Pavilón hotelov Ad Tures v Crikevnici

ladislavszabo
4. jún 2013

Nechysta sa niekto v termíne 6-13.7.2013 do pavilón a hotelov AD TURES v Crikevnici? (Máme 2 a 6 ročného syna)
Máte niekto skúsenosti s ubytovaním, lebo názory na ubytovanie v hotelovom komplexe sú protichodné. Ďakujem

flori
5. jún 2013

@ladislavszabo mam info len z druhej ruky,kamaratka bola uz v Ad Tures 3x,ubytovanie jednoduche,ale bolo ciste,no problemom moze byt kopec,ktory treba vyslapat a vraj je dost strmy

skiara
5. jún 2013

zdravím, minulý rok sme tu strávili dovolenku. Ubytovanie čisté, strava výborná, ale dosť ďaleko od mora - hlavne ubytovanie je na kopci. Na dovolenku s 2 a 6 ročnými deťmi by som si asi netrúfla, cesta od mora na izbu by Vás zničila:(

ladislavszabo
autor
7. jún 2013

Dakujem za Vase skusenosti...moji malí su neznicitelni...skor sa bojim o nas, rodicov🙂))

silviapb
11. jún 2013

ahoj tak v tom termine ideme aj my mala ma 2 a syn 10 rokou ;) my ideme do hotela ,koli tomu ze je blizko bazen ,tiez mam obavi ci to zvladneme ten kopec ! ale ideme autom tak ak by to bolo take zle budeme sa vozit :D

silviapb
11. jún 2013
ladislavszabo
autor
13. jún 2013

Super SIlvy..my ideme tiez autom🙂...a presne kvoli bazenu som vyberal ubytovanie🙂 (doobedu pri mori a poobede pri bazene)...inak autom sa da aj presuvat do centra alebo na ine plaze... 🙂 ..tak sa tesim..odkial ste? my sme y Jakubova (asi 40 km od BA)

sea23
13. jún 2013

Ahoj my sme tam boli v roku 2010.Bolo super,pavilony su v starsom stýle,ziadny luxus,ale postacili nam,nebol ziadny problem.Ak mas konkretne otazky-pytaj sa 🙂

ladislavszabo
autor
15. jún 2013

Dakujem Sea23 za reakciu😉...mna by hlavne zaujimali nejake atrakcie pre deti (ihriska, lunaparky, delfinarium....) v blizkosti hotela ale aj v Crikevnici a okoli.
Co sa tyka hotela..hlavne strava - bufetove stoly - predpokladam ze su kazdy den rovanke, ale medyi ranajakmi a vecerou sa dufam lisia, ci?

silviapb
26. jún 2013

@ladislavszabo my sme z podunajskych biskupic-ba, snad sa tam stretneme a deti sa uz tesia ze tam budu aj ine deti.

silviapb
27. jún 2013

@sea23 ahoj chcem sa spýtať či je tam wifi aby sme sa mohli kontaktovať s rodinou,tiež by nás zaujímalo aké výlety sa ponukaju v hotely vďaka

sea23
27. jún 2013

ahoj
@silviapb wifi je na recepcii ,a vylety si uz nepamatam...viem,ze su klasicke na lodi,piratska lod a lod s presklennym dnom,medzugorie a daky np,niesom si ista 🙂

stanislavao
27. jún 2013

@ladislavszabo tak Ad Tures= najhorsie co som zazila. Ubytovanie uplne zakladne, zcias komunizmu, ale to by nevadilo, ale more je dole, cca 500-800m slapete na ubotvanie do kopca. takeho kopca, ze auto musi ist len na jednotke, lebo inak to nevyjde. cize riadny kopcisko. s kocarom sa islo priserne tazko. strava tiez otrasna, nedalo sa vybrat jedno jedle jedlo. to sme tam boli pred dvoma rokmi. ziadny lunapark tam nieje. ihrisko tiez nie. na plazi tiez nic moc nebolo. bolo tam nejake zakladne ihrisko. atrakcie su - vodne bicykle a pod. ranajky stale rovnake, parky su hned fuc a aj lepsie pecivo. vecere dost nejedle. nam nevyslo ani pocasie, cize o to to bolo este horsie. je tam bazen s velmi studenou vodou. ziadne wifi a pod tam neni, tv je v hoteli Ad Tures na recepcii. ja nie som narocny clovek naozaj, ale Ad Tures je to najhorsie,kde som kedy bola.raz sme boli na Kacjaku, co tiez patri crikvenici, tiez tam boli stare pavilony, ale bolo to omnoho lepsie. Vylety su klasicke, fish picnik, plavby lodou po okolitych ostrovoch, neviem ci nahodou aj do Talianska tam nebolo nieco. Pisu tu, ze izby ciste. tak neni ciste, ako ciste. stare linoleum sa uz vycistit ani nedalo, skryne stare sa nedali urcite umyt a smrdeli. nezabudnite si elektricky odpudzovac komarov.

ladislavszabo
autor
27. jún 2013

Dakujem vsetkym za prispevky.

silviapb
27. jún 2013

@stanislavao ahoj a prosim ta a kedy si tam bola lebo nepises?

silviapb
27. jún 2013

@sea23 vdaka

gabkostanka
27. jún 2013

@ladislavszabo my sme tam boli v lete 2010, byvali sme v pavilonoch, na vrchu, pre deti ok, ale peso to od plaze nevyslapu, autom je to ok...jedli sme v hoteli a ten bol este vyssie, tak ale tam by v pohode presli. inak ok, no s malymi detmi by som hladala nieco blizsie pri plazi.
Plaz je tam kamenista, nedaleko je pieskova, za poplatok.

gabkostanka
27. jún 2013

@silviapb nam ponukali rozne - fish piknik, plavba lodou na nedaleky ostrov - uz neviem presne nazov a najlepsi bol vylet na Plitvicke jazera🙂

stanislavao
27. jún 2013

@silviapb pisala som, ze pred 2 rokmi

ladislavszabo
autor
28. jún 2013

@silviapb No jasne..aj nase deti sa tesia🙂...len po tych negativnych prispevkoch mam trochu strach

silviapb
28. jún 2013

@ladislavszabo no tak to mame aj my 😒 ale snad to nebude az take zle 😉 ono to je tak ,zalezi co si kdo predstavuje, niekomu to moze vyhovovat a niekomu nie.ja som tiez citala na nete rozne referencie z roznych rokov a jedine coho sa bojime je ten strmy kopec ale inac oka.lebo ideme autom a mame 4x4 tak ze v pohode.premna je dolezite ze aspon vypadneme z domu.tak ze neocakavat vela ale tesit sa ze budeme mat dalsie zazitky to je moj nazor. 🙂

silviapb
10. júl 2013

@ladislavszabo no tak ako? 😉 paci sa vam tu? 😉 no my akurat mame problem s tymi kopcami ☹ kocik 😒 ale nasli sme si skratku okolo adrenalin parku a potom ulicou az dolu k pristavu,lebo tie dva strme kopce pri hoteli omorika su hrozne ☹

ladislavszabo
autor
14. júl 2013

No takze kratke zhrnutie z dovolenky v AD TURRES: Tak ako tu uz bolo povedane ubytovanie jednoduche (stary nabytok, postele, y ktorzch citit tuch, cez kupelnu bolo stale citit zapach ako zo zumpy) hodnotenie 1 z 5, strava celkom dobra (len organizacia v restauracii zlyhavala) ranajky STALE ROVNAKE: vyber so sladkeho (kornfleksy, tvaroh, jogurt) a slaneho menu (syr, sunka) a jedine teple menu parky. Vecera: vyber z dvoch druhov mias, dvoch priloh, cestovin (napoj bol na vyber pivo, vino, fanta, cola, sprite) a kolacik (o ktory trebalo bojovat🙂)...Cesta k moru bola asi 500m (dvakrat kopec okolo 100m s prevysenim takmer 20promile, a tri velke zakruty s prevysenim asi 15 promile...ale vystacili sme si s buginkou pre maleho, kde sme odviezli aj tasky s vecami🙂, more bolo ciste s pozvolnou kamienkovou plazou (za priplatok 50 kun/den (cca 7 EUR) moznost prenajat lehatko s dazdnikom, co sa mi zdalo prehnane), ale boli tam na plazi stromy, ktore poskytovali tien...bazen voda neohrievana (od 22 do 24 stupnov), ale bola cista (kazde rano bola cistena), jemne chlorovana s pozvolnym vstupom od 60 do 16O cm kazde rano bola cistena
Napriek vsetkemu: odporucam pre menej narocnych, ktori nechcu minut vela penazi a nevadi im trosku menej pohodlia resp. ked mozu urobit nieco aj pre svoju kondicku🙂

psotka
9. aug 2013

to ladislavszabo -- dalo sa na pláži ležat aj na deke alebo nafukovačke ?? alebo sa vzdy muselo prenajat lehátko ?? my cestujeme 10.8. presne do AD Tures -- a ako daleko je do centra Crikvenice - premáva tam ten vláčik po promenáde, alebo sa dá íst aj peši??dakujem

psotka
9. aug 2013

a dá sa parkovat priamo pri pavilonoch autom ??

psotka
18. aug 2013

aktuálne po návrate z AD TURRES :: ubytovanie naozaj velmi zanedbané ale na prespanie to stačilo ,,, cesta na pláž dolu kopcom ešte v pohode ale hore vyšlapat bolo horšie a musíte si nájst svoju trasu aby ste neboli celkom zmoreníííí,,
strava bola super , treba íst o 20.40 hod. a nič vám nebude chýýbat a nemusíte o nič bojovat, všetko pekne dokladaju aj ovocie aj zákusky , mesko aj 3 druhy, takisto príloha ryža, zemiaky, cestoviny a šaláty rôzne ,,,takéto nezmyselné rady a boje o jedlo robia všetko sami ludia a ich správanie čo ma udivuje ))) jedlo porozhadzované po zemi a plné taniere ktoré časníci odnášali kedže poniektorí nevedeli kde majú mieru ))) nechápem takúto mentalitu !!!!!
Bazén bol super aj prostredie krásne ale dalšie roky by som tam už nešla hlavne kvoli tej vzdialenosti od mora a pláže ))))