Môžem cestovať s 11 týždňovým dieťatkom?

majuska23988
12. apr 2012

Maminky mam 11 tyzdnovu dcerku a chcela by som s nou ist na "prazdniny". Cesta trva cca 3 hodiny a na dalsi den potrebujem podstupit dalsiu cca 3 hodinovu cestu s 2 hodinovou navstevou na pomerne hlucnom mieste. Poradte mi aky mate vy skusenosti s cestovanim s tak malym dietatkom a ci to mam podstupit alebo este aspon mesiac pockat. ☹
Dakujem 🙂

janinah
12. apr 2012

ak budeš mať šťastie a dobre našasuješ papanie a prebaľovanie,tak cestu aj návštevu prespí,nešla by som jedine v prípade ,že ideš autom a ty šoferuješ,toto je náročné na pozornosť

mimika4408
12. apr 2012

ja som cestovala so synom sama lietadlom ked mal 6tyzdnov a potom este 5hod cesty autom a ziadny problem nebol. tak pravdaze zalezi na tom ci este kojis alebo ste na umelej strave (co je uz obtiaznejsie ale nie nemozne 😉 ) , das do termosky prevarenu vodu, mlieko pribalis a k tomu 2ciste flase a v pohode 🙂 .
ale tak ako pise janinah -nesoferovat sama , to je narocne na pozornost. ale ak ides s niekym v pohode sadnut na zadne sedadlo s mimcom , prebalis v pohode aj pocas cesty na zadnom sedadle a nakrmis tiez aj behom jazdy 🙂 . hlavne nemaj strach 🙂