Môžem zobrať mlieko vo fľaši cez kontrolu na letisku?

mostar
12. jún 2012

Ahojte. Prosim poradte mi,ci mozem zobrat uz rozrobene mlieko vo flasi a mlieko v prasku(myslim v plechovke) cez kontrolu pre dieta? Dakujem za radu.

cicimon
12. jún 2012

kuk https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/cestovanie-lietadlom-s-malymi-detmi-ake-to-je/
a mozes, len musis ratat s tym , ze ti ho mozu dat ochutnat/odpit

estterka
12. jún 2012

samozrejme,ze mozes.

lenka_b
12. jún 2012

Ano mozes, ak je este v uzatvorenom obale, tak v pohode. Ak je vo flasi uz rozrobene, tak ta poprosia, aby si sa pred nimi trosku napila na overenie. Ale detsku stravu mozes okrem dzusov a vod, co sa daju kupit na letisku (je to taka ich taktika) 🙂

janka_pn
12. jún 2012

mozes, ja som mala tento rok v normalnej jupikovej flaske dzus pre 3 rocnu, dali mi ochutnat a pustili dalej...

didulka85
12. jún 2012

Ja som prenasala hotove prikrmy, tie mi nedali otvorit. Ale z jej flasky som sa musela napit.

latvia
12. jún 2012

ja som mala termosku s vodou, aj zarobene aj susene a ani mi nedavali odpit ani nekontrolovali, a to bolo za cias tej prisnejsej kontroly. asi zavisi aj od letiska, pripadne ci sa im to chce kontrolovat 😀 ale niektori kontrolujuaj dieta, mne maleho 5 mesacneho kontrolovali, musela som ho dokonca vybrat zo satky von 😝

sandrika1986
13. jún 2012

Ja som mala pre dcérku vo flaškách mlieko a čaj, musela som tam z každej flašky si trochu odpiť - Letisko v Bratislave 🙂

ivett1
13. jún 2012

určite môžeš zobrať zarobené mlieko...keď sme išli na dovolenku do Turecka, ja som mala zarobené mlieko v dojčenskej fľaške, aj prevarenú vodu (na pitie od smädu) pre synčeka a džús v otvorenej plastovej fľaši pre dcérku a u nás som prešla v pohode, nemusela som "ochutnať"...ale keď sme išli naspäť, tak v Turecku na letisku pri kontrole ma požiadali, aby som sa napila ...

anjelicek26
13. jún 2012

Mna uz dva razy prinutili vodu z termosky vyliat, jedlo som uz musela x-krat chutnat, aj pitie... jak u blbych..

prasiatko30
13. jún 2012

Zalezi od letiska od toho ktoreho prislusnika na kontrole na vacsine letisk do pohody a mam velmy zle skusenosti s amsterdamom tam na 90% nie fakt zalezi asi od splnu mesiaca alebo co ale najcetrstvejsi zazitOk matka s2mesacnym dietatom a skonfiskovali jej vsetku vodu co niesla musela kupovat za kontrolou:/

iva87
13. jún 2012

Zalezi od letiska, nas z Krakowa v pohode pustili s mliekom len som ho musela ochutnat, ale pri spiatocnej ceste z UK mi ho kazali vyliat.

adjap
13. jún 2012

Naozaj zalezi od letiska. Musela som mat tekutiny v plastovom zip lock vrecku aby videli co tam je a v kazdej flasi maxi 100 ml. Ja som mala viacej a vsetko bolo ok. Nas maly nemal este 2 roky ked sme cestovali a mali sme aj navyse vody 1l a vsetko sme si v pohode mohli zobrat. Platilo to vo Vieni a aj medzi USA a Canada. Nerobili ziadne problemy. Ked mas deti tak su tekutiny povolene ale musia byt podla ich poziadaviek. Skus ist na stranku letiska a tam niekde musi byt, alebo zavolaj 🙂

mimika4408
13. jún 2012

v bratislave, budapesti, rim, bari, neapol ...nebol ziadny problem len som ochutnat musela. dokonca aj teraz ked cestujem a nosim malemu v pol l flasi vodu, dzus vzdy mi kazu ochutnat a v pohode a to ma uz 4roky 😉

carmella
13. jún 2012

ano mozes .. 🙂 100ml bez problemu

terina25
13. jún 2012

my sme boli min.rok na Kréte.Keď sme išli tam,tak som mala pre deti džúsy a pri kontrole mi povedali,aby som ich ochutnala.keď sme šli späť,tak mi na Kréte všetko vyhodili do koša 😒 a to podotýkam,že syn mal 14 mesiace a dcéra skoro 3 roky.a lietadlo meškalo cez 7 hodín 😠 mlieko som ale nemala,len džúsy pre deti a tie my vyhodili...

zuzanka.h
13. jún 2012

budeš ho musieť ochutnať

lencita
14. jún 2012

ja som niesla 2 pohare vody a jednu flasu s vodou, UM som mala v takom cestovnom baleni na jednu davku, mala som asi 4 take sacky. este som niesla aj stravu,2 avent via pohare s tekvicou, nic mi nevyliali ale chutnat som musela , este mi to aj skenovali.maly mal vtedy 6 mesiacov a este mi ho aj s kocika vytiahli a obchytavali a on plakal jak o zivot.a za mnou si nigerici veselo v riti pasovali kokain...asi som vyzerala podozrivo 😠

ikke
14. jún 2012

zalezi aj od toho, ci je za kontrolou este moznost kupit nieco pre dieta na pitie - v amsterdame napriklad ta moznost je, takze studenu vodu tam cez kontrolu neprenesiete, ani pre novorodenca ☹ s dzusom rovnako. vo viedni ta moznost nie je, tam som si kludne preniesla aj pol litra vody pre seba (jasne, netreba hned vyklopit, ze to je pre matku, treba sa tvarit, ze to je najspecialnejsia voda pre dieta)... 😅 s teplou vodou v termoske a praskovym mliekom v krabicke nebol problem nikde 😉

gumimaci
14. jún 2012

mozes, mne vzdy vodu pri kontrole len dali ochutnat. dokonca som mala male tegliky s vyzivkou a bolo to OK.