Boli ste niekto v Novi Vinodolski Wyndham hoteli?

12. aug 2020

Skúšam možno náhodou niekto bol...
Chcela som ísť do apartmánov nech sme ďalej od plného hotela, ale čítam zle recenzie apartmány ďaleko do kopca, zle upratovanie, zmena majiteľa úroveň klesla.Som na pochybách či sú ľudia rozmaznaní či je to realita.Neboli ste?

katuska19
12. aug 2020

Sestra boli, lebo sme aj my zvazovali, tak som preverovali info. Ano na kopci, oni boli v hoteli, tam boli spokojni, ale apartmany neodporucala, ze na kopci a pristup pre mensie deti zly, celu dovolenku boli na bazanoch, tak sme isli inam, teda neviem ci chcete ist s detmi.

autor
12. aug 2020

Áno, 2 malé milión veci so sebou, tak neklamali recenzie dakujem

jancika275
12. aug 2020

Ano je to velmi do kopca, milion schodov a plaz nie je moc pre deti, velke kamene a hlboka voda. Ale inak sa nam tam pacilo, na plazi sme vzdy nasli volne lehatka, strava super a aj bazeny super.

limetka55
12. aug 2020

Boli sme keď mala dcérka rok. Ubytovani sme boli v hoteli a super. Aj strava výborná. Bazény tiež super. Jedine prístup k moru nás sklamal, po schodoch a veľké kamene. Co sa nám ale páčilo, tak po večeri sme sa vybrali s kocikom na prechádzku po chodníku popri pláži. Dcérka v kočíku zaspala, my sme si sadli na drink v restike alebo v kaviarni a užívali atmosféru..

erika9229
14. aug 2020

Akurat som sa chcela aj ja opytat na tento hotel, nakolko sa chystame od 20.8 na dovolenku. A stale vaham ci tam ubytovanie rezervovat. Hotel na fotkach sa mi paci, ale tie recencie.....😏😞Ako ste sa napokon rozhodli? Kedy idete?

autor
14. aug 2020

@erika9229 chceme ísť 20-22, ale ešte som nič nevybrala😀asi hotel Zora ja chcem jemnú plaz

autor
14. aug 2020

@erika9229 ten Wyndham je pekný imigovka na oko pre mňa je podstatná pláž a všetko blizko s tým, že je to už koniec augusta chcem ísť južnejšie možno až Gradac Makarska

erika9229
14. aug 2020

Dakujem. Ano aj my by sme chceli dobru plaz no ale zas aby sme sa aj v hotely dobre citili🙂A ta Zora je kde?

hettinka
17. aug 2020

My dme boli. Schody su realita. Upratovanie nam stačilo. Keďže nefunguje fiteness, wellness ani animácie, tuto časť hotela neudržiavajú. Takze tak...

Pozitívne hodnotím stravu, bazény, plazovy servis. Ale nie je to miesto, kam by som sa extra chcela vrátiť. Najmä nie za tu sumu (a to sme mali 40% zľavu...)

hettinka
17. aug 2020

@erika9229 Zora je v Primostene.
Plaz tam vyzerá pekne, ale je z ostrých drvených kamienkov.