Musím si dávať dole piersing na letisku?

marse
13. jan 2009

Chcem sa opytat na take technicke veci....letim prvy krat a tym padom ked prechadzam cez detektor to nesmiem mat na sebe ziadne sperky? prstene a pod. ? alebo to nato nereaguje?? akoze si enviem predstavit tam davat dole vsetky piersingy 😅 Dakujem za odpoved....

Ak je tu uz tato tema pardon, hladala som no nic mi nevyhodilo 😉

sakura77
13. jan 2009

myslim ze staci ked na to vopred upozornis-ja som sa naposledy musela vyzut!!! 😅 a potom som uz nepipala-akoze nechapem co v tych topankach bolo,asi vnutri nejaky klincek alebo co.na prstene nereaguje,ale neviem co piercing,zalezi z coho to je,zlato,striebro v pohode

norik1
13. jan 2009

ako je to so sperkami neviem, ale davas si dole opasok z nohavic a vyzuvas sa (vyzuvanie zavisi na letisku) a ak pipas, tak dalej davas vsetko dole, co by mohlo az kym pipat neprestanes 🙂

Inac kazda stranka leiska ma zoznam veci ktore su zakazane, a ktore nesmies mat na palube, tak kukni na letisko odkial letis...

slaviq81
13. jan 2009

Marse, vsetko kovove dole. Zlato, striebro moze byt. 😉

mirka414
13. jan 2009

moja malinka zastala v strede a nechcela sa viac pohnut ani dopredu ani dozadu 😀 museli sme ju potlacit...

ivka19
13. jan 2009

marse,neviem,ci tu takato tema je ,alebo nie,ale co sa tyka sperkov mozes ich mat na sebe,dole budes musiet dat akurat opasok,ak ma pracku kovovu,alebo topanky,ked maju opatok kovovy,inak je to ok,veci ako prirucna taska mobil,penazenka...atd davas do takeho kosika na prescanovanie

sakura77
13. jan 2009

a u nas robia riadne prievany kvoli tej blbej vode,ked som isla s malym dobre ze som sa nepohadala s tou pracovnickou,ked mi lucku hned slahla do kosa!!!tak som jej povedala svoje,potom sa pekne pohrabkala v kosi a vytiahla mi ju naspat-pre detsku stravu a vodu to obmedzenie totiz neplati

ked sme isli spat,letisko v azii-kazdy mal na haku kolko mineralok,malinoviek a kaviciek mas so sebou,v pohode aj 5 litrov

radka.m.
13. jan 2009

my když jsme letěli,tak jsme museli mít potvrzení od doktorů,že dcerka má zavedený žilní katetr a pokud jde někdo 10 dní před odletem na magnetickou rezonanci,tak musí být také potvrzení. 😒

renda71
13. jan 2009

prosím vás nevíte jestli si manžel sebou může vzít kapesní nůž??já teda myslím,že ne,ale on prostě trvá na tom,že ho bere všude,tak proč ne do kufru že mu nikdo nepoleze 😒

bihan
13. jan 2009

Marse, piercingy si dolu dávať nemusíš, ak to bude pípať, tak si vezmú prenosný detektor.. vyzerá to ako plácačka na muchy, ale zrejme si budeš musieť dať dolu všetko "nadbytočné" oblečenie, opasok, možno topánky.

Renda, do príručnej batožiny určite nie, do kufra bez problémov.

radka.m.
13. jan 2009

renda-přesně,jak píše bihan-do příručního zavazadla rozhodně ne,já jsem tam měla jídelní nůž a manikurní nůžtičky a začala jsem pěkně pípat.chtěli tamk se mnou sepisovat papíry,že mi ty věci dají až přistaneme,tak jsem jim řekla,že se nebudeme zdržovat zbytečným vyplnováním papírů a raději jsem jim tam ty nůžky a jídelní nůž nechala.

babatko88
13. jan 2009

mne nepípali prstene, ani retiazky, ani nič také, to by som sa odzbrojovala až od dneska 😅 len pozor na opasok

janka196
13. jan 2009

mne jedine co stale pipa je kostica v podprsenke 😠

jasumat
13. jan 2009

Mne tiež pípa iba kostica, ale pred Vianocami sme boli s najmenším v Prahe a stále sme pípali, tak nás rozdelili, a pípal Tomáško. Tak sme ho začali vyzliekať- nebola som si vedomá, že má niečo kovové- a on- v zimnej topánoče zicherku- zatvárací špendlík. Dodnes neviem, ako sa tam dostal.

caira
13. jan 2009

rendo nuz mit manza nesmi!! za zadnou cenu, ani v kufru !!! nesmis tam mit zadne nebezpecne predmety, chemikalie, ani nuzky atd! Do prirucaku uz ani nemluvim..tak at si manza da bacha, jinak ho taky muzou vyloucit z letu a ma po "ptakach" 😉

bibula
13. jan 2009

ta prebehnu tou pakou a je to 😀 😀 😀 kdevsade mas? 😀 😀 😀 😀

prasiatko30
14. jan 2009

tie vreckove noze - tie sa nesmu prevazat len v prirucnej batozine -tej co ide s tebou do kabiny - ale v kufri ktory ide do batozinoveho priestoru mozes mat aj manikuru aj vreckovy nozik - pokial to samozrejme nie je nejaka kudla ktora je zakazana vobec pouzivat nie to len mat ju pri sebe(v niektorych statoch su urcite typy nozov a teda hlavne dyky povazovane za utocne zbrane) - moja mati uz v kufri previezla aj celu sadu priborov - kompletnu a kedze to islo do batozinoveho tak nemala vobec ziadne problemy.

k tomu pipaniu - to fakt asi zalezi aj na pristroji - ja som obcas s opaskom pipala obcas nie, ale standard postup je vsetko dole, niekde ti este povedia aj aby si si dala z ruky hodinky a prejdes ak zacnes pipat tak ta prebehnu tym ich rucnym detektorom a tam uz vedia presnejsie co ti pipa. topanky mi zatial davali dole len raz a aj to ked vyhlasili poplach pred dvoma rokmi v heathrow - ked pripravovali ten atentat s tekutymi chemikaliami - odvtedy sa mi nic takeho nestalo - teda pokial nemas nejake okovane boty 😉

binki
14. jan 2009

vícekrát jsem zouvala boty, pípal mi zip, zvonil mi i 100% stříbrný náramek a knoflíky na kalhotách, ale co, kdo by bál prohlídky 😀 , spíše mne rozesmálo, že se jedné paní zdály moje poporodní špíčky na boku tak nápadné, že je musela prohmatat

marse
autor
14. jan 2009

dakujem baby za prispevky aspon som o nieco mudrejsia 😉

3558
14. jan 2009

zalezi na pristroji ako ho nastavia. ci na citlivejsie alebo menej citlivejsie reakcie na kov. ja pracujem s parfemami a dahym tovarom , a my ked ideme z roboty alebo na prestavku, tak nas takto prehliadaju tiez. dva krat denne. ale chcem poradit mamickam co su tehotne, ked si donesu papier od doktora ze si to nepraju, tak nemusia chodit cez detektor. neviem ci to plati aj na letisku ale ako tehodna som letele 4 krat a nikdy som nesla cez detektor. proste som povedala ze si to neprajem lebo som tehotna prvy a mozno posledny krat a bojim sa aby sa mojmu dietatu nic nestalo. a akceptovali to. potom som letela 4krat s malym a tak isto maleho neprehliadavali. bokom ho zobrali a ja som presla cez detektor. no ale asi zalezi na colnikoch.
a este nieco: ked som bola v UK u doktora pre potvrdenie do prace aby som nemusela chodit cez detektor tak sa ma dokt. pytal ze ci mi nevadi chodit do obchodov, ze aj tam su vo vstupnych dverach detektory. nedajte sa odratit, to je uplne nieco ine. ani doktori niekedy neviedia 😉

bibula
14. jan 2009

mojej malej raz pipala sandalka-ale iba jedna,ale iba jej na to pozreli a hotovka🙂 nemuseli sme sa vyzuvat 🙂

katka627
10. júl 2010

Ahoj, a nevie niekto ci pipaju aj clipn in vlasy? 😉 Diky 🙂

123232323
12. nov 2015

Dobrý deň vyznám sa v buducnosti ludí preto to ponukam viem skym sa stretnete ked doletite kam chcete ked tam uvidite ludi alebo sa tam stretnete s dakym tak chste poriadku doleteli len mi napište presne meno a kam chcete letieť 10eur ináč ja som G patyk