohla byt aj trochu teplejsia. Vonku pred hotelom preliezky, ihriska,... Veľké plus je detský klub cez letne prazdniny. Baby super, postaraju sa vam o deti od troch rokov, spravia im uzasny program 🙂 (deti do troch rokov tam mozu byt spolu s rodicmi). Deti tam chodili s nadsenim. Po veceroch program spolocny pre rodicov i deti - ten nemal chybu! My sme boli naozaj veeelmi spokojni. A vzdy sme sa zoznamili so super ludmi 🙂 Skoda len, ze vichrica pred par rokmi znicila stromy v okoli.

emjee
27. jan 2009

kvietok23 • 39tt • Dnes o 11:48
uvazujeme, ze pojdeme s malym v lete len niekam na slovensko, ale mal by tam byt teplucky bazen... viete nieco poradit, pripadne mozu byt aj cechy.
kupele neviem, pozerali sme piestany,ale mozno este nieco ine.. a Permon, kam sme chodili este sami, to nie je vhodne pre malinke deti - 6mesacne.

pepies • 1d • Dnes o 12:27
Piestany urcite nie !!!!!!!!!!!! Zila som tam a pracovala 8 rokov, a to som pracovala v cestovnom ruchu + na hoteli v PN !!!!!!!!! Piestany idu dole vodou, cez leto sa tam nemas ani kde okupat, kupalisko Eva je zatvorene, rekonstruuju ho a nic ine tam nemas !!!!! Jedine na kupelnom ostrove velky Balnea Komplex, tam je dobre, ale ked si pozries ceny, tak si radsej kupis dovolenku letecky pri mori All Inclusive. Je to smutne, ze v najnavstevovanejsom kupelnom meste na Slovensku sa nemas cez leto ani kde okupat !!!!!! Fakt tam nemas co robit a s detmi uz vobec nie. Ked sa ma klienti pytali, kolko mame moznosti na letne kupanie, hanbila som sa im odpovedat a hladala som rozne vyhovorky, Nemci nechapali, ze v kupeloch nie je ani len kupalisko, HANBA !!!!!
My ideme teraz v marci do Tatier na vikendovku do jedneho hotela, poslem Ti link cez IP, ked budes chciet

pepies • 1d • Dnes o 12:35
Kvietok,teraz ma napadlo, ze ak by si chcela kupele trebars, tak to skor Bojnice alebo Turcianske Teplice - pozor, nie Trencianske ale Turcianske, 30km od Martina !!!! Napr. Bojnice velmi napreduju, mas tam co robit, tepla voda, kupalisko Cajka, ZOO, zamok, proste, je tam pekne a mozem povedat ze aj kvalitne sluzby hotelov + vela moznosti sukromneho ubytovania.
Turcianske Teplice je tiez take mensie mestecke, ale mas tam napr. Aqua Park + velke letne kupalisko. Ale po veceroch tam moc nemas co robit .......
Teraz sa do popredia dostavaju tie mensie kupelne mesta, kazdy ma zafixovane Piestany, ale omyl, Piestany idu dole vodou ............. Zial ...........

kvietok23 • 39tt • Dnes o 12:52
turcianske teplice poznam, tak ma drahy rodicov, takze tam vieme ist do aquparku kedykolvek a urcite aj budeme chodit, chceli sme skusit nieco ine, mame z prace kazdy 7000 sk a naozaj sa neda ani na vikend za tuto sumu niekam ist...
chceme ist v lete za jednych 7000 a v zime za druhych 7000 len skoda, ze ta CK neponuka ubytovania na sukromi...lebo hotel na Slovensku je uz drahy spas...
posli linku, kam idete