Na dovolenku s dieťaťom či bez?

dada1212
19. jún 2009

Chodíte na dovolenku s deťmi, alebo bez detí? Prípadne chodíte na viac dovoleniek aj tak aj tak?

jakoubka
23. jún 2009

kristi-nejsi divná 😉 to bychom byly divný všechny co tu píšeme,že si to dokážeme představit 😀 😝
Pořád bych na něj myslela,ale vím ,že moje mamka je super babička a dokázala by ho bezvadně zabavit a já vím,že bude v dobré péči. 🙂
A týden se přežít dá 😉 Dýl bych asi bez malýho nejela.

maart
23. jún 2009

Radka, presne tak. Ja vylozene potrebuju byt s manzelem nejakou dobu sama, drzet se pekne za ruce bez toho, ze hrkam kocarkem nebo ze na nas visi kluci...nevim, nepripada mi to vubec divny, naopak uplne normalni a prirozeny. Deti budou u nasich na chalupe, je tam krasne, bude tam s nema jeste moje mladsi segra, aby toho mamka nemela moc 😉 , proste pohoda. Nemam o ne strach...pochopitelne na ne myslim, ale neni to nic tragickyho + mam pocit, ze treba kluci si od nas taky radi odpocnou (aha, koukam, ze to taky pises)....juj, uz se fakt tesim.

maart
23. jún 2009

Uzijte si to pekne, Kristi 😉 ....

sisstin
23. jún 2009

ehm..já NIKDY na žádné dovolené nebyla 😕 😝

jakoubka
23. jún 2009

já mívám volno každou sobotu a užívám si to 🙂 Malýho si bere jeho táta 🙂

tilly
23. jún 2009

pre mňa sú tie dve noci bez malého tak akurát, viac už asi nie... a súhlasím s tým, že dieťa si tú dovču užije a zapamätá si to

sisstin
23. jún 2009

holky..kdybyste měly Tygra..nedostanu ho ani do pidi bazénku pro mimina, v živote nebyl na pískovišti, na hřišti..jen chce sedět v kočáre, nebo na mně visí 😝 takže pochybuju, že takovýhle dítě by si užilo dovolenou u moře, kde se převážně válí u vody atd. 😝

já jinak nejsem moc zastáncem cestování s malými dětmi..spíš mi přijde, že si to užijou rodiče..ale pro děti je to námaha( např. cestování s několikaměsíčními kojenci do Recka apod.), ale to je čistě jen můj názor...

jak jsem tu psala stokrát, my nikam nejezdíme..takže mně to nechybí...ale tu dovolenou si představit bez něj umim...kdyby byl v pohodě, tak samozřejmě jedu s ním, aby si to taky užil 😉

maart
23. jún 2009

Siss, to je jasny....s Tygrem by to bylo na prd. Ja mam uz starsi decka velky, ty se vylozene tesi....no a mala, protoze vyrusta s brachama, tak je v pohode, spolecenska, bojovna....miluje pisek, vodu. Ta bude uplne OK (jedeme uz za 11 dni...ale ted je pocasi v Chorvatsku uplne sileny, snad se to nejak zberka 😉 ).

sisstin
23. jún 2009

maart: já už si jako nedovedu vůbec představit tu cestu..zatim jsme s nim jeli jednou 20minut ve vlaku..a teda nif mof 😝 ...my ted začneme akorát tím, že s ním naši pojedou přes noc k babičce..to bude jeho první velká vzdálenost a noc někde jinde, než doma..a myslím, že to pro začátek stačí až až 😝 a já budu mít volné 2dny 😀 😀 😀 😀

maart
23. jún 2009

Cesta bude des...kluci se v aute porad popichuji, chechtaji se, kopou nam do zad (jako do sedadel) a mala do toho zpiva 😀 ...uz se mooooc tesim 😀 .

janette1105
23. jún 2009

sisstin, ako mozes povedat ze tvoj syn by to nezvladol, ked ako si sama povedala ze ty si vobec este na dovolenke nebola. skoro vsetky deti sa na dovolenkach pravaju uplne inak, mozes sa opztat aj psychologiciek i mamiciek, a doktorky velmi odporucaju aby deti sli na dovolenky ku more. je tam uplne ina atmosfera, iny vzduch a vacsina mamiciek vzdy povie ze ani nevedeli ze maju dieta, lebo boli moc dobre. More robi detom dobre na pokozku, na mocove cesty, deto ktore maju ekzem, astma.........
Vsetko je o tom ako sa vychovava dieta. Cesta lietadlom je to najmenej, a hlavne ked si viac menej v tejto dobe mozes vybrat ci ches ist dennym alebo nocnym letom.

Takze pokial si nebola na dovolenke s dietatom, nemozes povedat ze tvoje dieta by neslo tam ci tam apod. Mozno by si sa cudovala.

mamicky, ktore ste boli pri mori s detmi, posluchali vas alebo bolo s nimi len trapenie?

mywiel
23. jún 2009

Pre mna dovolenka bez mojej princeznicky by nebola dovolenka, chybala by nam, takze my budeme dovolenkovat spolu cela rodinka, neviem si predstavit ju dat strazit a ist bez nej. 😵

sisstin
23. jún 2009

janete: no já to nemusim řešit, my nikam nejedeme, takže je to vlastně fuk 😉 dedukuju z toho, jak se chová doma..nikdy ještě nebyl mimo domov přes noc, takže tak..nejsem zastáncem cestování dětí v tomhle věku...až bude větší, tak to bude něco jiného..i když pochybuju, že se někam dostaneme.. 😉

cica13
23. jún 2009

Janette...moj starsi syn more miluje a chodime kazdy rok od jeho 16 mesiacov a je to aj tak uplny relax....ziadne trapenie som s nim nikdy nemala a dufam, ze aj David sa bude tesit, lebo minuly rok to este nevnimal, ale verim, ze teraz si to uzije, nakolko vodu miluje.... 😵 😵 😵

kristi
23. jún 2009

janette, tak to je dobra blbost. My teda opravdu vime, ze s sebou dite mame, je to dost narocny a to jsme na ni dva. Respktive, je treba brat na zretel, ze se deje to samy co doma, akorat jste eventulene kousek od more, jinak nase dite se chova uplne stejne...

siss asi sama dobre vi, co ma doma za ditko, jaky je jeho charakter a pokud nevyleze ani z kocarku, tezko se pujde koupat do more, objevovat plaz ci neco takovyho.

sisstin
23. jún 2009

co jsme s přítelem spolu, 6-7let, jsem nezažila, že by měl dovolenou... 😕 nikdy jsme spolu nebyli dýl jak 2dny 😕 já mám též časově náročnou práci..a navíc, ty peníze, co bysme dali za dovolenou rozhodně umím užít jinak..max. pojedeme někam po Čechách..ale dřív jak za 2roky to nebude.. 😕

sisstin
23. jún 2009

kristi: mně to taky přijde jak blbost, že by tam najednou získal odvahu..blbě spí doma, natož po nějakým letu a časovým posunu..já si to fakt neumim představit ani za mák 😕 jako nikomu neberu dovolenou s dětma neberu, ale u nás si to zatim neumim představit ani za mák 😕

sirinka
23. jún 2009

janette prvy krat sme boli s malou na plachetnici ked mala 10 mesiacov a to bolo super a aj cestu zvladla v pohode.
druhykrat ako rocna pri mori....ale sli jej zubky, tak prve dve noci vystrajala a potom uz zase pohoda...uplne si uzivala s nami more a piesok, chodili sme po vyletoch...proste parada.

sisstin to fakt sa tvoj tygrik nikdy nehral na piesku?

a mimochodom, malinke deti zvladaju kolkokrat ovela lepsie cestovanie ako dospelaci... 😉

lakme
23. jún 2009

maart uplně mi mluvíš z duše, taky potřebuju být s MM nějaký čas úplně sama, klidne jen tři- čtyři dny. Pokud nepočítám 6hodin na plese a dva výlety do města mezi kojením, tak jsem minimálně s jedním pořád.
Takže za celý rok je to asi jen 4hodiny o samotě já a 6 hodin "rande" na plese s MM, celkem 10 hodin za rok bez dětiček.
Zbytek je 24/7, beru je všude i k mojim Dr.(ORL, alergologie, gynda, oční ) .A protože se malá ještě kojí, tak letos sami nejedem nikam, ale s dětmi ano.
Svoje děti velmi miluji, ale i tam s MM potřebujem mít ten čas na sebe, byť je to jen jednou za rok a jen na 3-4dny.

sisstin
23. jún 2009

sir: ne, největší úspěch je, že asi před 2měsíci vylezl z kočárku a opustil mě na metr 😕 to je zatím naše největší výhra... 😝

luucia
23. jún 2009

Jééé, já se po každý tak těším až si naši malou vezmou na noc a my si s manžou vyrazíme jako dřív..chodíme tak 1x za 14 dní 😵 podle mě to utužuje i vztah 😉 na dovču bych bez malé klidně jela..ne sice na 14 dní, ale na týden v poho..pak bych se na ni těšila 😵 u babičky je jí dobře a rodiče si taky potřebují odpočinout 😉 Letos jedeme na dovču s ní, ale někdy určitě vyrazíme spolu..třeba zapařit na Ibizu,jak psala Kristi 😵

sirinka
23. jún 2009

sisstin no to musi byt riadne narocne pre teba...na druhej strane zase aspon vzdy vies, kde mas babo a nestresujes, ze zleti zo smykalky 😎

sisstin
23. jún 2009

sir:jo, na jednu stranu si říkám, že to je fajn mít čisté dítě, které způsobně sedí 😝 ale zas se prostě s nim nikam nedostanu...jo..ale teda doma, to je king největší 😝 ale už se začíná otrkávat, ale jde to teda hooodně pomalu..povahu po tatínkovi teda rozhodně nemá 😝

sisstin
23. jún 2009

luuci: jestli na Ibizu, tak mě přibalte do kufru..to je můj sen od tý doby, co jsem viděla Klub sráčů 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kristi
23. jún 2009

luucia, vis jak nam bylo kdyz otvirali nejvetsi klub na svete a my to slyseli az v hotelu a nemohli jsme jit??? 😀 😀 😀

luucia
23. jún 2009

kristi, no to muselo být hrozný 😲 😲 tak manžel měl hlídat a mohla ses jít mrknout 😉 😀 😀

siss, jasaaan..ale to musíš zhubnout nebo budem platit nadměrnou váhu 😅 😅 😅

sisstin
23. jún 2009

luuci:to je do kolika kg? Tam se asi nevejdu ani po redukční dietě 😅 😅 😅

holky...Ibizááááá....jste mě brutálně navnadily..ale to si asi můžu nechat doživotně zdát 😅

luucia
23. jún 2009

siss, myslím do 25kg 😅 to bys už fakt byla kostra potažená kůží 😀 😝 😝

no, teda taky bych si tam jela zapařit...klidně bez chlapů 😵 😵

kristi
23. jún 2009

bych se sama bala 😀 😀 😀 ne,t o jsme si rekli,ze tam pojedem proste na 4 dny bez Mii....a hotovo. At si taky uzijeme, ze jo

sisstin
23. jún 2009

hm holky...na tohle asi MP ale neukecám, aby mi zaplatil Ibizu 😢 😅 😅 😅 😅 😅