Nejasné stornovacie podmienky

betar
22. júl 2017

Ahojte,
nás sklamal booking.com ....sprostredkoval nám ubytko na noc/4osoby v VIP APARTMENTY GORACE ZRODLA v Zakopanom, kde oni na svojej stránke nemali jasné stornopodmienky.... len všeobecné podmienky a tie ked rozbalíte, je tam, že si môžu učtovať poplatky storno ak je rezervácia zrušená "NESKORO"... a práve toto slovko je nejasné a za ním je len podvod...... Museli sme zrušiť rezerváciu 2 dni pred pobytom,,, už další den mal ubytovatel za nás náhradu,takže o zisk neprišiel... Ale nám po týždni zmizla z účtu presne celá suma pobytu ...akokeby sme tam boli........ Takže VIP APAR.GORACE ZRODLA zarobil dvakrát...... nám nik neodpovedá, peniaze nemáme....... Je to podvod a booking.com je toho súčasťou kedže vyžadoval číslo bank.karty......... Nejasné slovko "NESKORO" nás stálo plnu palbu storno a stratili sme dôveru aj v tento sprostredkovatelský server.......... Dávajte si pozor na toto !!!

gabrielachochulka
22. júl 2017

@betar nase decka isli cez booking do Chorvatska,potom si to rozmysleli a majitelovi volali a dohodli sa,ze im nebude pocitat ziadne storno poplatky, vsetko zalezi na komunikacii a vediet jazyk a vediet sa nedat odbit

loginexistuje
22. júl 2017

Booking to ma jasne napisane donakeho casu je mozne stornovat staci len citat pripadne aa dohodnut a majitelom ubytka ziaden problem riesila som to x krat takze u vas to bolo skor o vasej neznalosti nie o portali booking.com

loginexistuje
22. júl 2017

@betar inak som to pozerala a maju tam uvedene ze ak zrusis14 dni pred prichodom platis plnu sumu je to v odkaze read me pod info o free cancelation