Obyčajný chlap hľadá parťačku na dovolenku

1993007
3. jún 2021

Ahoj všetkým 🙂 mam 27 rokov a milujem cestovať, spoznávať nové miesta, štáty a hlavne more 🙂... Som obyčajný človek 🙂 hlavne zábavný a sympatický (že vraj). Touto cestou hľadám nejakú ženskú spoločnosť ktorá by rada cestovala, dovolenkovala tento rok 🙂 na destinácií nezáleží niečo určite dohodneme 🙂 ak máš od 23 do 28 rokov napíš mi 🙂 niečo spolu nájdeme 🙂 budem rad za každú odpoveď 🙂 pekný deň prajem 🙂

hindakus
3. jún 2021

@1993007 podľa mňa s cudzím chlapom nikto len tak nevycestuje..

uglybetty1234
3. jún 2021

@hindakus by si sa divila. Ja mat o 15 menej, byt slobodna s bezdetna, tak nemam problem ;)

1nikita
3. jún 2021

@1993007 daj fotku 🙂

jaja20
3. jún 2021

Bože,ty si môj ( nesplnený ) sen,len škoda, že nespadam do tvojej vekovej kategórie 😆

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
3. jún 2021

Asi ti to nedošlo,ale taká cudzia žena ti vôbec nemusí sadnúť a pokazí ti celú dovolenku.

deusa
3. jún 2021

@1993007 aaach skoooda, ze som uz davno za "zenitom"😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
3. jún 2021

@1993007 tinder, badoo, pokec ... tam sa to pise 🙂

kitycat
3. jún 2021

Zo vsetkych for a diskusii si si vybral Modry konik? Azet, FB cestovatelske skupiny, Tinder uz neficia? Tu si aj taka 24ka vie pribalit decko na cestu... To chces? 🤔

panelacikova
4. jún 2021

@viestta sex 😀

marcellka32
4. jún 2021

@viestta ja myslím, že presne viem o čom má byť táto "dovolenka"

1mata
4. jún 2021

@jaja20 🤣

luccija
4. jún 2021

@marcellka32 a?mozno nejaka sexuchtiva zanedbavana sa najde.Vela ludi sa zoznamuje tymto stylom ved jasne, ze pred vycestovanim sa x krat stretnu predsa nepojde s niekym kto je nesympaticky ci nejaky hulic...netreba vo vsetkom hned vidiet negativa.Ja mat o par rokov menej hned idem🙂)inac neviem preco diskriminuje co taka 33 r nemoze byt dobry partak na dovolenku?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
4. jún 2021

Teda,ženské,vy niektoré viete poriadne všetko ošomrať a ostatným znechutiť...
Veď keď sa vám téma nepáči,tak komentujte inde.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
4. jún 2021

@viestta Aaa,trafená hus zagágala 😀
Zjavne sa vám niektorým nepáči,že si tu mladý muž hľadá spoločníčku,keď tak moralizujete. Btw,teba sa to vekovo tiež netýka,tak ti môže byť jedno,čo tam ( možno ) spolu budú robiť 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valdovalda
4. jún 2021

@1993007 mam 35 ale citim sa na 25 (fyzicky aj mentalne), moze byt?

jaja20
4. jún 2021

@viestta Ja keď sa bavím,tak zo mňa veru nejde taká negatívna energia,ako z teba. Ale chápem,že ľudia sú rôzni...
Kebyže mám o 20 rokov menej,ani chvíľu by som neváhala a hneď by som sa prihlásila 😉🏖✈

cickamon
4. jún 2021

neviem mne by to prislo podozrive aj keby som mala 20 aj teraz ked uz mam cez 30... vsade pisu ze pracu do zahranicia si na blind nehaladajte lebo vas nebodaj predaju na trh s bielym maskom ale na dovolenku s neznamym ist vpohode? keby mi moja dcera zahlasila idem na dovolenku s chlapom cez inzerat na nete tak ju nepustim ...a ja by som sa veru tiez bala ... nech si chlapec hlada normalnu znamost a potom ju pozve na dovolenku alebo to je uz trapne? a ked je taky uzasny ne nechce to dievca na sex tak preco nehlada aj kamarata? dvom "kamosom" cestovat je blbe?

1993007
autor
4. jún 2021

@valdovalda ako ta mam skontaktovať? Daj mi mail 🙂

1993007
autor
4. jún 2021

@1nikita daj mi tvoj e-mail napíšem ti 🙂

1993007
autor
4. jún 2021

@1993007 dievčatá a ženy 🙂 keby mi ide o sex tak idem na tinder, badoo alebo pokec 🙂... Tam nájdem zenu na sex 🙂... Dovolenka ma byt podla mna o tom ze sa spoznáme trosku a MOŽNO pôjdeme spolu na dovolenku 🙂 čakal som ze tu sú nejaké pohode ženy ale ako vidím disovat viete všade 🙂 česť výnimkám 🙂... Idd o normálnu dovolenku bože 🤦‍♂️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valdovalda
5. jún 2021

@1993007 no len mam dve deti a muza, ale pred par rokmi, ked som mala tych 25 aj realne, by som urcite isla, dokonca som sama zvazovala o takej alternative dovolenky ako pises ty, no nemal som na to odvahu

obcanka123
6. jún 2021

@viestta mňa osobne si týmto príspevkom trochu urazila..nie som ani matka,ani matka čakateľka,ani matka snažilka a už vonkoncom nie babka. A ani nie som slobodná,ktorá má prúser po nechránenom sexe 🤣🤣 takže chodia sem aj iní ľudia než tí,ktorých si zaskupinkovala 🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz