Odporučte mi cestovnú kanceláriu

lussy8888
29. dec 2015

Dobrý deň, má niekto dobré skúsenosti s nejakou solventnou cestovkou? Bohužiaľ sme sa stali obetami podvodníkov a neviem ktorej cestovke by som už mohla dôverovať. Za všetky rady budem vďačná. Ďakujem!

8291
29. dec 2015

Tak teraz je to uplne bežné ze cestovky okradaju klientov.my napr.s manzelom kým sme nemali dcéru tak sme chodili na dovolenky len s koala tour.približne 7 rokov a niekedy aj 2x do roka a boli sme maximal.spokojní.raz sa nam stalo že sme boli sklamaný ale to nas aj destinacia sama o sebe sklamala a potom už sme videli negatíva všade.takže my len s koala tour.zasa kamaratka s koala tour bola 2x a povedala že už by cez nich nešla.100 ľudí a 100 názorov.mija sestra napr.chodí roky len cez firo tour.sesternica len cez satur a kamoška má so saturom veľmi zlé skusennosti tak asi tak😁 veľmi som ti nepomohla

sissy27
29. dec 2015

@lussy8888 satur, hydrotour, ruefa reisen, neckermann, tui, koala ... určite by som nešla na dovolenku s cestovkou, o ktorej počujem prvýkrát a zas dnes, v čase internetu, nie je veľký problém pozisťovať, overiť... http://www.sacka.eu/ pozri tu...
a rovnako dobre sa dá kúpiť letenka, rezervovať ubytko a hurá na cesty 🙂

erika9512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz