• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

16. januára 2017 
@oksu tu je stránka, kde nájdeš potrebné (ľavá strana - žltý podklad), môžeš všetko vypočítať, čo potrebuješ vedieť
17. júl 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lopp1979 ahoj,ubytko ste mali zajednané? Dajako sa my nedarí nič zohnať,ako to tam vyzerá ak by som šla na blind.? Ďakujem
17. júl 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada ak budes myto platit kartou musis sa klasika zaradit, my sme museli cuvat z pruhu kde maju skrinky.
17. júl 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bizuka tu je stránka s priamim kontaktom na majiteľov - na stránke sa ti objaví síce Brela, ale na ľavej strane si môžeš vyhľadať kam by ste chceli ísť, potom len buď zavolať (sú tam tel.kontakty) alebo napísať e-mail .
17. júl 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milanchemik potraviny kupis, len korenie so sebou co pouzivas, olej. Rano som sla na trovisko, kupis lacno, kde nie je trhovisko su tam stanky s ovosim zeleninou, pekarne.
17. júl 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milanchemik ahoj stravujeme sa v restikach cena grilovaný tuniak+hranolky+zeleninový šalát+pivo vyjde 85 kún, pizza od 45 do 60 kún, populárne je cevapcici to vyjde 60 kún maju tu rôzne šaláty z morskými príšerami cena zhruba od 55-75 kún restiky maju aj rôzne akcie ze napríklad od 11-14 hod to mas za polovične ceny je to rôzne.velka Palacinka 13-15 kún zmrzlina 6-8 kún, kebab 29 kún.
17. júl 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bizuka nemali sme zajednane na každom kroku domáci vysedávajú a ponúkajú ubytovanie este aj mY mame ist domov a rozmýšľame ze zostaneme každý den sa chodíme prejsť z brely na Bašku vodu je to zhruba 2 km a ubytovania je kvantum ce za 2 izbový apartman je zhruba od 70-100 EUR za jednu izbu nás domáci pýtal 30 ale to je bez kuchynky. My mame apartman za 75 eur
17. júl 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kazdopadne odporucam ostrov Rab, cast Lopar. V Chorvatsku som bola asi 6 krat a Lopar bolo najkrajsie co som videla a zazila v Chorvatsku. Su tam piesocnate plaze, daju sa najst sukromne miesta, bola to moja najkrajsia dovolenka v Chorvatsku. Ubytko sme si nasli priamo na mieste.
17. júl 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jukov ďakujem
17. júl 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lopp1979 nás je trošku viacej,my budeme potrebovať viacej apartmanov
17. júl 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piesočnata pláž Omiš Duce.pozvolny vstup do mora pre malinke detičky ideálne aj ked 90% ubytovania je tak že treba prechadzat hlavnu cestu priamo na plaži tam toho veľa nieje .
17. júl 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise je to hrozne :frowning2: clovek naozaj aby sa bal :frowning2:
17. júl 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rica1 ved to. :frowning2:
17. júl 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez odporucam Lopar na Rabe, teraz sme sa vratili z dovolenky a bolo uplne super, velka piesocnata plaz, plytke a ciste more, raj pre deti... fajnovo sme si oddychli :slight_smile:
17. júl 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise my chceme ist ale teda az buduci rok na tucepi ale to je vychytena destinacia a ked zautocia bohvie kde to bude, normalne to zvazim a budeme iba na sk, ja mam z tychto veci iny strach :frowning2:
17. júl 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme boli aj v Omiš-Duce aj Lopar , no Lopar jednoznačne vedia..čistá pláž, plytké teplé more , fakt ako raj ..ani Duce nie je zle , ale ja osobne sa tam už nechystám..tento rok sme boli na ostrove Pag , a tiež tam boli piesočnaté pláže...
17. júl 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mejjus prosim ta, kde konkretne ste boli na Pagu?
21. júl 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred rokom sme boli v Duce... nuž nebolo tam najčistejšie na pláži ale vo vode to bolo OK a hlavne bez otravných topánok s dobrou možnosťou hrať loptové hry
21. júl 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrov Rab,Omiš alebo Zaton su super,a najlepšie piesočnate plaže
21. júl 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkomira my sme boli v dedinke Vlasiči , ale pochodili sme skoro celý ostrov..vo Vlasiči na pláži sa strieda piesok a malé kamienky, vo vode je piesok
21. júl 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mejjus
čauko,prosím Ťa,býva vo Vlasiči plná pláž?Ideme v piatok do Povljany a rada by som skočila aj do Vlasiči..
21. júl 2015 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rena40 my sme bývali kúsok od vchodu na pláž , tam bolo dosť ludí , ale prešli sme na pravo (smerom k člnom) pár metrov, a tam sme mali klud ..tam bolo velmi málo ludí , a išlo fakt len o pár metrov
21. júl 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mejjus nam odporucali Povljanu, tak sme to zvazovali. Vy ste boli teraz v juli? ake bolo more? bolo dost teple pre male deticky? a ako je to tam s ubytkom, dalo by sa najst aj na blink?
21. júl 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mejjus
...ok,snád sa tam pôjdeme mrknúť :slight_smile:
21. júl 2015 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkomira vrátili sme sa vo štvrtok , voda bola velmi dobrá , teplučká ..pochodili sme vela miest na ostorve, ale v povljane sme neboli , a to sme mali len kúsok...ani neviem prečo ....určite sa dá nájsť apartman , len možno nie blízko pláže...kúsok od nás bolo Smokvice, boli sme tam pozrieť, to neodporúčam.... auto musíš nechať na kopci , pešo dole a ešte sú tam aj ježkovia...Krásne miesto je čistá pláža pri Novalji..velmi sa nám tam páčilo, mali sme malú zátoku len pre seba
21. júl 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena40 tu vidieť len kúsok , je to fotené z hora, pri pláži je taká skalnatá stena
21. júl 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mejjus
ok,díky moc :slight_smile: uvidíme na mieste :slight_smile:
21. júl 2015 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok