Park Plaza Verudela Pula

katuska88
30. apr 2018

Prosím Vás bol niekto ubytovaný v rezorte Park Plaza Verudela na Pule? Ak áno ako sa Vám páčilo ubytovanie, okolie a hlavne parkovanie? Dakujem

rora
30. apr 2018

v Pule sme boli niekolkokrat (ubytovani trochu dalej od mora) a na Verudelu sme sa chodili kupat je tam viacero plazi, ale teda ten cely poloostrov prepchaty autami, no nasli sme vzdy nejake miesto ale nadavali sme dost... celkovo v celej Pule dakde zaparkovat otras..... inak krasne miesto aj mesto, zrovna v tej casti na opacnej strane parku plaza v mori sa vyskytuju delfiny v septembri 🙂 boli sme v Pule tri roky po sebe a vzdy sme mali co nove objavovat, dost sme chodili kade tade 🙂 odporucam neostat celu dovolenku sa kupat len jednom mieste, inak to bude nuda 🙂

mommytobe
30. apr 2018

To je velmi velky hotel ale plaz nemaju dvakrat peknu. Jednoznacne odporucam viac Park plaza arena pula, je kusok od tohto hotela tiez vo Verudele, ale je mensi ma peknu plaz aj celkovo okolie hotela. Do Puly chodim od 6 rokov aj 3x do roka takze poznam to tam vsetko a Verudela je urcite najkrajsie miesto na kupanie. Stare mesto tiez krasne, odporucam ist pozret aj zeleninovy trh a rybaci(ale tam velmi smrdi) a hore na starom hrade je vyhlad na celu Pulu. Potom klasika koloseum, a pamiatky v meste

katuska88
autor
30. apr 2018

Chceme ist v maji, čiže kúpať sa moc nebude dať. Berieme to ako oddychovo poznavací pobyt. Najviac mi ide o to parkovanie, lebo niekde som čítala, že auto sa nechá dosť daleko od ubytovania, čiže ho vôbec nemáte pod kontrolou.

halit13
30. apr 2018

@katuska88 áno, dosť ďaleko,parkovisko velikánske,more dosť oničom, boli sme toto leto, ale zas myslím, že sa tam autá nestrácaju, je to celé monitorované, všetko za rampou. Na výlety do Puly OK

mommytobe
30. apr 2018

@katuska88 neviem ako v hoteli ktory spominas ty, ale my v nasom hoteli sme parkovali pred vstupom do hotela🙂 takisto aj v meste su velke plochy na parkovanie - platene, zaparkovat nieje problem ked vies kam mas ist. Takisto aj vo verudele je velke platene parkovisko a teda nevidela by som ze by bolo niekedy full plne😃

hettinka
30. apr 2018

@katuska88 na poznavacku je Pula krásna, ja tam vo vidieť. V Punta Verudela sa dá aj športovať, je tak veľké morské akvárium a záchranná stanica morských korytnačiek, oplatí sa vidieť.
V samotnej Pule je tiež pekne. V máji s parkovaním problém nebude. A kúpe sa už aj teraz. My sme sa minuly rok kúpali na Istrii v apríli.