Palmová Riviéra - sú v mori medúzy,alebo iné potvorky?

samsara
27. jún 2011

Ahojte, ideme o týždeň na dovolenku do Talianska,Palmová Riviéra,konkrétne Tortoretto Lido,velmi sa tešíme,ale dnes mi spomenula kolegyňa,že keď boli asi pred 2 rokmi na Palmovej Riviére,oni boli v Martinsiccuro,tak tam v mori boli aj také malé medúzky,ktoré dosť bolestivo poprhlili jej syna,tak mám celkom aj obavy,ja sa totiž neskutočne bojím medúz a v podstate aj iných potvoriek v mori.
Moja radosť z nastávajúcej dovolenky je teda o niečo menšia,chcem sa opýtať,kto ste boli na Palmovej Riviére,či sú tam naozaj medúzy,či sa vyskytujú stále,alebo iba občas, podla počasia a teploty mora,alebo celkovo Vaše postrehy ,skúsenosti s morskými živočíchmi v tejto destinácii.
Ja som si myslela,že medúzy sú najmä v Bulharsku,Spanielsku...

sorciera24
6. júl 2011

@samsara ja som bola na Palmovej Riviere, sice par rokov dozadu,ale meduzu som tam nevidela a teraz v Lignanae tiez nie....viem, ze ludia obcas spomenu meduzu,ale to naozaj obcas nejaku zabudnutu vyplavi....hufov meduz sa isto nemusis bat 😉

dadulaa
7. júl 2011

@samsara ahoj, už ste asi na dovči, ale čo viem od sestry, aj z vlastnej skúsenosti z Martinsicura, tak tam žiadne medúzy nie sú, ani iné potvorky sa nevyskytovali, aspoň my sme nič také nepostrehli.. 😉

dida81
10. júl 2011

Ja osobne som bola priamo v Martinsicure na Palmovej riviere /este par rockov dozadu/ a teda ani jednu meduzu som nevidela,,,, bolo tam super! 😉

martina149
15. júl 2011

Ja som bola na Palmovej riviére takisto pár rokov dozadu,ale tiež som tam žiadnu medúzu nevidela a voda bola super.