Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

filiatko
15. máj 2012

@alenah31 dakujem za odpoved. este ak sa mozem opytat je pravda ze su tam len betonove plaze a ze strkove su len sukromne? Vy ste mali sukromnu plaz? Este otazocka naozaj tam silno fuka, kedze je to otvorena plocha a podla fotiek vidno ze tam je pristavisko. Cena 10 e na osobu je super mohla by som poprosit o nazov apartmanu? Vecera za 17 e pre 4 osoby uha, to sa da v chorvatsku? Ak sa mozem este opytat ako daleko ste byvali od plazi? dakujem 😉

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filiatko
16. máj 2012

@alenah31 dakujem za odpoved, ak este cez aku cestovku ste sli?

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrofuzik11
16. máj 2012

www.kinderhotel.com. je tam aj jeden hotel v chorvatsku s pieskovou plazou. takou akurat pre deti. my tam tento rok chceme ist na dovolenku.

andreaka11
29. máj 2012

poznate nejaky dobre a lacne ubytovanie v zatone pri zadari? pre 4 dospelych a 1 dieta???? prosim poradte

simona26
31. máj 2012

ahojte dievčatá - nejaký dobrý tip na ubytovanie v apartmáne Šibenik - Solaris 2 dospelí + 1 dieťa (6ročné) - viete o niečom? niečo som našla na nete, ale skúšam aj touto cestou 🙂 ďakujem 🙂

simona26
31. máj 2012

@andreaka11 troška sa v tom chorvátsku teraz "prehrabujem" - skús mrknúť www.hrvatska.sk alebo www.adrialin.sk - možno niečo nájdeš 🙂

mysicka242
31. máj 2012

Ahojte baby boli ste niekto na Rabe v septembri? My nastupujeme 1.9. a strasia ma ze tam bude zima 😒

excelent1
31. máj 2012

ninská lagúna .len tam nie sú stromy a ani lehátka tam neboli pred 2 rokmi ,ale voda je strašne dlho plytká a je krásne priezračná..

ivulik413
31. máj 2012

Piesočnaté pláže sú na ostrove RAB v Chorvátsku - veľmi krásne tam je. pre deti priam ideálne veľmi plytká voda - kludné prostredie ale pre rodičov večer tiež dobrá zábava. na ostove sa nudiť určite nebudeš.

ralka
4. jún 2012

Ahojte dievcata nemate niekto niejaky kontakt na domacich v chorvatsku chcely by sme ist na piesocnatu plaz nakolko mame 3 male deti a rozmyslame nad omisom nepoznate niejake domaceho a nemate pripade kontak alebo myslite ze nebudeme mat problem sa ubytovat aj keby sme isli na blink 6 dospelych a 3 deti s toho 2 deti 1,5 rocne a jedno 4 rocne ak by sa tu niekto nasiel kto pozna v Omisi ubytko niejaky dom aby sme mohly byt vsetci spolu tak prsosim napiste mi dakujem

lucialen
4. jún 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci je rozdiel ist do chorvatska v july a v auguste. Niekde som totiz citala, ze v auguste uz maju dovolenku taliani, a ti sa tam nahrnu a ceny su potom vyssie. A hlavne, chceli by sme si ubytovanie najst az namieste, tak neviem, ci by to uz v auguste nebol problem 😒

murcos
4. jún 2012

.... zamkli mi otazku, preto sa pytam duse znalej. viete kolko sa plati za apartman (nemusi byt pri mori,- aj 20 km mimo) na Istriji??? mate pripadne nejaky typ na koho sa obratit? okrem cestovie a sprostredkovatelov....
pre patclennu rodinu...

murcos
4. jún 2012

@ralka presne toto zaujima aj mna:D

lauraa
4. jún 2012

@murcos my chodime na rab a za apartman platime 50 eur na noc spalna , obyvacka s rozkldacim gaucom, kuchyna,wc , kupelna s vanou a samostatna terasa..... nie priamo na plazi ale nie daleko, za vacsi sa plati 70 , je k tomu este jedna spalna so samostatnou kupelnou a wc....pred 2 rokmi sme boli na pevnine kusok od crikvenice , apartman so 3 spalnami, obyvackou, kuchynou , 2 kupelne s wc stal tiez v sezone 70 na noc.... mam pocit ze cim dalej ides tym je ubytko lacnejsie, znamy nas lakali do Ninu , za apartman pre 2 rodiny v sezone 50 eur....

lauraa
4. jún 2012

@murcos istria je na mna dost kamenista a nie prilis vhodna pre deti, ja by som isla radsej kusok dole, na istrii vsak funguju sprostredkovatelske kancelarie, ceny su rovnake a ked nenajdes priamo cez net niekoho , tak ubytko tam len jedine cez nejaku kancelariu, dole na makarskej uz pred omisom stali domaci popri ceste a zastavovalili turistou.....

murcos
4. jún 2012

laura dik, moze byt, aj ked urcite sa da najst za normalnu cenu aj hore. blbe je to, ze deti uz mame skolopovinne, preto sme obmedzeni len na sezonu...alebo ich vytiahnut cez skolu?
..no nic, idem dalej googlovat. hadam sa mi podari nieco objavit.

murcos
4. jún 2012

@lauraa ja si pamatam casy,ked boli na domoch cedule, ze prenajimaju. bolo to vsak pred tusim 11 rokmi....
dole je aj teplejsie, no na tu cestu si netrufam...

lauraa
4. jún 2012

@murcos a preco neskusis rab ? nie je daleko, mas tam piesok, kamienky, len ubytko musis zajednat lebo v sezone je to tam dost plne....my ideme 25.6, deti berieme zo skoly vysvedcko dostanu popredu....

lauraa
4. jún 2012

@murcos cedule su aj teraz

murcos
4. jún 2012

@lauraa lauraa dik, tak to je super, aj ked uz som nieco vygooglila. no uvidime.

lauraa
4. jún 2012

@murcos na rab mas tu istu cestu ako na istriu, len je tam stalejsie pocasie a teplejsia voda

murcos
5. jún 2012

@lauraa dik laura. ideme kukat dalej....

danka.k
5. jún 2012

@lucialen pred dvoma rokmi sme boli prelom jul - august a ceny sa nezmenili

danka.k
5. jún 2012

@mysicka242 neboj zima tam urcite nebude 🙂 🙂 🙂

zuzkako
8. jún 2012

Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradit? Chceme ísť s 15 mesačnou dcérkou v júli autom do Chorvátska. Nie veľmi ďaleko skôr sever max.po Zadar a hľadám pláže s drobnými kamienkami (nie piesok). Vedel by mi prosím niekto poradiť dobré miesto, nie veľmi preľudnené?

katussska24
8. jún 2012

ak mate zaujem o piesocnatu plaz, plytke more a krasne prostredie, urcite Nin 😵 boli sme tam pred rokom, krasne miesto, velmi vhodne aj pre male deti. byvali sme Nin, oblast Sabunike-Privlaka. tato destinacia nie je daleko a je tam skutocne nadherne 🙂

janka2307
9. jún 2012

@katussska24 ahoj, prave pozeram to mestecko Sabunike, vyzera to tam pekne 🙂 ako ste boli spokojny s ubytovanim?

katussska24
9. jún 2012

@janka2307 my sme isli na blind, s 2 malymi synovcami a ubytko sme si nasli do 1hod. aj to sme vahali medzi 2moznostami. boli sme velmi spokojni, byvali sme u starsieho mazel.paru a boli skveli. pomohli nam vo vsetkom, dokonca sme boli spolu kupovat ryby na grilovanie a este nam ich aj ochotne nachystali a pomohli ugrilovat 🙂 je tam kopec takychto apartmanov