Na dovolenku s dieťaťom či bez?

dada1212
19. jún 2009

Chodíte na dovolenku s deťmi, alebo bez detí? Prípadne chodíte na viac dovoleniek aj tak aj tak?

luucia
23. jún 2009

siss, škodaaaaaaaaa...bysme vyrazily na party 😀 😀 😀

maart
23. jún 2009

Jojo Lakme, je to tak....chvile bez tech nasich milacku je mi nanejvys vzacna a krasna 🙂 ....a opravdu to nema co delat s laskou k nim 😉 .

maart
23. jún 2009

Jo a jinak my na to pristi leto planujeme s mangelem bud nejakou super exotiku....nebo proste sedneme u baraku do auta a pojedeme nekam smer jizni Evropa, nebudeme nic planovat...kam dojedeme, tam se najime a vyspime a dalsi den zase nekam jinam. Jeste uvidime. Laka nas taky Jizni Amerika...no mame rok na naplanovani 🙂 . A moje milovane deticky budou pekne v Jiznich Cechach 😉 .

kristi
23. jún 2009

ja bych taky rada nekam do Argentiny apod. Ale to se s detmi fakt neda....

a cestu po Francii, Azurovem pobrezi apod, to mam v planu uz dost dlouho. To ovsem taky bez decka, pac sedet v aute cely dny by ji asi moc nebavilo

leva
23. jún 2009

Jednoznacne s detmi 😉

egyptanka
24. jún 2009

no tak v tomto mam uplne jasno. Budu dve dovolenky ... jedna velka s dietatom a druha mensia len ja a manzel. Mozno si myslite, ze som sebec. Ale toto nie je o sebectve, toto je o pohode matky.
Materstvo je urcita forma prace a preto je potrebne od neho urcity cas oddychnut. Takisto v normalnej praci nedokazete na 100% fungovat 365 dni v roku.
Napr. na buduci rok v maji mame s muzom naplanovany predlzeny vikend v Parizi a v juni alebo septembri s malickou, muzom a mojimi rodicmi Chorvatsko.

zuzulask
24. jún 2009

my sme boli s malou keď mala 10 mes. a povedala som si , že už nikdy viac..... ešte som ju kojila,, ona 2x za deň spávala, s mužom sme sa hádali , kto s ňou ostane na izbe spať, posielal ma samú , že s ňou ostane, no a čo sama žena na cudzom ostrove????? Teraz máme už aj druhé a jedine bez detí.....až keď budú väčšie a už budú aj z toho niečo mať a vnímať ináč okolie..... a potom je opodstatnené aj all inclusive, dovtedy len polpenzia a s mužom behať po výletoch a na rôzne poznávačky. Neuznávam dovolenku typu z hotela na pláž a späť, my sme taký akčný...... s malými deťmi sa to nedá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
24. jún 2009

zuzulask my sme boli s malou ked mala desat mesiacov plachit na jadranskom mori...sice sme zvolili jemnejsiu alternativu vo forme katamaranu ale uzili sme si...
a na malorce sme mali pozicane auto a jazdili sme po celom ostrove, robili vylety...mala spinkala bud v kociku alebo si zdriemla v aute, dokonca aj vecer sme ju mali v kociku a my sme si posedeli niekde v kaviarnicke pri vinku... takze da sa aj s malymi detmi urobit dovolenku zaujimavou a zabavnou 😉

markiza
24. jún 2009

zuzulask, my sme tiez akcna rodina, ale nemozem s tebou suhlasit, ze sa neda dovolenka zariadit tak, aby vyhovovala vsetkym clenom rodiny, od toho najmensieho az po dospelakov. treba spravne vybrat destinaciu, ubytko a da sa to. nasi drobci cestuju uz od narodenia. sice je to iny typ dovolenky, ale ma nieco do seba...

mimkao
24. jún 2009

Ja radšej pôjdem na týždeň bez deti a potom budem celý rok milá, lebo si na dovolenke neskutočne oddýchnem, ako ísť s deťmi a celý čas sa nikde nepohnúť a ten istý kolotoč, čo doma... 😝

Nooooooooooo, aaaaaale realita je iná, keďže mi nemá kto ostať s deťmi, tak na dovolenku chodia s nami. 😀 Ale sa už neskutočne veľmi teším, kedy si vyrazím len ja s mužíkom... 😵

mimkao
24. jún 2009

Zuzulask, všetko najlepšie Miškovi k narodeninám 😵 😵

zuzpolka
24. jún 2009

ahojte 🙂
ja si myslim, že aj s deťmi sa da straviť pekna dovolenka, prečo nie?
My ideme 3 rodiny zo skoro rovnako starymi deťmi takže dufam, že bude fajnovo 😀

nety
28. jún 2009

My jezdíme s dětmi,ale pokud někomu vyhovuje dovča bez dětí,neodsuzuji.My si takové minidovolené užíváme během roku pořád,když děti choděj k babi a dědovi třeba na víkend,či jednu noc,takže nemám potřebu mít v létě oddych🙂.Spíše bych tu položila otázku,na dovolenou se dvěma dětmi nebo jen jedním???Mám dvě děti a nedovedu si přdstavit,že bych jednu vzala a druhou ne,ale slyšela jsem,že to tak někdo praktikuje.Což se mi zdá naprosto nepochopitelné.

mirustek1
28. jún 2009

ahojte-my chodime len s detmi,a boli sme aj teraz v Tunise a bolo super,s malou nebol ziadny problem a zvladala to vyborne,More sa jej velmi pacilo,jasne ze sme nemohli cely den lezat,ale to nevadi.

zuzik03
28. jún 2009

ahoj, ja si letos v zime udelala dovolenou nejen bez ditete, ale i bez MM a libilo se mi to tak, ze si to hodlam v lete zopakovat 🙂 krasne jsem si odpocinula (byla jsem na 4 dny lyzovat), sice se mi styskalo, ale o to vic jsem se pak tesila domu, MM mel moznost se vic dceri venovat coz normalne nema a spokojeni jsme nakonec byli vsichni. odjet s MM a nechat dite doma bych si ale netroufla, ne ze by mi to prislo spatne, ale neni nikdo, komu bych ji na tyden sverila 🙂 ale kdyz maji rodice na koho se spolehnout, prijde mi fajn, kdyz si vyjedou sami.

zuzulask, taky nesouhlasim, ze s detmi nemuze byt akcni dovolena, prijde mi, ze staci vse lepe naplanovat, vymyslet program a kdyz mas podpurne prostredky (vozik za kolo, krosna), tak muzes byt akcni azaz 🙂 ale zatim mam jen jedno dite, s druhym treba vyrazne zmenim nazor 😉

anatanka
7. júl 2009

Myslela jsem si, ze bych bez miri nikam nejela a ani bych to nevydrzela. Troufla jsem si na to teprve minuly mesic a to velmi nerada, ale uz na letisti mi otrnulo. Smutno mi bylo jen prvni vecer, ale jinak mi bylo tak krasne, ze bych tomu vubec neverila. Bylo to jen na tri dny, ale stoprocentni pohoda, jakou jsem uz dva roky nezazila.

viktorieq
29. okt 2009

Já teda jezdím na dovolenou jedině s dětmi. Ono to bez nich ani není ono. 😉