Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

obcansr
28. máj 2013

@mishag ahoj skus pozriet chorvatskoapartmany.sk dnes mi prišiel na mail že majú nejaké last minut kukni tam 🙂)

kaja73
28. máj 2013

@mishag http://www.come-to-adria.com/hr/Accommodation/H... pozri este toto-my sme sem chodili 6 rokov.
Je to hned pri mori-len na svahu,takze musisi obist vedlajsi dom a ist po k moru schodoch.
Od centra je to 15min pomalej chodze,alebo 5 min pomalej jazdy autom.
V centre mas kolotoce,restiky,supermarket s cenami podobnymi ako na SK,trhovisko,zmrzliny......je tam ozaj zivot.
V cetrne je mestska plaz -okruhliakova- a pri vilke je mini plazicka s drobnych kamienkov.
Da sa jazsdit po celom ostrove-mesto Pag je v jeho strede,takze vsade to mas do 30km a prejdes cely ostrov-stoji to za to.
Stromov je tu malo,je to skor tzv. mesacna krajina-ale nam to tu sadlo.
Ubytko je na tichsom mieste-ak neratam auta co idu okolo,ale v centre je dost rusno.
Na ostrov sa da ist aj cez most,netreba trajektovat. Na ostrove najdes okruhliakove,kamienkove aj pieskove plaze-piesok je napr v Starej novaliji,alebo je na viacerych opustenych,ale krasnych plazach-len je to taky skor jemny stropiesok.. Jedina nevyhoda je ze tu zvykne fukat,ale zas nie vzdy.

kaja73
28. máj 2013

@mishag a ceny su,ak to vybavujes priamo cez nich ine ,ako ked to vybavujes cez net sprostredkovane-cca 70 euro noc v apartmane s 2 spalnami a kuchynou v hlavnej sezone-aspon myslim-lebo my sme platili uz menej-ako dobri viacrocni klienti 🙂
To sa uz treba spytat priamo ich.

tilly
28. máj 2013

@mishag a preco neskusite ist na blind?

ejco
28. máj 2013

Takto pred rokom som tiez hladala piesocnatu plaz kvoli detom.Isli sme na blint na ostrov Rab do mesta Lopar.Tam by som na blint neisla uz ani za svet.Bola som snad v kazdom dome a vsetko plne az na jeden a pytali 130eur na noc bez stravy a ubytko uuubohe.Vedeli,ze je vsade plno,tak skusali.Od rana od 7.30. do 13tej sme hladali.No s placom sme isli z ostrova prec.A ako sme odchadzali,tak som oslovila jedneho stareho pana ci nema volno a ze ma.Oci nam zasvietili a muz mi hovori,ze uz aj keby nas dal do sennika,ze bereme 😀.Pekny,cisty apartman,velka terasa a klima v cene.Cena 50eur na noc 4osoby+klima aj 24hodin pustena.Nebolo to sice v Lopare,ale nam to vobec nevadilo,lebo sme striedali plaze,kedze sme isli na 2tyzdne.Teraz tam ideme zase,lebo detom a aj nam sa moc pacilo.

mishag
28. máj 2013

Takze mam maly update 🙂 niektori mi odpisali,takze uz kaslem na to a idem vybrat z toho co mam...ale teraz kedze kazdy je na inom konci chorv si vyber 😀 😀
takze mame na ruke Basku,kusok od plaze tam vieme,co nas caka a dalej mame Rogoznica,Tucepi a Turanj....ale to obzerame len podla obrazkov,boli ste tam niekto?

obcansr
28. máj 2013

@mishag aho ak myslíš Bašku na Krku tam je super tam sa mi páčilo, pláž kamienky vo vode už piesok, a v Tučepoch tiež je krásne, dlhá promenáda no krása, my ideme ešte nižšie do Podgory, tam je to trocha také menšie ale že je tam tiež pekne takže uvidíme 🙂)

reni1512
28. máj 2013

@mishag baška a tučepi 🙂 ... zalezi od toho ci chcete cestovat menej, alebo troska viac ... a v ktorom obdobi sa chystate 🙂

mishag
28. máj 2013

na baske sme boli prd 6 rokmi,ked sme boli v crikvenici tak sme tam boli na cely den,super len plnooooo,ale super more,plytke,vtedy moja mala mala 3 rocky takze super,teraz sme vacsi a plavci 🙂
a co rogoznica,neboli ste tam niektora? na obrazku super,podla mapy tiez,byvanie 20m od mora,ale bojim sa ci tam nebude moc mrtvo,predsa len trosku "action" to chce no nie?

ideme posl junovy tyzden,ale vsetky ubytka ktore nam ponukli maju potom plno ale dufam,ze tam nieco najdeme a prexlzime si ten tyzden este aspon o par dni ♥♡
M.

jajca
29. máj 2013

ahoj mishag,ja akurát hľadam niečo ,ale o Taliansku,no ako tak pozerám,asi to bude zase Chorvatsko,ale určite na blind,my sme už tak boli pred 3 rokmi a super-50 eur za apartam/2dospelý a 2 deti/oproti cesovke sme ušetrili polovicu

nevestickaaaa
29. máj 2013

@mravvcek určite áno, je tam piesková pláž, takže by mu ani kamene nemali vadiť 🙂
Boli sme ubytovaní v súkromných apartmánoch, ale boli tak dalej od plaze, určite sa dá ubytovať aj bližšie pri pláži. Piesková pláž bola hneď pri promenáde a lunaparku.

gbsgbsxx1
29. máj 2013

@najmama môžem ťa poprosiť názov toho hotela alebo ako by som to konkrétne našla? Ďakujem!

najmama
29. máj 2013

@gbsgbsxx1 je to hotel Centinera stredisko pula banjole, tento zájazd sme mali cez globtour, ale možno to má v ponuke aj niekto iný

kkriznicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najmama
29. máj 2013

@kkriznicka treba aj platit?

najmama
29. máj 2013

@gbsgbsxx1 ale pláž je kamienková nie piesková, len pre info

gbsgbsxx1
29. máj 2013

@najmama popozerám to, našla som to na globtoure. Nám ani tak piesok veľmi netreba 🙂
Chceme hlavne pokoj...

kkriznicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmattulik1
29. máj 2013

ostrov Rab má piesočnaté pláže ,my sme boli v Lopari- komplex San Marino

najmama
29. máj 2013

@gbsgbsxx1 ten tam je a hovorím hotel na úrovni

jaroslav110
29. máj 2013

@michaela2410
dobry den, chceli by sme ist tento rok do Ninu, je tam fakt vsade piesok?

jaroslav110
29. máj 2013

@mmattulik1
dobry den, nieje Lopar drahy? Je to tam fakt take perfektne? My sme sa doteraz branili Chorvatsku len kvoli tym kamenom, ale tento rok by sme to riskli. Deti maju 8 a 3 roky, tak neviem. Poznate aj ten NIn? Tam je to vraj tiez pekne
Dik
Jaro

evanns
29. máj 2013

@obcansr v Podgore je nadherne, boli sme minuly rok, odporucam 😉

michaela2410
29. máj 2013

@jaroslav110 no, my sme byvali kusok od Ninu, v dedinke Sabunike, takze ako to je priamo v Nine a kde su tam plaze, neviem, ale toto okolie je zname tym, ze najdete prave piesocne plaze...ono je to uz par rokov dozadu, co sme tam boli naposledy ale naozaj bol piesok vsade (samozrejme, ze nie zltucky, ale neboli tam skaly ani jezkovia a deti sa hrali s lopatkami a formickami v piesku) , hoci sme k plazi chodili dalej od ubytovania, ale dalo sa ist az k nej autom (pesi to bolo asi 10minut od ubytovania), kedze sme mali kopec veci a malicke deti 🙂

obcansr
29. máj 2013

@evanns ahoj no bojím sa aka tam je pláž či tam vobec bude dat kde deku, a kde ste boli , my mame ubytko nad hotelom Primordia

evanns
29. máj 2013

@obcansr my sme byvali v casti Caklje, ale urcite najdete miesto 😉 aj pod stromami ak budete chciet 🙂

mima595
29. máj 2013

@jaroslav110 - v Nine je fakt piesok, ale je to take pre fakt male deti..ten 8-rocny by sa tam nudil....lebo voda je velmi hlboko do mora max. po kolena...

mmattulik1
29. máj 2013

@jaroslav110 tazko povedat ci je drahy to zalezi od moznosti rodinky, my sme za 16dni zaplatili cca 1100Eur.,co sa nam zdalo primerane, pretoze hotel je po uplnej rekonstrukcii a naozaj tam bolo cisto pekne a aj strava bola fajn keby si chcel tak poslem foto na email,ja som tiez do chorvatska nechcela ist nakolko mame pochodenu europu a tato destinacia ako aj bulharsko nas vobec nelakala ...minuleho roku sme boli na Rabe pretoze nemozem letiet lietadlom a bola som milo prekvapena 🙂

actimelka
29. máj 2013

ahojte poradte ubytko v chorvatsku kde je pristup k moru blizko a kde ste mali dobru skusenost. mame malinke babo (6 mesiacov) a vacsi ma 3 roky tak aby to bolo trosku aj pre neho, teda aj nejake detske veci v okoli trebars kolotoce a tak..pripadne bolo niekde aj ubytko z bazenom? pripadne a plazi trosku aj tien? budem rada ak napisete svoje skusenosti a odporucanie. dakujem

jaroslav110
30. máj 2013

@mmattulik1 dobre, posli nam nejake foto