Pakoštane - Pine beach

abreza
8. apr 2017

Ahojte! Chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s dovolenkou v Pakoštane. Chystáme sa tam v auguste, apartmán máme v blízkosti pláže Pine beach. Je tam v blízkosti obchod s potravinami, prípadne pekáreň? A ako sa Vám páčila Pine beach? Čítala som, že v Pakoštane sú aj iné pláže, je tam piesok alebo kamienky? Boli ste v Pakoštane spokojné? A čo večer, dá sa tam aj poprechádzať s deťmi? Ďakujem!

jahodka87
28. apr 2017

Svagor chodia kazdy rok do Pakrstane.Chodia 3rodiny s detmi a chvalia si velmi.Blizko sa da ist aj po vyletoch a more ze tiez super

abreza
autor
29. apr 2017

Jahodka ďakujem!

vaneskanatalka
1. júl 2017

@abreza Dobrý deň aj my sa tam chystáme ale v júli ...čím sa termín kráti mám obavy lebo len tak náhodou som objavila stránku ...apartmány385 a objednala ubytovanie poslala aj zálohu a nemám nijak potvrdenie a myšlienky sú tede rôzne ...Vy ste cez čo objednávali alebo nemá niekto s tou stránkou skúseností ...Ďakujem

abreza
autor
2. júl 2017

Ahoj vaneskanatalka! Ja som apartmán našla na hrvatska.sk. Napísala som majiteľom e-mail / to bolo ešte asi v januári / a asi o 2 mesiace sa mi ozvali. Dohodli sme termín a vyplatili sme zálohu 1 noc, čo je 80€. Pozrela som si ich na bookong-u, recenzie mali dobré. Mne majiteľka aj odpísala, keď im nabehli peniaze. Tebe sa ani neozvali, keď si poslala zálohu? A na nejakejj inej stránke si tie apartmány nenašla?

vaneskanatalka
2. júl 2017

@abreza ako mne majitelka tiež hned odpísala aj potvrdila termín aj hned napísala že peniaze nabehli (my sme platili zálohu 100e na noc 45e ) aj adresu mi poslala len mam obavy lebo doteraz sme boli cez agentúru a posielali my vždy v prílohe zmluvu a teraz len tak sa vydáme s 2detmi a čo ak ... a áno sú aj na chorvatskoapartmany.sk

abreza
autor
2. júl 2017

My sme po 2 roky boli v Petrčane, tiež bez agentúry, priamo len na majiteľov sme sa nakontaktovali a neboli problémy, akurát sme so sebou mali dpklad, že to z účtu bolo poslané im.

vaneskanatalka
2. júl 2017

@abreza Dakujem tak vytlačím si aj ja doklad a už sa naladím na pozitivné myslenie 🙂 ked že už len 12 dní ....

abreza
autor
2. júl 2017

Prajem príjemný pobyt, v zdraví si to užite a poprosila by som Ťa, keby si mi sem niečo o Pakoštane aj napísala / pláže, obchody, ... /, keď sa vrátite, bola by som Ti veľmi vďačná, lebo tam ideme 1x.

vaneskanatalka
3. júl 2017

@abreza Dakujem pekne tak ano hlavne v zdraví lebo raz staršia bola chorá a o rok zas mladšia po 3rokoch verím že už len v zdraví ...Jasné napíšem,,, Pekný deň

marina24
3. júl 2017

pakoštane je malá dedinka, ktorá je naozaj krásna 🙂 odporúčam, nádherné more,ale studenšie, pekná kamienková pláž 🙂 výlety poblízko...jednoznačne za mňa áno!