Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

kaja73
26. máj 2015

@mima595 vidim ze si tu 🙂 ...u nas zmena..teda nie zmena,len som si zle pamatala..ideme az 15.7 takze sa velmi nestretneme....vy ste do 17.7 ze? takze daky den spolu na plazi mozno..

mima595
26. máj 2015

@kaja73 - tak si odvzdame stafetu🙂))

rena40
26. máj 2015

@millada
ak chceš na Lopar,tak môžeš pozrieť aj sem http://www.lopar.com/
je tam aj ineraktívna mapa,podla ktorej vieš polohu domu

rena40
26. máj 2015

@millada
to si nejak zle počítala,na Rab nás stál trajekt zo Stinice a späť do 40e a to sme 3+1 a osobné auto 😝

rena40
26. máj 2015

@mima595
vy chodíte do Potočnice? Neboli ste aj pozrieť v Povljane?

mima595
26. máj 2015

@rena40 ..nie🙂)) mali sme v plane raz, ked sme isli z Potocnice do Ninu, ale nejako nam to nevyslo...ale je pravda, ze Pag okolo Pagu nemame prejdeny...kdezto okolie Novalje pozname asi kazdy suter 😀 😀

rena40
26. máj 2015

@mima595
škoda,privítala by som tvoj názor...a celkovo Pag sa Vám páči?Ja mám trocha obavy z tej mesačnej krajiny 😒

mima595
26. máj 2015

@rena40 - je specificky...my sme zvykli, lebo mame vynikajucu plaz..neviem to velmi porovnavat s inym..iba s Ninom..tam plaz total o nicom, ale blizkost Ninu, Zadaru, cerstve a velmi chutne ovocie a zelenina...to nahradili...
a Biogradom..ale tam sme boli ako studenti, teda uplne ine podmienky sme preferovali...

rena40
26. máj 2015

@mima595
...tak sa necháme prekvapiť,ideme tam prvý-krát 😝

mima595
26. máj 2015

@rena40 -hlavne nech vyjde dobre pocasie...kazdemu vyhovuje nieco ine...
ja som si presadila raz Nin, lebo ho kazdy chvalil...ale boli sme sklamani...a aj deti..vadili im riasy a travy vo vode...pritom kazdy je nadseny....

tamia
26. máj 2015

pag- stara novalja je super, je to špecifická krajina, skor všetko vyschnuté ale nám sa tam páčilo, malá mala radosť z korytnačiek,ktoré tak voľne žili a plaž pljanka bola dobrá a bolo fajn, že sme mali aj pri ubztovaní takú mini súkromnu pláž.

rena40
26. máj 2015

@mima595
...no dúfam,že bude lepšie ako minulý rok...našťastie my sme mali super na Rabe,ale v den,ked sme odchádzali prišla taká leja,že tam pršalo potom vyše týždna ... 😝 Teraz ideme koncom júla.

barchee
26. máj 2015

my sme minulý rok boli na rabe - lopar. bolo tam super, pláž pre malé deti úplne super 😉

kosatka29
29. máj 2015

nemá niekto dobré typy na ubytko pre dve rodinky tak asi pre 8 ludí v Duče, v Omiši alebo na Brele? Ešte sme tam neboli ale zatial mi vychádzajú ako na najsympatickejšie miesta 🙂 Hladám, čítam na nete ale už mi z toho hlava brní a k ničomu som sa nedopátrala.

millada
29. máj 2015

@barchee , a nemas tip na nejake ubytko alebo dobru stranku, kde sa da najst? 🙂

barchee
29. máj 2015

@millada my sme mali rezervové ubytko cez net ale nedopadlo to dobre, starí ťulpasi to nemali prichystané, nebolo upratané, nezodpovedalo fotkám, tak sme to nezobrali. Išli sme do agentúry po ceste čo sme našli a tam hneď parádne ubytko, síce asi 500m od mora, ale vynikajúca cena a naozaj krásne bývanie, majú veľký rodinný dom, kde dole bývajú starí rodičia, stred prenajímajú a hore bývajú oni 🙂 Dom je v kľudnej tichej lokalite, žiadne disky naokolo, perfektné pre malé deti. Dá sa tam ísť kade tade prechádzať, v okolí sú reštiky, potraviny, stánok s čerstvým ovocím a zeleninou, pekáreň. Nakoniec sme boli veľmi veľmi spokojní. Kontakt na nich - Branko Urelič, Lopar 34, 51281 Lopar-Rab, email lukaurelic@yahoo.com. Veľmi príjemní milí ľudia, pani dokonca upiekla nášmu malému tortu, lebo mal tam akurát narodky - 1 rok, dali mu aj darček, taký volant hukajúci 😀 Odporúčam ich najviac 😉

vralen
29. máj 2015

my sme boli pred dvomi rokmi v Crikvenici. Ve ľmi sa nám páčilo. ubytovnie sme našli na mieste, 3 m od pláže. Vtedy mala malá len pol roka a super, ticho. Ale dalej boli i diskoteky....
Minulý rok sme boli Sv. Filip i Jakob a tam bolo tiez dobre, plaz s modrou vlajkou, obchody a restiky popri plaze. Tu sme boli 5 dní a 5 dní sme boli druhú dedinu smerom hore, nemozem si teraz spomenut. tam bolo tichsie a nebolo take mnozstvo restauracii a obchodov. Co tam boli vacsinou s detmi a jedlo si varili svoje.

rica1
29. máj 2015

Pre mna je top destinacia ostrov krk priamo mesto krk a plaz drazica a potom baska na ostrove krk cca 20 km od mesta krk. Je tam plno ludi ale kde su dobre sluzby a je tam pekne logicky ze je to plne. Plytky vstup do mora v mori piesok na baske mi nebolo treba ani topanky do vody a azurovo modra voda

adka12
29. máj 2015

Baby prosím Vás poradte ubytko blízko pri mori, piesková pláž, niekde okolo zadaru. Tie čo chodíte na Krk, ako sa tam dostaneme? Koľko sa platí navyše za cestu, neviem či je tam most alebo musíme na trajekt. Ako je to cenovo na ostrove? ˇˇDakujem za každú radu. Chceme ísť 3 rodiny.

rica1
29. máj 2015

@adka12 na krk je most takze ziadny trajekt. Minuly rok stal prejazd cez most 5 eur. Zevraj tam je trochu drahsie ale asi ubytko ked tak lebo potraviny a restiky rovnako. My chodime cez cestovku adriahome.com lebo krk je dost ziadany aj baska na krku tak na blink npr mala sanca

adka12
29. máj 2015

@rica1 a mozes odporucit nejake ubytku pri plazi/na plazi. Dakujem

rica1
29. máj 2015

@adka12 ja by som napisala p. Martincic do adriahome.com nechcem aby to vyznelo ako reklama ale ja som bojazlivy clovek a vybavovala som dovolenku aj pre svokrovcou takze dvojita zodpovednost za kvalitu. A tak sa nam tam pacilo ze sme sa tam vratli aj dalsiu sezonnu. Ona z tej cestovky mi aj volala a pisala maily ohladom ubytka poslala linky na konkretne apartmany a ceny a terminy. Basku treba rezervovavat skor npr ja to robievam uz v decembri ale tito nemaju ani nejake barabizne v ponuke vzdy na urovni. Tak skuste. Vsetko vybavia clovek len pride a nahlasi sa tam v ich zmluvnej cestovke.

fiffinkaa
29. máj 2015

Ahojte prosím poradte kde je krásne dole na Juhu, ideme do Chorvatska prvý krát s deťmi, požiadávky: krásne mestečko, krásne pláže, večerná promenáda..dakujem

drobec302
19. jún 2015

@barchee ahoj, mozem sa spytat, ta adresa, moze sa pisat po slovensky??, da sa este rezervovat ak chcem zaciatok jula?? aka tam bola priblizne cena, dakujem za odpoved

barchee
19. jún 2015

@drobec302 po anglicky vedia. Po slovensky rozumejú, ale neviem ako to bude ak napíšeš po slovensky. skús 😝 obsadenosť neviem. My sme platili nejakých 500 € tuším, na 8 nocí čí ako sme boli. Boli sme 4 dospelí a 2 deti.

rena40
19. jún 2015
jalovec
21. jún 2015

@rica1
Mi chodievame na Krk Bašku stale na blin, pochodime a najdeme, a je tam aj taka ako kancelária kde ti obvolaju volne miesta, ale pokial to obvolali mi sme si nasli sami. a drahsie to asi je teda urcite,ale mali sme aj hrozno rano na tanieriku)))
je to v L.P.D. Tours Kompas ako vojdes dnu. je tam aj zmenáren!

vianoce2015
21. jún 2015

Výborna dovolenka na ostrove Vir, ktorý je spojený s pevninou mostom, pláže s pozvoľným vstupom do mora s pieskovým dnom, ďaleko malá voda. Idealne miesto pre rodiny s deťmi.Info: 0905617834

rica1
22. jún 2015

@jalovec ano ano lpd , no minuly rok za nami sla kamaratka traja dospely boli a mali jedno dieta zo sebou a choedili a boli vo vsetkych kanceláriach a nenasli nic, dokonca nenasli nic ani na krku ako takom 😀 a to uz bolo co povedat prišli ráno cca o 9tej , hladali tak 4 hodiny na baske potom sli na krk a vecer o 18tej mi písala sms ze to vzdali a idu na brodaricu 😀 ja by so na bašku na blink nesla , my bývame vždy v apartmánoch za corintiou , je to ale 28.eur na osobu za noc
minuly rok sme bývali v tomto dome,
http://www.adriahome.com/sk/apartmany-baska-krk...
super apatrman, a rok predtym vedla, je to 200metrov k plazi ako je porto club🙂 jaj škoda ze tento rok nejdeme ale máme príjemnejsi plan na druhej strane , a to 3tyzdnove babetko, ale buduci rok to baška istí , aj keď rozmýšlame nad tučepmi, nevieme sa zatial rozhodnut,

http://www.adriahome.com/sk/apartmany-baska-krk...

rica1
22. jún 2015

@jalovec my sa chodime po prichode hlásit do lpd kde nam daju kluce od apartmanu a zavedu nas, my mame podmienku vzdy blizko k moru tak preto si zajednávame radsej popredu, a čo inak hovoríte na Bašku ja som maximálne spokojná , npr minuly rok co bolo akoze zle leto v chorvatsku sme tam boli na 16dni v auguste a voda bola teplá a pod 30stupnov neslo ani jeden den, okrem jednej burky, tak sme to vymakli, predtym rok sme tam boli v júli a to bola voda trošku studenšia ale minuly rok uplne bomba, boli sme aj s rodičmi a tí si vodu pochvalovali, aj keď, keď sme na bašku zavitali prvý krát trochu nás zarazil vietor a ze je tam niekedy fakt veterno ale dalsi rok nam to nevadilo 🙂 a vlastne bolo aj menej veterno , zalezi na mesiaci asi v ktorom sa tam ide, predsa len je to na severe, a videli sme aj delfiny , čo nikto neveril cca 1km od plaze keď sme boli na lodke