Na dovolenku s dieťaťom či bez?

dada1212
19. jún 2009

Chodíte na dovolenku s deťmi, alebo bez detí? Prípadne chodíte na viac dovoleniek aj tak aj tak?

beruska2x
19. jún 2009

my chceme jet letos na cca 4 dny s manzou sami a pristi rok poradne na dovcu s malym, to uz bude mit 2 roky, ted jeste nechodi, neji vsechno, tahat plinky, no jsme na to asi lini 😀 ale to podle me neni dovolena 😉

ale zase na dyl bych bez nej taky nejela myslim ze od ctvrtka do nedele to bude taktak 😵

sirinka
19. jún 2009

jasne ze s detmi...ked budu v puberte a nebudu chciet s nami ist...potom pojdeme sami.

lovaa
19. jún 2009

jedině s malou 🙂 vše potřebné se nabalí a jede se... 😎

zitaje
19. jún 2009

No ja neviem, mne by prislo blbe nechat doma male dieta a ist si niekam uzivat. 😕 Fakt si to neviem predstavit, ale to je mozno tym, ze kojim, a to sa nezda, ale to kojenie vytvara ozaj puto. My chodime s detmi, ked bez deti, tak len pracovne (sluzobky a tak), cize ked musim. Este obcas babka vezme starsiu niekam na par dni.

dada1212
autor
19. jún 2009

beruska2x To chápem, ked nechceš ísť s malinkým dieťaťom, aj tak by z tej dovolenky veľa nemalo.
Ale v mojom okolí chodí dosť párov na dovolenku bez detí každý rok, aj také páry, čo majú detí v školskom alebo predškolskom veku a to mi nepríde veľmi správny prístup voči tým deťom.

beruska2x
19. jún 2009

dada aha tak to ne... to me by se styskalo 😅 to jen ted ze je malej a my nemeli ani zadnou svatebku ale jinak ne, o dovolene ma byt rodina pohromade a deti jsou podle me zaklad rodiny, navic jak tu psaly... za par let uz chtit jet s nama nebudou tak si to uzit dokud maji zajem 😉

dada1212
autor
19. jún 2009

Beruska2x To máš pravdu 🙂

lucianka
19. jún 2009

Já bych bez dítěte nejela 🙂 To radši budu sedět doma na zadku. Užívat si bez dítěte jsem mohla, než jsem si ho pořídila a zase budu, až se mnou jet nikam nebude chtít (např. v té pubertě 🙂)

beruska2x
19. jún 2009

lici.. no nekdo to treba nestihnul.. my se jedno leto brali a druhy rok v lete se Sima narodil tak jsme to nezvladli 😀 😀 😀 😀

ja si treba dokazu predstavit ze ho na vikend necham u babi a pojdedeme na pryc nebo pujdeme do kina a tak ale na "hlavni" dovcu teda ne...

zuzanockamt
19. jún 2009

no neviem, kto by uz len nechal doma dieta a isiel niekam na tyzden alebo dva si oddychovat 😕 😖

lucianka
19. jún 2009

Beruško, však mi taky ne 😀 my se brali 16.9.07 a Luky se narodil 20.9.08 😀
Jako ty vaše 4 dny ještě chápu a předpokládám, že je to někde v ČR. Ale jet třeba k moři na 10 dní - to bych si vůbec neužila ☹
No a nemysli si, s manželem jsme byli na dovolené u moře 2x 😀 a vloni i s Lukáškem. Před manželem jsem byla u moře taky 3x, takže za těch 30 let jsem toho taky moc nenacestovala 😉
ale mně by to prostě přišlo neskutečně líto, prázdno a já nevím co ještě ☹ Stačí, když spí 1 noc u babi a já jsem celá nesvá 😀 Mně asi zapomněli přestřihnout pupečník, nebo nevím 😀

asitka
19. jún 2009

dovolenku bez našich detí si predstaviť ani neviem....možno keď budú v puberte...a budú nás mať na saláme....ale teraz...fakt len s deťmi 😀 by som to bez nich nevydržala. 😀

lucianka
19. jún 2009

Zuzko, divila by ses... takováhle podobná diskuze už tu je a dost maminek jezdí na dovču bez dítka 😉

lucianka
19. jún 2009

Bože, jsem trdlo 😀 jsem se sekla o rok 😀 Brali jsme se v roce 2006 a Luky se narodil 2007 😅 Nějak moc rychle to letí... ☹ 😀

beruska2x
19. jún 2009

luci... hm tak to mame podobne my 4.8.07 a 8.8.08 😀 proste si uzijeme super dovcu pristi rok s malym no.. 😀 a budeme snad jezdit v duchodu spolu 😵

brnka
19. jún 2009

ja teda tiez len s dietatom. Moj syn predsa nie je vec, aby som ho odkladala. Je sucastou nasej rodiny, takze len s nim 😉

majcik
19. jún 2009

Ja si tiez neviem predstavit dovolenku bez dietata. Teda na nejaku velku dovolenku sa nechystame, skor zopar mensich vyletov, par dni na chate a tak, staviame domcek, ale aj na "maltu" maly chodi s nami niekedy 😀

Ja som prvykrat s rodicmi nebola na dovolenke az ako dospela, dovtedy sme chodli a mam len tie najlepsie spomienky, proste fajn zazitky.

nety
19. jún 2009

Souhlasím s vámi holky,jedině s dětmi.Připadala bych si blbě a vůbec bych si dovolenou nemohla užít,vždyt právě s dětmi jsou a budou ty nejkrásnější prázdniny a zážitky🙂.

kubaka
19. jún 2009

hlavně nevím, kde bych je nechala? Já naopak letím do Řecka bez manžela a staršího syna jen s malým Mariánkem: s ním si tu užiju nejlíp. Chlapi jsou peciválové, já ráda poznávám a Marián je šťastný kdekoliv je voda a písek - takže volba je jasná 😎

sisstin
19. jún 2009

tak já bych na dovolenou s dítětem nejela...to by pro mě nebyla dovolená, malej se strašně špatně přizpůsobuje cizímu prostředí, špatně spí, špatně jí...a celkově všude jinde, než doma je strašně zaraženej a bojácnej 😔 ...ale my stejně nikam nejezdíme, takže je to fuk 😎

mukky
19. jún 2009

ahojte,my ideme v auguste do chorvatska a tiez s malym,bez neho by som nesla na ziaden pad...povedala som manzelovi nech ide sam,nech si oddychne a razne odmietol,chce byt s nami..ked sme chceli dietatko,museli sme s tym pocitat ze nas zivot uz nebude nikdy ako pred tym..

ani si neviem predstavit,keby som sla bez neho,a v 12 stich rokoch by si pozeral nase fotky z dovolenky,na ktorych by tam nebol..pri jeho otazke preco sme s nim neboli,by som odpovedala,lebo sme si chceli od teba oddychnut by ho asi moja odpoved zabolela...

ved su aj detske domovy,ak si chcete oddychnut od dietata,kludne ho tam na ten cas dajte 😖

sisstin
19. jún 2009

mukky: no takhle bych to zas neviděla..ale pro mě znamená dovolená to, že se vyspím celou noc, můžu si dělat, co chci...což prostě s naším dítětem nejde..taky nikam nejezdíme 😉 prostě někdo má děti, které se přizpůsobí vždy a všude..tak to je pak dovolená pohoda 😉

sisstin
19. jún 2009

u nás by dovolená dopadla tak, že bych s malým seděla na pokoji celou dovolenou, vůbec se nevyspala atd, prostě samé stresy, navíc hlavně pro dítě by to byla hrůza 😉 nicméně, nikdy jsme nikam nejezdili ani bez dítěte, oba jsme měli a přítel stále má strašně časově náročnou práci, takže pro mě to žádná změna není 😝

jakoubka
19. jún 2009

Já taky s dítětem 🙂 ,ale nezavrhuji ani dovolenou bez dítěte 😕
Někdy není na škodu užít si týden nebo i míň jen s manželem,přítelem.Prostě nebýt v tom sterotypu.

Ale nebojte,jedu na dovolenou s malým,chci ho vidět u moře 🙂

sisstin
19. jún 2009

jakoubka: já bych i možná na týden jela..to by bylo labůžo, spát celou noc, válet se u moře, bumbat koktejly..no můžu si nechat dát 😅

sylvar
19. jún 2009

siss, třeba by se choval jinak, malá taky není kdejak průbojná a u moře byla v sedmém nebi
bylo jí 15měsíců-čekání na letišti,let, pobyt, vše v poho, jen nám tam jedla jen mlíko,ale aspoň jsme nestresovali, z čého se nám po.ere

jinak asi poprvé necháme za týden malou u ségry na Moravě, ona jak nás nevidí, nějak jí to neva,ale týden ona bez nás, my bez ní nikdy nebyli,ale nejedem na dovolenou, jen malá na prázdniny a my si konečně zajdem do kina po x letech, zní to sobecky,ale čas od času to je potřeba

jinak třeba k moři nebo kamkoli jedině s malou,proč bych ji o ten zážitek měla ochudit 😅

jakoubka
19. jún 2009

sis-já taky 😉 příští rok snad 🙂

Samozřejmě,že bych na malýho pořád myslela,ale když vím,že je v dobrých rukách ,tak proč ne 😎

mukky-no s tím dětským domovem je to trochu přehnaný,ne? 😝

Siss-tak s přítelem jeďte,ne?Tygr vaše zná. 🙂

sisstin
19. jún 2009

sylvar: no pochybuju, do moře by nevlezl ani omylem, chodit nikde nechce...prostě to by byla dovolená fakt o ničem, akorát víc starostí....no, ale jak píšu, my nikam nejezdíme..ale kdyby jo..tak na ten týden bych klidně jela bez něj, vim, že se naši o něj 100% postaraj a on bude v pohodě. At si každej myslí, co chce 😎

sisstin
19. jún 2009

jakoubka: nejezdíme, on nemá žádnou dovolenou..navíc já ty peníze užiju radši jinak 😉

sylvar
19. jún 2009

siss, jasný, dyť jo 😉