Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Musím zamknúť kufor do lietadla?

aneta8875
7. sep 2015

Ahojte baby, mali ste zamknutý kufor, keď ste niekam leteli?

lilimoni
7. sep 2015

Samozrejme

emily76
7. sep 2015

@aneta8875 ano. urcite...

sissy27
7. sep 2015

@aneta8875 zamknúť si ho môžeš, ale nie je problém tie zámky zlomiť... to isté fólia - pokiaľ niekto chce, tak nemá problém za 5 sekúnd odstrániť jedno alebo druhé...

aneta8875
autor
7. sep 2015

@sissy27 Presne to som si aj ja povedala...ide o to že zamok momentalne nemam po ruke a narychlo letime..

vroni
7. sep 2015

Tu ide menej o vykradnutie kufra ako o fakt, ze nezamknuty kufor sa moze otvorit a budes zbierat nohavicky po celom pase na batozinu...

emily76
7. sep 2015

@aneta8875 ved staci hocijaky, aj maly visiaci... ako, problem to nie je otvorit, ale na co im to este ulahcovat??

sissy27
7. sep 2015

@aneta8875 ak nemáš tak sa kvôli tomu nestresuj, prípadne si daj kufor zabaliť na letisku do fólie, alebo si aj sama doma obal potravinovou fóliou...

ivett1
7. sep 2015

@aneta8875 je lepšie, keď máš zámok... a mám taký dojem, že sa dá kúpiť aj na letisku? ... len si neviem spomenúť, či tie zámky neboli náhodou až v tých duty free shopoch ...

horana
7. sep 2015

Nikdy sme nezamykali, ale nikdy sme tam nemali ziadne cennosti. A nikdy sa nic nevysypalo ani nezmizlo.

tenerifka
7. sep 2015

@aneta8875 Ano zamknut, bez vahania. A ak letis do krajin 3-ieho sveta, tak aj na letisku obalit foliou, najma pri ceste naspat. Nejde len o to, ci mas v kufri cenne veci, ide o to, ze ti tam niekto na letisku moze nieco podstrcit, netreba pokusat osud

katkakovac
7. sep 2015

@aneta8875 moj muz tam dal taku stahovaciu pasku. Ma to kopec domacich kutilov. Akurat nedomyslel to otvaranie a chvilu sme sa s tym trapili. Inak sme si pripoistili cez internet batozinu a nezamykali sme si nic. Ako pisali baby hore, ak sa ti tam budu chciet dostat, tak sa dostanu a nikto nezisti kto to spravil. Cenne veci k sebe.

hanka_april
7. sep 2015

@aneta8875 nie, iba keby som letela Thajsko a podobne, v ramci Europy nie a nikdy osm nic nestratila....

gabrielasofia
7. sep 2015

no a mne zmizlo veru.. letela som z BA do Anglicka a veru ukradli mi karton cigariet.. nemala som zamknutý kufor.. ono v tej časti kde kufre odchádzajú do lietadla pracuje hocikto.. len neviem či mi to ukradli na SK alebo až tam.. takže ja zamykám.. ono, oni nejak nemajú čas odomykať zámky, ale nezamknutý kufor, to trvá chvíločku otvoriť a ukradnúť 🙂

bubelko
7. sep 2015

zamykam. ale nie kvoli vykradnutiu, ale uz som videla na letisku pri nakladani ako kufor spadol z vozika a veci boli vsade. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli