Od akého veku ste začali chodiť s deťmi na dovolenku?

mimaamim
2. apr 2009

Caute baby, od jakeho veku ste zacali chodit s detmi na dovolenky?

tilly
2. apr 2009

10m

martina1305
2. apr 2009

my planujeme ist s nasou malou v maji do chorvatska, to bude mat ukonceny 4. mesiac

mimaamim
autor
2. apr 2009

dakujem , ja len tak orientacne ci dakto chodi aj ked nema babo rok ale vidim, ze to neni az taky problem...

adetka
2. apr 2009

na Slovensku, ked mala sedem mesiacov... k moru v roku a pol...

tilly
3. apr 2009

určite to nie je problém a more len prospeje... aj hory... a celkovo taká dovolenka, rodičia oddychujú, tatinko sa viac venuje, vždy je to pre to dieťa plus

cestu prežije (možno lepšie ako dospelý), jedlo je v rámci európy a letovísk to isté, zdravotníctvo je väčšinou na vyššej úrovni ako u nás, takže prečo nie?

iinuska
4. apr 2009

Ak bude vsetko v poriadku, my by sme chceli ist na konci augusta so Chorvatska. To bude mat maly 3 mesiace.

eimiky
4. apr 2009

My pôjdeme tento rok prvý krát s drobcom a bude mať približne 9mes.

trixi
4. apr 2009

6 mesiacov-lyzovacka rakuske Alpy, 9 mesiacov-more Chorvatsko

janinah
4. apr 2009

dobre sa dovolenkuje,ak je všetko v poriadku, ak drobec nedajbože ochorie,tak to nie je nic-moc,povieme si,že sme mohli ostať doma, inak s 3. -4. mes. ako tu niektoré píšu by som sa bála ísť, ledva si zvykne na to,že je na svete a už ho kdesi ťahať, do trochu iného podnebia,iného prostredia,možno iná voda,bacily....

spik28
5. apr 2009

ahojte no my sme ešte s našimi na dovolenke neboli ale chceme ist toto leto, starši ma 4 roky a mladši ma v juli 3 ale sa bojim čo to bude za masaker, su strašne hyperaktivni sice ide aj manžel inak by som asi to nezvladla