Neoprenove plienky nasajú vodu?

silvia969
9. jún 2018

Chcem sa opytat pretoze mam problem s malou je to sice dlha historia ale podstatne je to ze sa jej k genitaliam nesmie dostat chlorova voda. A ja mam doma velky bazen v ktorom sa samozrejme chce kupat aa asi jej len tazko vysvetlim ze kazdy moze len ona nie... trebalo by mi preto plavky ktore nenasakuju vodou. Chcem vediet ake mate skusenosti s meoprenovymi plavkami pre deti ci ju to uchrani od toho chloruchchloru.Dakujem za kazdu radu a skusenost

pininka
9. jún 2018

Ja som davala plienky do vody a na to neoprenove a bola sucha.

silvia969
autor
9. jún 2018

Tak ze to vazne pomaha? A keby boli len jedne alebo len druhe tak sa tam voda dostane?

pininka
9. jún 2018

@silvia969 do plienky sa isto dostane, ja mam tie kvalitne neoprenove pre babatka a tie tak nepretiekli, ale pre istotu som dala aj plienku. Teraz som jej kupila nove plavky a kvalita sa neda porovnat, dnu nieje neopren ale nejaky akoby igelit. Este som ich neskusala,ale pochybujem ze vydrzia

lubik87
10. jún 2018

@silvia969 prejde ti cez neoprénové voda asi to riešiť naozaj dvoma vrstvami....

lubik87
10. jún 2018

@silvia969 prejde ti cez neoprénové voda asi to riešiť naozaj dvoma vrstvami....

erikavesela
10. jún 2018

Dajte do vody peroxid anie chlor...my takto upravujeme vodu v bazene

katulienkax
10. jún 2018

http://www.minitopanocka.sk/plavky-happy-nappy/...
Žeby tieto?
Podstatou nepremokania je ale dokonale tesnenie tých gumených pruhov kolo brucha a nôh. Pokial tam bude trocha medzera, voda prejde

ludkaj100
28. jún 2018

@katulienkax my ich máme a voda prejde aj tak..

katka0123
16. júl 2021

@silvia969 neopren saje vodu. Jeho podstatou je udrzanie telesneho tepla.