Momentálna situácia na hraničných prechodoch do Poľska

gutka79
18. júl 2021

Ahojte, mate niekto vlastnu skusenost s kontrolou na hranicnom prechode do Polska? Ako to realne funguje? Ďakujem!!🙂

1medvedik1
18. júl 2021

@gutka79 📌

vlucifuk
18. júl 2021

@gutka79 Boli sme včera. Prechádzali sme cez Jurgów-Podspády v Tatrách. Tam v pohode, Poliaci na hranici neboli, naspäť naši vojaci kontrolovali každé auto. Skontrolovali nám očkovacie preukazy, resp.zoskenovali QR kód, skontrolovali všetkým pasy a zaželali šťastnú cestu. Takže úplne v pohode. Ráno predtým som nás zaregistrovala do ehranice, ale nepýtali sa na to.

janakuul
18. júl 2021

@gutka79 my sme boli minuly tyzden,tam absolutne nic,naspat skontrolovali nahodne auta...nas ano,chceli nejake doklady oskenovali qr kod a isli sme...neviem,ci teraz kontroluju kazde auto...isli sme cez Trstenu.

sorciera24
18. júl 2021

my ideme zajtra smer Trstena-chyzne ...podam spravu

sandokanka36
18. júl 2021

vidis to zaujimalo aj mna ako je to s tou registraciou na e hranicu. ked som zaockovana, tak sa ma teda ziadna karantena netyka? a to ani deti potom?

sorciera24
18. júl 2021

@sandokanka36 musia sa na ehranici registrovat vsetci and 12r. , aj ekd ste ockovani - ono vam to rovno ponukne moznosti a pride, ze karantenu nemusite mat, deti, kt. idu s vami rovnako (kedze ste ockovani)

sasa1310
18. júl 2021

@sandokanka36 po zaregistrovaní ti príde SMS s informáciou čo si povinná robiť. Či mať karanténu alebo nie

e1i
18. júl 2021

@sandokanka36 1x za polroka sa musia aj ockovani registrovat ma ehranici