Opierka krku v aute k podsedáku

ppismenko
3. júl 2017

ahoj, chcela by som Vás poprosiť o radu ako riešite opierku alebo pridrzanie hlavy deti v aute ked uz pouzivate podsedak pri cestovani autom/maly sa prehne v pase ked zaspi/niekde v aute som videla specialnu opierku s bocnicami ci co to bolo.dakujem za kazdu radu...zlepšovak

dominika6
3. júl 2017

@ppismenko vankúš v tvare podkovy

ppismenko
autor
3. júl 2017

@dominika6 mam ale nepomaha aj taku kvetinku potrebovala by som nieco pevne na opierku hlavy ...asi inak dakujem

moonglow
3. júl 2017

prave kvoli tomu ma starsi syn stale autosedacku (do 36kg)... je to bezpecnejsie, aj pohodlnejsie ... pri starkej ma v aute podsedak a klasicky šijový vankúš v tvare podkovy ale tiez to nie je najpohodlnejsie

majdus
3. júl 2017

Satku na gumicke,ktora by obopla celu sedacku.

bale1rinka
3. júl 2017
ppismenko
autor
3. júl 2017

@bale1rinka my uz mame podsedak neviem si to predstavit v sedacke ano dakujem

jaja1979
3. júl 2017

Nasla som to na aliexprese za par drobnych: https://m.aliexpress.com/s/item/32489914612.htm...

katarinkaulany
4. júl 2017

A neskúšala si pozrieť cez doplnky k autu? Pozrieť značku auta a k tomu. My máme VW a máme tie "bočnice" a polohovatelné sedadlá. A je to perfektne.

ppismenko
autor
4. júl 2017

@katarinkaulany v pasate som take videla a bolo ze nenormalne zatial som nic nenasla podobne ☹ a pytala som sa aj chalanov co nosia auta

katarinkaulany
4. júl 2017

Akú máte značku?

ppismenko
autor
4. júl 2017

skoda octavia

dvojickymt
17. nov 2017

Ahoj.my mame taketo podsedaky a som spokojna.
https://m.heureka.sk/autosedacky/graco-junior-m...
Daju sa zohnat z tejto znacky za 25 eur uplne nove.

kankam
11. máj 2018

@ppismenko prosím ťa našla si niečo namontovateľné na sedadlo, čo by sa dalo použiť ? Tiež také niečo zháňam, dcéra sa už do autosedačky do 36 kg nezmestí, je vysoká a vždy ju po ceste na podsedáku "kláti". Vopred ďakujem.

ppismenko
autor
14. máj 2018

@kankam ahoj...nenasla som nic pravdu povediac som ani tak nehladala ....co som videla mi nepadlo do oka