Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

zuzkaurbanova
14. aug 2015

@ivanafialkova poslala som do spravi, zajtra uz odchadzame

ivanafialkova
14. aug 2015

@zuzkaurbanova už som poslala 🙂

mkontrikova
16. aug 2015

Cena ubytovania 45 eur aoartman na noc.

mkontrikova
18. aug 2015

45eur

peneloppe
18. aug 2015

@mkontrikova

Aky je to apartman? Dobra cena. Mate vyhlad na more, wifi, TV, klimu?

mkontrikova
18. aug 2015

Ano vsetko je Penellope.

jaja20
23. aug 2015

Ahojte,prosim vas,chcela by som sa opytat na moznosti zabavy a nakupov v Lopare,ostrov Rab alebo v Biogradu na Moru.Poradi mi niekto,ci tam nie je nuda a da sa tam aj pomotkat po obchodoch? Lebo nemam rada zaspate mestecka ako bolo napr.Sabunike,kde sme boli minuly rok...Dakujem za kazdu odpoved 🙂

melany_s
25. aug 2015

@jaja20 Rab - Lopar, pri Rajskej pláži bola spústa stánkov, pre deti kolotoče, skákacie hrady a pod., v noci diskotéka, určite to tam nebolo zaspaté, len pláž bola cez deň hrozne preplnená, ale inak krásna

jaja20
26. aug 2015

@melany_s Dakujem 🙂

lucica
19. sep 2015

Ahojte, poproím tipy na chorvátsko. zacinam hladat na buduci rok. Ale piste prosim konkretne ubytovanie kdekolvek v chorvatsku. dve podmienky sú, aby sa hned z domu dalo vyjst na plaz, pripadne len cez chodnik alebo cesticku prejst. Jednoducho priamo na plazi a aby to bolo max 10-15 min do centra mesta, t.j. max 1km.

nanna6
5. jan 2016

@lucica
Ahoj lubica odporúčam Villa Labineca Gradač. My sme tam boli v lete 2014 a odvtedy ako vidím prerobili prednú časť kuchyňu aj obývačku a pridali krásne nové 2izby Terasa je fantastická z dvoch izieb a obývačky sa vychádza na terasu. Dom je priamo na promenáde je tam nočný život no nie je prehnaný a more je naozaj cez cestu 5m!Sú tam dve kúpeľne Jedna tá staršia je veľká a tá menšia je so sprchovým kútom a pračkou.Vtedy tam bola stará kúpelka no v pohode ale chystali s aprerábať tak ju snáď prerobili🙂Vonku na terase rastú krásne kvety aj bobkový strom (doniesli sme si pár čerstvých konárikov aj domov aj ako darčeky🙂)A sú tam malé korytnačky všimli sme si ich až 2dni pred odchodom malý sa s nimi potom stále hral a krmil ich🙂
http://visitcroatia.hr/en/objects/view/504
Snáď ti to pomôže pri rozhodovaní🙂

oksu
5. jan 2016

@nanna6 a stalo vas to?! pobyt

tamia
5. jan 2016

Ahojte,
prosím vás boli ste niekto na ostrove Ugljan alebo Dugi otok? Aké to tam bolo? Chcela by som pozvolný vstup do mora, možno piesok a hlavne ubytko pri pláži, nechcem sa terigať každý deň pláž niekoľko metrov :o). Ak viete o niečom zaujímavom budem rada ak sa podelíte o skúsenosti.
Rab - Lopar nie, tak sme boli už po dva krát, bolo super ale chceme niečo nové :o)

lucica
5. jan 2016

@nanna6 Krasne, prosim kolko ste platili? Kolki ste boli?

eliska13
5. jan 2016

Odporucam Krk hotel Corinthia, ale v okoli je aj vela apartmanov.Vo vode je piesok a krasna promenada, nie je to daleko...robil to Satur, ale uz sme isli aj priamo cez hotel

oksu
5. jan 2016

@eliska13 a cena?

nanna6
10. jan 2016

@oksu
Ahoj nás to stálo

nanna6
10. jan 2016

@nanna6
@oksu
Stálo nás to 285 eur boli sme cez cestovku

nanna6
10. jan 2016

@lucica
Boli sme tam 10 dni a cena 285 eur

milos1967
26. jan 2016

tu je super, blizko more, mala voda vhodná pre deti, pieskové dno
www.ubytovanie-chorvatsko-vir.sk

lastom
27. jan 2016

v chorvatsku nie su take typicke piesocnate plaze ako napr. v spanielsku a to malo, co sa podoba na piesocnatu plaz, tak tam je take mnozstvo ludi, ze sa to fakt neoplati. Ak chcete piesok, tak skus albansko, je to blizsie ako grecko. Inac v chorvatsku odporucam ostrov maly losinj, cistejsie more som v chorvatsku nevidel.

dundicka
30. jan 2016

@nanna6 ahoj, prosím ťa to krásne ubytovanie si objednávala priamo na tej stránke čo si tam uviedla? dakujem,

nanna6
1. feb 2016

@dundicka
Ahoj,nie my sme vtedy boli cez inú cestovku. Ale teraz ju ponúka táto. 🙂

dundicka
1. feb 2016

@nanna6 dakujem

jina29
1. feb 2016

@tinkomira prosim napiste mi kontakt na ubytovanie v povljane IP Dakujem pekne

anett20
7. feb 2016

Ahojte,poprosim daky dobry typ na apartman pripadne hotel v Biogradna moru Chorvatsko,nieco vhodne pre rodinu s dietatom a blizkou plazou,za kazdy typ budem vdacna

katinka71
7. feb 2016

@lastom boli sme ale nas nenadchol az tak do vody po rebriku nam nevyhovovala s malym dietatom ,tie balvany vo vode no maly prisiel ako frontovy vojak obite kolena ,nas detsky nas vysetroval dlho ako sa to mohlo prihodit takze tento rok uz iba na Rab na piesnocnatu plaz z pozvolnym vstupom do mora

cacianka
8. feb 2016

@tamia na Ugljane sem boli dosť dávno, v Kuklici, ale do mora sú veľké balvany, aj ked ubytko bolo vlastne v lesíku na pláži, takže toto neodporúčam.

ivanafialkova
8. feb 2016

@cacianka na Uglijame sme boli aj mi ale veľmi dávno, no mňa to neoslovilo

tamia
14. feb 2016

@cacianka Ďakujem za info. Nakoniec sme sa rozhodli, že pôjdeme na rab - lopar, tá rajská pláž je super pre deti a je tam teplá voda.