• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

18. mája 2017 
@actimelka Ahoj, pozri si moje albumy, možno sa ti zapáči okolie Trogiru :slight_smile: u nás v Kaštela sú vhodné pláže pre malé deti, plytké more a 2 pláže majú síce na brehu štrk ale morské dno je pieskové, voda plytká, aj moji synovcovia sa tu naučili potápať a plávať :slight_smile: A je blízo do mestečka trogir a aj do mesta Split, ak si chcete urobiť výlet,a lebo niekam inam večer vyraziť.
30. máj 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupiiiii.....podarilo sa :slight_smile: depozit zaplateny,teda odoslany,len dufam,ze tam dojde do troch dni ako majitel chce a uz zacinam odratavat :slight_smile:

http://www.adriatic-home.sk/Chorvátsko/Rogoznica/Apartmány-Bandov-21060
snad to bude vsetko ok a uzijeme si to :hearts::hearts:
31. máj 2013 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jaroslav110 my sme v Lopare boli vlani aj predvlani, co je pre teba drahe? my sme sa zmestili do 900€ (ubytko,cesta,strava)na 8 dni a to sme dako nesetrili a boli sme 2 dosp. os a 3 deti
31. máj 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishag no paráda tak si niečo našla tak potom prajem príjemnú dovolenku:slight_smile:) potom daj vediet ako bolo
1. jún 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@obcansr urcite dam,tesim sa viac ako mala,uz len aby bolo pocasie :slight_smile:
a dakujeeem :slight_smile:
1. jún 2013 o 09:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, hruba tu pozeram destinacie čo odporučate, ale vsetko je daleko, nema niekto tip na niečo blizsie kde je aspon plaz s menšimi kamienkami a vhodna pre male deti? vdaka
2. jún 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika pula- medulin
3. jún 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eimiky Ahojky, prosím ťa a kde presne si bola v Taliansku na dovolenke? Tiež by sme radi išli s polročnou dcérkou niekde na dololenku, ale podmienka ja práve piesok. Vďaka.
3. jún 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
3. jún 2013 o 14:10 • italtravel
@tinika krk- Baška , pláž kamnienky vo vode už piesok našmu malému sa tam páčilo :slight_smile:)
3. jún 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este sa chcem opytat, čo vyjde vyhodnejsie? hladat ubytko so stravou alebo si občas varit sami a jest po restauraciach?
3. jún 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halit13 ste boli v tom hoteli?
3. jún 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika nie, len sme sa tam boli kúpať keď sme boli v Rabaci
3. jún 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lignano sabbiadoro
3. jún 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

baby, ked sa ide do chorvatska, netreba vobec pas, je tak? v pokynoch od cestovky sme nasli, ze "doporucuju" zobrat si so sebou aj pas...na kereho certa??
4. jún 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ak idete s detmi, tak pre deti treba. http://cestovanie.sme.sk/c/6814761/deti-uz-musia-mat-vlastny-pas.html
to vam nemaju doporucovat, to vam mali nariadit.
4. jún 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hradnapani

Nie,ideme bez deti
4. jún 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha tak potom neviem naco to odporucaju. Od 1.7. bude chorvatsko v EU, takze obciansky ako doklad totoznosti musi pre dospeleho stacit.
4. jún 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha stačí len ob pre dospelého a deti musia mat pas, ale ak maš platný možeš si aj ten vziat
4. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika v Chorvatsku je v restikach draho, takze vyhodnejsie je varit - akurat to pre Teba potom nebude dovolenka :frowning2:
4. jún 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinika tak mi už 3x ideme že si budeme varit sami a není to až tak zle , aspon pre nás , moc nemáme radi organizované jedenie, nevaríme nič moc extra všetko len také rýchle jedlá poprípade že navečer navaríme aby sme mali na druhý den a nam to celkom vyhovuje, občas zájdeme na pizzu ale, dost je draho v reštikach to by nas vyšlo aj majland tam sa stravovat, ale su aj lacnejšie hotely s polpenziou ale treba len hladat
4. jún 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@obcansr
@alexanotbad ako pri mojom mladsom synovi sa tiez obavam organizovaneho stravovania takze ja by som prezila varenie ved cestoviny, raz dva nejake masko prezijem a ako pisete da sa aj cez obed ked deti budu spat a bude horuco na to aby som bola von :D a aj usetrime :D a trvanlive potraviny si beriete zo SK?
4. jún 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....

my sme si minuly rok rok brali dost potravin....a skoro vsetko sme aj priviezli naspat domov... :grinning: :grinning: ....boli sme v Tucepoch.....a tam bola restika na restike...a aj za dobre ceny.....tak sme sa stravovali vonku........ale rok predtym sme boli v Zatone a tam teda vela restik nebolo a bolo tam draho ako slak....takze zalezi aj kam pojdete..........tento rok by sme tiez chceli ist.../ak ale bude takto zima...tak asi nepojdeme..naco...tam bude more ladove/........a tiez varit nebudem...len treba najst miesto, kde je dostatok restik...potom ani ceny namaju vysoke...ked je ich tam vela. :wink:
4. jún 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinika no my si brávame potraviny a domov ich nevlečieme, berieme len tolko kolko asi tak minieme, robíme si plán asi čo by sme uvarili , tak podla toho berieme, nemáme moc na vyhadzovanie po reštikách a ak mam pravdu povedat ani by ma to nebavilo po nich chodit , a radšej minieme na iné veci na nejaké výlety a tak. To si už musí každý sám porozmýšlat , a nevaríme nejaké neviem ake dobroty ako doma a v tom teple nam moc nechutí a chdievame aj tak na ubytko cez najvačšie slnko
4. jún 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ostrov RAB......piesočná pláž a dlhýýýýýý pozvoľný vstup do mora. Výborne pre malé detičky........teplá voda.
4. jún 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@obcansr jojo sak preto sa pytam ze radsej vylet :D a neviem či vobec niekam pojdeme :( a presne aj počasie ktovie ake bude :D

@nona72 a ked sa ide autom na ostrovy v pohode trajekt? kolko tak stoji trajket?
4. jún 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už si nepamätám koľko stál trajekt ale nebola to strašná suma. Cesta trvala asi desať minút...bolo to rýchle. Jeden rok sme boli v hlavnej sezóne tak sme naň čakali asi 1 hodinu a potom sme boli na konci augusta/ zač. septembra a to sme nečali nič. Aj ceny boli lacnejšie a o dosť menej ľudí.
5. jún 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika - my chodime na Pag, ale zhruva su ceny rovnake..nas stoji trajekt 94 kn + 2 dospely..14 knx2 + 2 deti 8 kn..platia iba deti nad 3 roky
5. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 dik, pozeram kurz bo netusim aky je ze ako to vyjde na eura :D
5. jún 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika nieco sme brali, nieco sme kupovali tam. tiez sme si robili plan, co budeme varit a podla toho sme nakupili. :slight_smile:
5. jún 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok