Obec Zemné

tengo
19. aug 2018

Ahojte.Možno mi niekto vie odpovedať na pár otázok.V obci Zemné je tá piesočnatá pláž.Chceli by sme sa tam zajtra vyraziť len neviem či sa tam oplatí ísť s detmi.(7r. a 1r.)Nevie niekto náhodou aká je tam voda,či sú tam nejaké bufety,kde by sa dalo najesť,alebo radšej z domu zobrať jedlo?Ako je tam s parkovaním a či sa tam platí aj za vstupné,alebo ako to tam funguje?.Hľadala som aj na nete,ale nič som nenašla,iba pár fotiek a podľa toho tam vyzerá na krásne miesto.Dakujem.:slight_smile:

zenaajmama
19. aug 2018

@tengo napíš do skupiny Nové Zámky.Ja som z NZ, boli sme tam raz, začiatkom leta, malá pláž, veľa ľudí, vtedy ešte bufet nebol, teraz už vraj je taký malý. čo tam predávajú neviem.Neni tam ale toaleta, a každý zaparkuje kde sa mu zapáči.Vstupne sa neplatí.
Keď máme chuť na kúpanie sa v prírode ideme do Komoce, tam je obrovská pláž,bufet,toalety, všetko.Na nete to nájdeš ako Oáza camp Komoča.

brigit8
19. aug 2018

@tengo ja odporúčam Zemné, chodíme tam s 2 ročným, pláž postačujúca piesočnatá, malý bufet, pivo Kofola hranolky, viac si nepamätám, určite by som nestravovala 1r dieťa v bufetoch.. treba si zobrať stan alebo slnečník, to platí aj pre Komocu. Keď sa rozhodujete medzi Z a K, tak určite Z tam tečie len čisto váh, voda čistejšia. Opak K tam je už vliata Nitra.

brigit8
19. aug 2018

@tengo vstupné sa v Z neplatí ani za parkovné, parkovať nie je Problém. V komoci sa platí aj za parkovné aj vstupne

petra199099
19. aug 2018

Ahoj ano deti sa zahraju v piesku zoberte si formicky a je tam bufet predavaju tam aj jedlo aj kpfolu pivo...ale bereme si aj z domu je tam velmi mala voda pre deti vyborna je tam dlhsia plaz da sa zist dole na dvoch miestach

petra199099
19. aug 2018

A neplati sa nic

tengo
autor
19. aug 2018

@zenaajmama Dakujem za tip,,pozriem na nete.🙂
@brigit8
@petra199099 Dakujem Vám za informácie.🙂🙂

sisika
22. aug 2023

Skúsim oživiť túto diskusiu,dá sa na tú pláž ísť aj cez týždeň? Napríklad zajtra,veď sú neskutočné teploty-neviete niekto,či bufet bude otvorený a či tam je nízka voda?
Vopred vďaka za každú odpoveď 🍀

petra199099
23. aug 2023

@sisika ano ja cez tyzden sa tam da ist

sisika
23. aug 2023

@petra199099 ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Veru sme išli a neľutujem.

petra199099
24. aug 2023

@sisika tak super 😀