Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Montenegro

nikolka2
3. aug 2012

Dobrý den milé mamicky 🙂
Chcela by som sa opytat ci uz ste boli niektore v tejto destinácii s detickami ?
Idem tam s detmi po prvý krat a chcela by som sa opytat ci sa Vam tam pacilo a ci je to tam pre deti vhodne prostedie 😀
Ja som taka stres zena a uz teraz mam z toho obavy , dufam , ze mi napisete a vyvratite moje obavy z dovolenky ,,,vopred kazdej jednej Dakujem 🙂

eva423
3. aug 2012

Ahoj ,ak myslíš Čiernu horu ako takú,tak je to nádherná krajina.Boli sme tam na dovolenke pred pár rokmi. Myslím že je to bezpečná destinácia.Nám sa tam veľmi páčilo. Boli sme na viacerých plážach ale mne osobne sa najviac páčil Plavi Horizont- pre detičky úplne úžasná. Myslím ,že sa nemáš čoho obávať.Ľudia sú tam veľmi milí.

lucinka133
4. aug 2012

Ahoj, ja som bola na dovolenke v Montenegru ale len s manželom, malú sme ešte nemali. Boli sme v Budve. Je to krásne historické mesto, je tam stále čo obdivovat... Nemali sme piesok ale kamene, ale bolo velmi cisté more, teplúčko... Mne sa velmi páčilo. A chodili sme na pláž, ktorá sa volala Slovenska🙂))

nikolka2
autor
4. aug 2012

Och Dakujem ,,,my ideme vola sa to dobra voda , ale manzel vravel ze pojdeme aj tam kde vy ste boli ( Budva ) , ze je to krasne historicke mestecko 🙂 chcela by som sa ta opytat ,,,chcela by som si tam kupit caftan to su take saty ako nosia moslimky ,,,ale nie cierne , ale nejake farebne ,,nepamas si nahodou ci su tam dostat ,,,manzel mi vravel , ze urcite ,,,lebo nedaleko je Palestínka hranica a , ze oni tam tie saty predavat urcite budu ,,lebo je tam 60 % moslimov ,,strasne sa mi pacia tie saty a velmi by som ich chcela ,,,dakujem za odpoved ,,, 🙂 Dakujem aj tebe eva423 ,napisem potom ako bolo,,pekny den kocky 🙂

csina
5. aug 2012

@nikolka2 Budva sa ti bude páčiť... 🙂 tam sme boli len na výlete ale pobyt sme mali v Sutomore.. to bol des, ale tým ťa zaťažovať nebudem, ak Budva, tak výber dobrý 😉

frejka
5. aug 2012

Budva je fajn, máš tam dookola veľa pláží... ja tam tiež idem 24.augusta 🙂 a rovno na tri týždne 🙂

lucinka133
12. aug 2012

Jaj vies co nepamastam si ci tam mali take satky, ale su tam take historicke ulicky kde domaci predávaju, tak to mozno najdes... Prijemnu dovolenku prajem🙂

frejka
12. aug 2012

@nikolka2 ja neviem o tom zeby tam mali take saty, nevidela som nic take tam...a v ciernej hore zeny toto nenosia...

afra
12. aug 2012

ja milujem Čiernu Horu! Precestovala som uz kus sveta, ale Čierna Hora je moja ♥

nikolka2
autor
12. aug 2012

No , ze vraj je tam 60 % moslimov ,,tak zeny moslimky by maly nosit habit ne? no uvidím v tej Budve ci tam daco take nenájdem ,,Dakujem uz o tyzden ideme tak sa neviem dockat ,, 🙂

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 no ja som tam zeny v habite nevidela... :D

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 moslimov je tam cca 20% iba 🙂

nikolka2
autor
13. aug 2012

@frejka héj ?? no dobre teda ,, 🙂 skusim tam teda pozriet na tom trhu ci daco take nevymáknem 😉

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 zelam prijemnu dovolenku 🙂 ja idem o dva tyzdne 🙂

nikolka2
autor
13. aug 2012

@frejka Dakujem krasne ,,,my budeme tam do 2 septembra .-) mozno sa aj vidíme ,,aj tebe prajem super dovolenku 😉

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 diky pekne 🙂 my ideme 24.8. a budeme tam do 10.2.

nikolka2
autor
13. aug 2012

@frejka DO 10.2 ? ci 8 ....my ideme teraz 20 ,,,noa kde to presne budete v ktorom meste ,,,my budeme v dobrej vode ci jak sa to vola ,,,to skor manzel vie 😉

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 my ideme do BUDVY

nikolka2
autor
13. aug 2012

@frejka Keby si ma nahodou spoznala tak sa kludne prihovor 😉 budem sa tesit 🙂

tanija133
13. aug 2012

Cierna hora je velmi prijemna krajina, ktora sa velmi podobe recou, hudbou, prirodou na Chorvatsko....kedysi to bola cast Juhoslavie....takze netreba sa nicoho bat....ako keby si isla do Chorvatska, odporucam Budvu a treba viedet aj Kotor, je to nadherne stare kamenne mesto a Sveti Stefan, taky ostrovcek s kostolom , ten je kusok od Budvy....

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 fuha to by bola riadna nahoda ze sa stretneme a este ta aj spoznam :D, ved mozme vymenit cislo ak chces, a si tam zavolame abo co

nikolka2
autor
13. aug 2012

@frejka ,,,ja ti napisem do IP 🙂 lebo uz som ho tu chcela vycapit az som si uvedomila , ze to nie je dobry napad 😀 ..super jasne , kludne ,,,my aj tak tam budeme sami len s detmi ,,,ty mas deti ?

frejka
13. aug 2012

@nikolka2 jasne jasne, tu urcite nie 🙂 nie ja nemam este deti, akurat sa o to snazime, len sa nejak nedari zatial.. :/ idem len s priatelom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli