Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

lauraa
1. jún 2010

@zuzin78 prave tam cestuje moja suseda s 4 rocnou dcerou na ozdravovaci pobyt od 11.6 do 20.6 takze potom ti mozem hodit nejake info ak to bude este aktualne.... 😉

zuzin78
2. jún 2010

@lauraa budem velmi rada, lebo my by sme mali ist na dovolenku az na konci augusta, ale chcem ist ako last minute. 🙂

lauraa
2. jún 2010

@zuzin78 a to idete tiez na ozdravovaci pobyt alebo si len tak pozerala co by sa ti pacilo?

zuzin78
3. jún 2010

@lauraa mne sa ten hotel pacil, chceli by sme tam ist na dovolenku, mam par hotelov uz vyhliadnutych,ale moc recenzii na nete nie je , tak preto sa pytam. budem rada, ak mi potom mozes napisat ako sa tam pacilo tvojej znamej, 🙂

simonka16
4. jún 2010

@martinano zaton !!!!

simonka16
4. jún 2010

@zuzin78 ja som bola v poreci uz asi 10 krat ale v hoteli delfin som sa bola len par krat pozriet ..vyzera to byt celkom slusný priemerný hotel na zelenej lagune podla toho ci si naracona ak ani tak nie tak je normalny ..bezny hotel .. len pristup do mora je dost taky no ... neviem pre deticky skor bybol piesok ako skaly a beton ale je tam super bazen a sice aj v mori ked malinku posadis do kolieska tak je to jedno ked som tam bola bolo tam dost malich deticiek ale aj starych dochodcov .. ale celkovo to je urcite aj pre rodiny a aka sa pojdete kupat chodte sa prejst smerom k hotelu Parentium a to mate kusok a je tam krasna cista voda a pozvolny strkovy vstup do mora to bude aj pre malinku super moze sa hrat ...pekna plaz strkova 🙂

simonka16
4. jún 2010

@eimiky daj si do googlu murtet Slanica 🙂 krasna velka poiesocna plaz 🙂 stoji za to

simonka16
4. jún 2010

*Murter Slanica pozvoln vstup do mora... piesocek uplne jemnunky... super aj pre deticky 🙂 ak mate otazky ohladom hr opytajte sa rada poradim chorvatsko mam zmapovane 🙂

eimiky
5. jún 2010

@simonka16 mne sa piesočné pláže v Chorvátsku nepáčia vôbec,kamienkové sú super, nedá sa to porovnať s pieskovými plážami v Taliansku

simonka16
5. jún 2010

@eimiky v taliansku? :( tam som bola asi 3 krat na dovolenke videla som lido di jesolo rimini lignano ale ani jedno ma neoslovilo 🙂 taliansko mam ale rada ale najkrajsie piesocne plaze urcite na Sardinii v taliansku tam je nadherne tam je biely piesok 🙂 a potom egypt giftun a bora bora ... ale na bora bora som este nebola .... ale chystam sa 🙂 a ty si kde bola v taliansku ? ak poznas nejaku dobru plaz rada pojdem aj tam 🙂

milan51
6. jún 2010

@samika Dobry den prajem mam prosbu -poslite mi viac informacii ohladom moznosti ubytovania ked tam prideme len tak na blint.Ideme s 3 rocnou vnuckou a chceme piesok .Dakujem Milan

libka1
6. jún 2010

ahojte, ked idete takto na vlastnu past, ake poistenie si vybavujete? my ideme 8.7. na krk do Bašky 😉 tiez sme chceli tam kde je piesovna plaz, ale nakoniec sa zadarilo toto 😉

lauraa
6. jún 2010

@libka1 staci ked zajdes do poistovne a nechas vas poistit

libka1
6. jún 2010

to sa poistuje proti urazom a kradeziam alebo comu? plati v chorvatsku europsky zdravotny preukaz poistenca?

hena55
6. jún 2010

myslim ze neplati. Chorvatsko nie je v EU. Podla mna treba dobre poistenie i ked...raz mi ukradli fotak a napriek poisteniu proti kradezi som od poistovne nikdy nevidela ani korunu. Oni sa vedia vyvliest z kadecoho. Ale to zdravotne a urazove je dobre si dat maximalne. A odporucam si odkladat aj blociky za tankovanie pretoze raz mali absurdnu poziadavku. Nestacila letenka ale chceli zdokladovat aj cestu do Viedne.Vraj z cerpacky blok o tankovani. Takze treba odkladat radsej vsetko.

lauraa
7. jún 2010

@libka1 CHorvatsko nie je v EU takze s preukazom by si asi nic nevyriesila..... Normalne zajdi do Allianz a das sa poistit na cestu do zahranicia, je tam denna sadzba (takze ta poistia na tolko dni ako cestujes)vyska dennej taxi zavisi od toho co vsetko si das poistit, nie je to drahe,ale urcite aspon bez zakladneho poistenia by som nikam nesla s malymi detmi.... 😉

libka1
7. jún 2010

oki, dakujem za rady, zbehnem tam co najskor.. ten preukaz ma napadol ci tam nie je nejaka vynimka abo co ked ani pas netreba 😉

libka1
7. jún 2010

hena55 to je dobre s tou cerpackou 😀 to by ma nenapadlo, tiez sice nemam s poistovnou dobre skusenosti, ale az taketo zazraky odo mna nechceli 😀

tigri
7. jún 2010

Do chorvatska urcite treba cestovne poistenie a zisti si aj vysku poistneho v Unione, s nimi mam najlepsiu skusenost a maju aj rodinne poistenie, kde sa za deti neplati 😉

libka1
7. jún 2010

zuzin78 neviem ti odpisat na IP, mam to blokovane, pisni mi do IP mailovu adresu a poslem Ti mailika... asi skusim ten union, s alianzom som mala uz zlu skusenost 😝 sice nie s cestovnym poistenim, ale predsa...

zuzin78
8. jún 2010

@libka1 poslala som ti do IP moju mail adresu. 🙂

pralinkaaa
15. jún 2010

ahojte, viete mi prosím ak môžete poradiť konkrétne ubytovanie na súkromí - kontakt, referencie - do IP? Chorvátsko, Rab...s malou 8mes dcérkou chceme ísť...tak asi piesok? Niečo kľudné, bez davu ľudí...ak máte skúsnosť...
Veľmi pekne ďakujem.

denisienka
16. jún 2010

@simonka16 My by sme chceli ist na nejaky ostrov bud Rab alebo Pag, vraj su tam aj plaze vhodne pre deticky. Poznas? Odporucila by si? Dakujem!!!!

protestant
17. jún 2010

skuste sa pozriet na apartmani11@info-hr.com mozno sa vam zapaci, a hned sa mozete dohodnut, opytar, respektive ked by sa vam pacilo objednat...

adelin2006
21. jún 2010

ahoj idete na blink alebo? dakujem za odpoved. 🙂

adelin2006
21. jún 2010

@libka1 ahoj idete na blink?? alebo ... dakujem za odpoved.

adelin2006
21. jún 2010

@adelin2006 to bola otázka na libka 1

libka1
22. jún 2010

Ahoj, ideme do apartmanov Zdenka, je to hned vedla hotela Drazica, nie hned na plazi ale v 2 linii domov cca 100 m od mora vraj 😉 nemam to overene ale kamarati tam uz 2x boli tak nas vytiahli nech ideme s nimi 😉 Najdem link a poslem Ti do IP ak chces 😉

protestant
22. jún 2010

Ahojte prepacte ale je to trapaz... dal som mailovu adresu cloveka,... skuste si pozdriet,.. a mate moznost i vidiet a dohodnut www.info-hr.com/11index-sk.htm
je na vyber... hovoril mi ze je to vsetko blizo mora...

Cauko.

debbie
24. jún 2010

@broni ahoj aj my ideme do bašky, prvý krat s malou aj celkovo nemaš kontakt na ubytko príp.fotky.dik moc by si mi pomohla