Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

sirell
23. júl 2009

veronciatko, byvali sme v sukromnom apartmane, sli sme na blint, bol trosku problem najst ubytko, lebo sme prisli az na obed a chceli sme blizko plaze, s kuchynou a novym zariadenim a za slusnu cenu. ale bolo z coho vyberat a bola aj dobra ponuka izieb so spolocnou kuchynou. najviac volneho ubytovania je asi vo stvrtok a v sobotu, ale to prichadza aj vela novych, takze je asi aj natresk na cestach. my sme z blavy sme vyrazili v utorok o 3.45 a 12.30 sme sa nalodovali na trajekt, isli sme cez rakusko po dialnici a cez slovinsko sa da prejst aj mimo dialnice za rovnaky cas ako ked by sa islo po dialnici.

ivka2007
23. júl 2009

my sme boli v Omiši a velmi ma ten piesok nenadchol,chodili sme do najbližších letovísk-Duče,Baška voda,Makarska....

juliar
25. aug 2009

predvcerom sme sa vratili z Privlaky. je tam asi 8 plazi. niektore aj cisto pieskove. najviac sa nam pacila v casi Sabunike. to je citlo turisticka cast. da sa tam pomerne lahko najst ubytko (50Eur/noc/apartman boli sme 5 dospelych + 1 dieta) nevyhoda -pristup na plaz je po schodoch a je dost uzka. inak pekna cista voda, bez jezkov. hlbka vody je dost dlho asi tak po prsia, takze sa da aj plavat aj stat -to bolo super. posledny den sme objavili kraasnu plaz trochu dalej, ale nadhernu. malo ludi, piesok, dobry pristup. boli sme aj v Nin na kalovskej plazi. je pieskova, tepla voda, ale veeelmi dlho plytka. takze pre deti super, ale ak si chcete zaplavat tak musite ist daleko.
viac info mozem poslat cez IP

samika
25. aug 2009

juliar, my sme boli v Nine už druhý rok. pre deti super, a hlavne sa mi tam voda zdala teplejšia ako inde. 🙂

samika
25. aug 2009

a Zaton je tiež super 🙂

michaela2410
28. aug 2009

Sabunike - super, boli sme tretikrat. Piesok, aj v mori, hoci musis ist dalej, my sme chodili autom, lebo s dvoma detmi sa nam to zdalo daleko, inak super, super. Predvcerom sme sa vratili!!! 😀

yvka
30. aug 2009

Ahoj, jednoynačne ostrov RAB. krásna piesočnatá pláž. Super pre deti. dho dlho plytká a teplá voda a je to vcelku blíyko. Máme už chorvátsko zmapované. Odporúčam!!!!! 🙂

evulik6
17. jan 2010

ahojte...rozmyslam nad chorvatskom, ale potrebovala by som zistit jednu vec... je tam v niektorom mestecku aj nieco take ako kolotoce alebo aspon take tie atrakcie na mince? My sme boli minuly rok v IT a malemu sa tam pacilo hlavne kvoli tym kolotocom, a uz sa ich nevie dockat...Viete mi niekto poradit?

evulik6
25. jan 2010

AHojte..kedze sa mi nik neozval skusam este raz...snad sa niekto najde co mi poradi... ROzmyslam nad dovcou v Omis Duce... Boli ste tam niekto? Ako sa vam pacilo? Je tam aj lunapark? Lebo maly ho nutne potrebuje :D:D:D

evabb35
26. jan 2010

Boli ste niekto na Zadarskej riviére - Nin, Privlaka atď - zaujímali by ma pláže - či sú tam aj také s borovicovým lesíkom.

eimiky
27. jan 2010

evulik ja som bola v Omiši ale lunapark tam nebol, iba také tie klasické autíčka a tie zvieratká na mince, vieš čo myslím

eimiky
27. jan 2010

Mne sa na Rabe nepáčilo, boli sme na Lopari,od talianského piesku to má ďaleko tá pláž je skôr bahnová.Keď Chorvátsko tak radšej kamienky 😉

mir13
27. jan 2010

Mne sa na Raabe pacilo. Mozno zalezi od plaze. Vstup do mora bol veeelmi pozvolny, takze pre deticky idelane. Mne sa skor nepacilo Chorvatsko ako take - sluzby mizerne, vsetko predrazene a pod.

renataba
27. jan 2010

odporúčam Zaton

jazminn
27. jan 2010

Ja som bola s mojou 3,5 ročnou dcérou v Chorvatsku na Bijogradskej riviere, prístavé mesto Biograd na moru.
Bola to jej prvá dovolenka pri mori a myslím si, že na ňu nezabudne. Bola tam pláž aj kamienková aj piesočnatá. Spústa detských ihrisk pri pláži, hojdačiek, preliezačiek a v meste chodil vláčik a boli kolotoče. Boli sme tam cez cestovnú kanceláriu www.lomnica-tour.sk. Cena bola veľmi prijateľnáa čo pre dieťa veľmi dôležité bola tam aj strava 3xdenne slovenská kuchyňa. Boli raňajky-výdatné, na obed desiatová polievka a na večeru druhé jedlo.
Na Pláž bolo z penzionu asi 100 m. Odporúčam pre rodiny s deťmi.

dadulaa
27. jan 2010

evulik, moja kamoška chodí s malým pravidelne do Omišu Duce a inam by nešla, no lunapark tam nie je. Je tam aj piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora, oni sú tam vždy spokojní 😉
Na Rabe sa mi celkom páčilo, aj tá piesková pláž na Lopari, len to 3-hodinové čakanie na trajekt bolo o nervy..

evabb35
28. jan 2010

Ďakujem Vám veľmi pekne za dobré tipy pre neznalcov "bezježkovitého" kúta Jadranu.

alexkas
28. jan 2010

Ahoj Janetina.
Do Chorvátska je najlepšie s deťmi pocestovať nižšie, do DUČE- to je menšie mestečko nad Makarskou. Je to cca 890 km z BB. Ale tam je len piesok-prírodný, krásny a čistý. Mi tam chodíme s deckami často. V Chorvátsku je to asi jediné prírodné miesto s pieskom /okrem ostrovov/ aj tam je piesok,no neviem teraz na ktorých konkrétne.

sisa2
2. feb 2010

evulik - my sme boli minuly rok v omis duce. lunapark (resp. kolotoce) boli v duce, travili sme tam kazdy vecer 😀 nebolo ich vela, ale nasmu (vtedy takmer 3-rocnemu) synovi sa to pacilo. a su tam pieskove plaze, takze my sme boli spokojni.

katulikzlatulik
20. feb 2010

Ahoj, aj my planujeme tohto roku Chorvatsko s 1,5 rocnym syncekom... od viacerych som pocula, ze pre deti je najlepsi OMIS - DUCE... ale ked som hladala ubytovanie, tak skoro vsetko je pri hlavnej ceste.. a k moru sa musi ist cez podchod.. je to tam aj take hlucne od tej hlavnej cesty? a na fotkach som si vsimla, ze viac tam vidno skaly ako zelene - ako to vlastne je? Dakujem za odpovede.

lauraa
21. feb 2010

my chodime na rab, ma tiez krasnu pieskovu plaz s pozvolnym vstupom do mora 😉 na trajekt cakame malokedy dlho ale to asi preto ze cestujeme do chorvatska v nedelu alebo cez tyzden.... vyhybame sa sobotam.... inak pred 3 rokmi sme boli v podstrane (smer omis ale je to pred omisom) a boli sme aj na plazi v omisi... mne sa nepacila(strasne vela ludi a my skor hladame nieco pokojne a hlavne priamo na plazi.... co neznasam je ked musim stale neico balit a niekam sa presuvat.... na dovole nke chcem oddychovat..... 😀

lilly21
26. feb 2010

aj my sa chystma na rab - lopar.. boli ste v tom hotelovom komplexe? a plaz? dik

keiko
26. feb 2010

Prosím o radu- ubytovanie v súkromí v Nin- chorvátsko, kto už bol a páčil sa niaky apartmán...

samika
1. mar 2010

my sme boli dva roky po sebe a veľmi sa nám páčilo. ak chceš pošlem viac info, prípadne kontakt

laki
2. mar 2010

keiko pozri vo voľnej diskusii tému dovolenka v Chorvátsku.My sme boli vlani v Nine, aj tento rok sa tam chystáme.Je tam super pre detičky, dlllllllllllllllllllho plytká vodička, piesočnatá pláž.Je tam, hrozne veľa apartmánov závisí aký ste náročný, aj cenovo sa dosť líšia.

monique3003
10. mar 2010

Ahojte, pokojne mi napiste rada vam poradim ohľadom dovolenky, pracujem v CK a hlavne sa špecializujeme na Chorvatsko, Bulharsko, Čiernu horu, Turecko a Grécko. Väčšinu poznám a osobne som navštívila takže rada poradím. 🙂

lalus
10. mar 2010

monique, tak raď takto verejne 😉

nina14
11. mar 2010

Vrelo odporúčam Rab- Lopar 🙂

katulikzlatulik
20. mar 2010

ja som z toho blazon... doteraz som sa spoliehala na OMIS, ale ked citam forum, tak zevraj je to tam preplnene a hlavne rusne cesty cez ktore sa ide k moru, co ma dost odraza, kedze mame rocneho synceka...

ktore miesto je lepsie RAB - LOPAR alebo NINE?

katulikzlatulik
31. mar 2010

alebo zevraj je tiez dobre a pekne na KRK - BASKA? bol tam niekto?