MIesto, kde sa rady vraciate. Aké je to vaše?

leniciatko
8. aug 2009

natrafili ste na miesto,kde bolo super? ubytovanie na jednotku,jednoducho miesto,ktoré bolo ako balzam na nervy?

ja som sa vrátila s mojou rodinkou dnes z Oravy,a tá mi učarovala na plnej čiare.

lucia375
8. aug 2009

My sme chodili pravidelne v lete na Biele vody, to su lazy co patria k Hrinovej. Uz sme 2 roky neboli ale hadam na buduci rok sa podarí.

etuska
8. aug 2009

Tak mne to jednom letnom stretku z MK ucarovala Jasenska dolina.Byvali sme v chate Kaška a nic nam nechybalo 😉

garfieldmail1
9. aug 2009

U nás je spousta míst, kde je opravdu nádherně, člověk to hlavně nejvíc pozná jako turista nebo na kole. Nejvíc se mi asi líbilo v Českém Ráji nebo v Jižních Čechách (Hluboká, Krumlov, Budějovice). A je toho ještě spooousta, co bych chtěla vidět 🙂

casiopeia
9. aug 2009

Zbožňujeme Orlické hory - Jablonné nad Orlicí, Lanškroun . . . je tam fakt nádherně. Mrzí mě, že jsme teď dva roky vynechali, ale věřím, že příští rok to napravíme.

clean18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papajka7
9. aug 2009

leniciatko a kde presne ste boli na Orave? 🙂

dida_tn
9. aug 2009

Etuska, my sme boli v Jasenskej, ale v zime na lyžovačke. Bolo to síce dávnejšie, ešte na výške, ale strašne sa nám páčilo..tiež sme bývali v chatke pomenovanej ako kvet - teraz neviem určite, či Kaška alebo Nezábudka 😉

Inak my sme mali stretko z MK v Telči - tento rok v máji - a bolo tam skutočne nádherne.

jabjunka
9. aug 2009

Telč.......jedno z nej míst co jsem kdy navštívila.A pak moje rodné město Písek. 🙂

martimarti
9. aug 2009

Jako malá holka jsem jezdívala na celé prázdniny k babce a dědovi na Oravskou přehradu a bývali to nejkrásně jsší prázdniny ze všech. Ráda na to místo vzpomínám, nádherná příroda, hluboké lesy, které končily přímo u přehrady, jen přehrada mne děsila, protože z loďky byly vidět zbytky stromů, působilo to strašidelně. Nicméně vzpomínky jsou nádherné. Také jsem tam prožila první velkou dětskou lásku 🙂 🙂.
Před pár lety jsem si vzpomínky chtěla oživit a tak jsem se tam s rodinou znovu vypravila, abych si je oživila a bylo to veliké zklamání, všechno bylo jinak, místo, které tepalo životem působilo nudným a ospalým dojmem ☹ ☹

Z míst, které jsem navštívila, na mne jednoznačně zapůsobila Paříž a pak staré město Rhodos, neexistuje pro mne magičtější místo, než úzké uličky Rhodosu, na obojí jsem se pak ještě jednou vrátila a ještě se určitě vrátím, nemůžu na ně zapomenout 🙂 .

Z míst v Čechách se ráda vracím na nádhernou Šumavu a okouzlil mne Český ráj se zámkem Hrubá skála, kde jsme bydleli, to byla těžká romantika 😉

papajka7
9. aug 2009

martimarti s tou Oravskou priehradou mas pravdu 😒

renda71
9. aug 2009

loni jsme byli na prodloužený výlet v Českém Krumlově 🙂 ten nejen mě,ale i manžela a starší dceru úplně okouzlil 🙂 tam bych dokázala žít 😀 určitě se tam ještě někdy podíváme 😵

liviky
9. aug 2009

....tak mě se líbí v Ivance pri Dunaji....mají tam zatopené písečné lomy,totemy v lese,no paráááda 😀

renka9
9. aug 2009

Terchova 😉
a potom este dedinka , kde som travila ako dieta kazducke prazdniny u babky a tety - Naháč 😉 . Teraz tam chodim uz len na cintorin 😢 . Ale mam tam kamosku, tak obcas sa zastavim aj u nej 🙂

leniciatko
autor
9. aug 2009

papajka: prešli sme všetko možné,len sme boli obmedzení synovou chorobou a vekom.ale bývali sme v oravskom bielom potoku,boli sme v oravskej dedine v zuberci,na tatliakovej chate,oravská priehrada,oravský hrad,oravská železnica-tanečník,v nižnej na plavárni,meander,klasické oravice. prešli sme kopec km. chcela som ísť ešte do hôr na hríby,ale už nebol čas a počasie.

kocurik16
9. aug 2009

ja som bola pred 30 rokmi s otcom v Bogácsi na dovolenke a bývali sme u jednej staršej pani ktorá bola vdova a kedže môj otec opravil čo do ruky chytil tak jej veľa pomohol,čo sa potom odzrkadlilo aj na cene ubytovania,a bol tam taký pokoj a pohoda,že som si pripadala ako u starej memi a rada som sa tam vracala kým teta žila. Vždy to bol nezabudnuteľný týždeň.

peppapig
9. aug 2009

Ja miluju Cesky Raj (Hruba Skala, Mala Skala, Jablonec nad Nisou....), Beskydy, Luhacovice. Barcelona je jedno z nej mest v Evrope 🙂 Jih UK a Cambridge 🙂

ivanavorlickova
11. aug 2009

Já nedám dopustit na Mariánské Lázně, mám tam babičku, jako dítě jsem u ní trávila půlku letních a celé jarní prázdniny každý rok. A v dospělosti se tam vydávám taky každoročně, nemusím mít jinou dovolenou, s dcerou jsme šťastné, když můžeme v létě vyrazit na týden nebo dva za babičkou do Mariánek... 🙂

katrin21
11. aug 2009

Vratna dolina, Janosikove diery. Pekne. A Terchova, Stiavnicke Bane...
Zo zahraniacia: Nemira v Chorvatsku, Hory v sev. Taliansku...

susik77
11. aug 2009

Ja milujem Vysoke Tatry. Su krasne v lete aj v zime 🙂 Vzdy si tam super oddychnem, je to uplne iny svet 🙂

musko
11. aug 2009

Tak v zahraničí Cavtat a Dubrovnik, v ČR - Južné čechy - Český Krumlov, na Slovensku Vysoké Tatry 😉 a Banská Štiavnica

grettka
11. aug 2009

u mna su to stale Vysoke Tatry, a hlavne dedinka Zdiar, tento rok uz po stvrty raz 🙂 🙂

vroni
11. aug 2009

Ja milujem na Slovensku Nizke Tatry a Slovensky raj, skusenosti zatial vzdy len pozitivne Inak su moji absolutni favoriti Pariz a Vieden....

eevvaa
12. aug 2009

V Čechách jednoznačně malebná Šumava, jezdíme tam každoročně od roku 2004.
Na Slovensku Terchová a okolí, byli jsme zde vloni, určitě se vrátíme za pár let, to samé Roháče, nádhera, chceme to zopakovat také.
Dále lázeňský trojúhelník v ČR.

jabber
12. aug 2009

Česká Kanada, Novohradské hory, Šumava, Český Krumlov se zámkem a zámek Lednice 😵

laurinkadanielka
12. aug 2009

ahojte baby na Orave je ozaj krasne ja stade pochadzam,ale nebyvam tam je tam trošku tvrdši život,chodime tam každy rok na dovolenku aj do Tatier aj tam je super,ale teraz ideme do Terchovej už sa tešim.

leniciatko
autor
12. aug 2009

laurinkadanielka, máš pravdu,to som vypozorovala,že na orave nie je med lízať.

titkovamiriam
12. aug 2009

tak moje naj su velky meder,nitra a tatry.samozrejme aj orava 😀

leniciatko
autor
18. aug 2009

🙂 ožijem tému....

leniciatko
autor
2. sep 2009

a rada sa vrátim do Vadaša-u - neviem ako správne vysklonovať.... 😀 boli sme teraz na predlženom víkende,ale bolo super.................. 😵 konečne sme si našli čas aj na ostrihom.

leniciatko
autor
3. nov 2009

šup,šup dopredu 🙂