Mesto v Chorvátsku, ktoré nie je preplnené

evka_3
22. aug 2021

Dobrý deň, poraďte mi prosím mesto v Chorvátsku ktoré nie je úplne preplnené v lete ako napr. Makarska, Dubrovník, Split a ďalšie tie veľmi veľké mestá ale je o čosi menšie, no sú v ňom reštaurácie, kaviarne, obchodíky, lekáreň a promedana. ĎAKUJEM

bibiqa
22. aug 2021

@evka_3 v dnešnej korona dobe žiaľ kopec ubytovaní neotvorili, kopec ludi miesto iných destinácií voli práve Chorvátsko. Takže Chorvátsko je od malých obci az po veľké mestá preplnené, ale za seba odporúčam čiovo, časť mavarstica, pláž vela draga, vela tienu, super pláž, pomenej ľudí, ale žiadna promenada, žiadna lekáreň, obchody pešo cca kilometer a jeden bufet na plazi, ale vedľa je hneď cocacabana pláž cca 1.3km a tam je všetko co ai spomínala ale hlava na hlave

matafich
22. aug 2021

@evka_3 ak sú splnené tvoje podmienky, nie je pekná pláž ani čistá voda.

allie458
22. aug 2021

@evka_3 my sme boli v Drage par dni a to bolo fajn akože plaze boli plnšie ale nepovedala by som ze preplnene. Potom sme isli do Splitu a to mi prislo ako hrozne škaredé mesto a na Chorvatsko aj mrte drahe, jedine plus bola plaz ktora bola okruhliakova (a kusok dalej aj taka falošná pieskova).

ddd333
22. aug 2021

@evka_3 kanica napr ale bez promenády
Vir
Ostrovy pozri

podmostom
22. aug 2021

@evka_3 My sme boli tento rok v Preku. Málo ľudí, aj na plazi. Kaviarne, reštaurácie, obchody, všetko tam je... Len teda je to o hodne menej rušné ako napríklad v Biograde, tam sme boli vlani.