Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mc Arancia Resort

denculienka
30. apr 2015

cestovka nam tvrdi ze je je to idealne pre rodiny s detmi...ja som sa vsak docitala ze nevhodne pre obrovske kamene v mori..vraj sa vstupuje po mole do mora,cize vhodne pre plavca ..mate prosim skusenosti lebo termin sa nam blizi..dakujem

zabina27
30. apr 2015

to, ci sa ide do mora po mole, to je fakt, nie niekoho nazor, takze by som to brala ako celkom nevyhodu pre deti, zalezi, ake su velke... neboli sme, ale ved popozeraj recenzie na nete, mne to vzdy pomohlo

silviaaa21
30. apr 2015

My sme tam boli, ale už dosť dávno. Po tejto dovolenke som si povedala, nikdy viac Turecko, naozaj zlý výber. Pláž bola síce prevažne piesková, ale pri vstupe do mora boli kamene. Nám dosť fúkalo a keď boli veľké vlny nedalo sa tam ani vojsť, kamene narážali dosť do nôh. No a v mori boli veľké betónové platne a kamene. Takže ani plávať sa tam nedalo a pre deti úplne nevhodné. Neviem ako je to teraz, ale keď sme boli ,bol hotel plný rusov, takže v jedálňach neskutočné rady a na všetko sa muselo dlho čakať. Tak ak sa dá vyber niečo iné.

maminecka2
30. apr 2015

Ahoj, a už to máte zaplatené? Nebola som tam, tak Ti neporadím, ale možem Ti odporučiť hotel Rubi, boli sme pred rokmi a vsetko uplne super

denculienka
autor
30. apr 2015

Velmi pekne ti dakujem.....my sme verili cestovke a vsak casom som sa zacala dost vrtat ci je vsetko ok a nie je tomu tak....tvrdia ze je idealny vstup do mora s detmi.....cize budeme pozadovat storno a budu robit problemy a este budeme snad pre ich klamstva platit storno alebo doplatok za novy vyber lebo my sme to schavlne skor rezervovali,islo nam o cenu...ach tie nase cestovky ..len dostat klienta:(

denculienka
autor
30. apr 2015

maminecka mame tam zalohu...pisali sme aj na kmenovu cestovku ze co sme zistili a ze sme kupovali dovolenku vhodnu pre dieta 4rocne a viec co nam poslali ako dokaz...foto z brehu ...ako dalsie ze neotravuj ..len zarobit a spokojnost 0bodov

slifka87
30. apr 2015

ahoj, ja som tam bola asi pred 4 rokmi... súhlasím so #silviaaa21 .. vstup do vody otrasný, veľké vlny.. pri vlnobití hrozí zranenie, odreté členky, modriny z tých skrytých kameňov... my sme boli v októbri, more teplé, aj počasie super..izby boli čisté priestranné, jedlo nič moc.... plus bolo hlavne to, že bol relatívne prázdny hotel.. čiže žiadne čakačky na jedlo... hotel má pekný bazenový komplex aj pár toboganov pre deti...
ak by si mala ešte nejaké dodatočné info- daj vedieť, rada zodpoviem. mám cestovnú agentúru, prešla som veľa hotelov v turecku, viem poradiť 🙂
PS : kupovali ste cez orex???

silviaaa21
30. apr 2015

@denculienka Skúste vymeniť, niektoré cestovky to umožňujú. A cez koho idete? Možno by niekto nebol taký kritický, ale ja chodím na dovolenku práve kvôli moru a tu som bola v mori asi 3x, takže pre mňa to nebol dobrý výber. Tento rok ideme do Side ja už som Alanyu nechcela, jednak je to dosť ďaleko od letiska a mám pocit, že všetky pláže sú tam viac menej rovnaké. Inak tá pláž mala vtedy ocenenie modrej vlajky a ja fakt neviem za čo 😒

denculienka
autor
30. apr 2015

ved prave riesit to budem sice budu nam chciet dat pokutu a nakoniec nam ponuknu drahsiu dovolenku a povedz mi preco ma platit klient za klamstva a chyby cestovky....zasa ze som na SK nie to sa len tak nenecha.....uz som nieco reklamovala a presne na dovolenke nadavali vsetci ale nikto to neriesil a to je chyba nas neriesime a klamu nas dalej.....ja som riesila aj som dostala ciastku vratenu...nebavi ma to opat riesit vec a nemat ten konfort co som si zakupila

denculienka
autor
1. máj 2015

prave ze som chcela pocut skusenosti hlavne ako je to pri vstupe do mora....citala som vsetko zle.......nejde mi ani o hotel ale ked nemam s dietatom mat v pohode vstup do mora tak to nie je dovolenka....

denculienka
autor
1. máj 2015

@slifka87 prosim ta poslala by si mi cislo na teba?ak by to nevadilo...naozaj som rada ze mam potvrdene tie platne a kamene pri vstupe.....len preco to cestovka popriera....musim toto teraz vyriesit,pokial sme neodcestovali.....je to kupene cez sukromnu cestovku a on to ma cez Orex.....

slifka87
1. máj 2015

Kludne zavolajte 0948014567

denculienka
autor
1. máj 2015

Dakujem zajtra sa ozvem..🙂

denculienka
autor
17. máj 2015

slifka87...vam velmi pekne dakujeme za vyceravajuce odpovede a ochotne a trpezlive reagovanie...mali by si brat v cestovkach od vas vzor..´vas len odporucam🙂dakujem a potom dame vediet ako sme sa mali....

slifka87
23. máj 2015

@denculienka ďakujem pekne, už som potom ani nepísala, lebo som sa až dnes vrátila z týždnovej infocesty po tureckých hoteloch.... pri arancii sme síce neboli, ale zhodnotili sme, že pláže v Konakli patria medzi tie najhoršie v turecku... Albu som videla z chodníka, neboli sme vnútri.. ale mala určite krajší areál aj pláž 🙂
Dajte vedieť, čo ste nakoniec vybrali a ako ste sa mali ...! a keby ste nabudúce potrebovali radu, kľudne píšte!

denculienka
autor
24. máj 2015

ste velmi ochotna..viete co mame platiti zmenu hotela 100e ked sme my nepochybili to nie garantuju ze to tam nie je ok...vec budeme potom riesit..naozaj nebol cas a ani chut ked viete ze sa vam len poplatkom vyhrazaju za storno...a to ze ceny stupli ani nevravim preto sme rezervovali predcasne tak uvidime ako si vazia klienta a urcite dame vediet...pekny den

Tu začni písať odpoveď...

Odošli