• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

20. júla 2017 
@martinusik91 Áno, my ideme cez cestovku - normálne slovenskú - CK FIFO.
15. jún 2016 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusik91 v Lopare, ostrov Rab ... tak asi ani hlbšia voda ako 50cm nie je. Len ubytovanie je trošku do kopca od mora.
18. jún 2016 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hettinka a myslis ze sa tam da ist na blink v septembri?Uz som nasla ubytko len muz ze je to este skoro rezervovat ze co ked cosi... tak ak tam uz nebudu mat volne ci ist tam alebo inde radsej
18. jún 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v septembri určite ubytovanie nájdeš, aj keď HR bude tento rok asi plnšie, ako zvyčajne ... my sme na tzv. Rajskej pláži (volajú ju aj San Marino) boli len na 1-dennom výlete, mne osobne stačilo, kúpať sa tam nedá, pre malinké deti (tak do 2 rokov) je to fajn, pretože sa nemusíš báť, že ti vbehne do hlbokej vody. No my sme všetci plavci, takže pre nás nuda.
18. jún 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sibeniku je krasne vybudovany komplex solaris prevazne pre deti s rodinami :wink:
1. júl 2016 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli minulého roku v Omiš- Duče v júli a pre deti bola voda veľmi studená....takže toho roku opäť sa vraciame Zaton-Zadar...predchádzajùce roky sme tam boli spokojný kľud a pohoda
6. júl 2016 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrov Rab, stredisko Lopar, boli sme minulý rok, ideálne pre rodiny s malými deťmi, véééééľmi pozvoľný vstup do mora, v sezóne problém nájsť hotel, rezervácie prijímajú už vo februári, marci, bývali sme na priváte u starších manželov
nevýhoda je poloha ostrava, je dosť na severe a zvykne pofúkovať vietor, vzduch je chladnejší ako voda :wink:
8. júl 2016 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto cestuje 5.8.do chorv. Selce?
12. júl 2016 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska07 mne tiez masovky nevadia baska na ostrove krk taka jedna masovka je ale je uzasna asi co najviac milujem v chorvatsku
12. júl 2016 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mina152 uz tak zavcasu? akurat sme sa vcera s maminou rozpravali ze ci sme nemali riesit dovolenku zaciatkom roka. Pretoze tozvie ci teraz nieco schopna najdeme :frowning2:
12. júl 2016 o 17:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak idú dvaja s malým dieťaťom do tých 10 rokov, tak ubytko zoženieš, hociaký hotel má voľné ešte prístelkové izby. Ale s 2 deťmi, ked chceš dobrú rodinnú izbu 2+2, tak je to ťažšie. My už dokonca teraz hladáme 2 izby door-to-door, alebo prepojenú hotelovú suitu, kedže už máme veľké deti a nechceme sa tlačiť v 1 izbe. No a kedže máme HR vcelku pochodené, sú miesta, kam by som už nešla a miesta, ktoré preferujeme ...
Alternatíva je apartmán, ale tam nám chýba kúsok luxusu a pohodlia, aj keď sme už aj v apt. boli.
@rica1 aj ja mám rada Bašku na Krku, boli sme minulý rok na velkú noc mimosezonne, bolo super, aj nohy v mori sme namočili, hoci kúpať sa nedalo a spravili sme si poznávačku po celom ostrove. Tá pláž je nádherná, ked je prázdna :slight_smile: V sezone je to hlava na hlave.
12. júl 2016 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
My sme pred tyzdnom ledva ledva zohnali dve izby pre 2+1 a 1 cloveka na Makarskej od 23.7.... ledva ledva.. :slight_smile: do septembra zarezervovane... nechceli sme ale hotel, lebo spolucestujuci radsej takto, aj tak sa tam chodi len spat.. cize to sme ani nepozerali :D Inak ta Baska je supis... :D kde inde je este piesocnata plaz? Nabuduce vyskusame...
A btw. kto chodi do CHorvatska mimo sezonu? V akych terminoch? Kedy je tam este obstojne pocasie.. na kupanie a tak.
12. júl 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simca06022011 my chodíme v sezóne, alebo v čase školských prázdnin, kvôli tomu, že máme školákov a aj ja pracujem v školstve.
Cez Velkú noc sa ešte kúpať nedá. No tento rok ideme do HR až koncom septembra na Istriu do Poreču, tak uvidíme, či sa ešte vykúpeme.

V Baške sme boli v hoteli Corinthia, tam je aj vnútorný bazén, takže sme dlhé prechádzky pri mori kombinovali s bazénom a super bolo. Počasie výborné na poznávačku, slnečno, trošku veterno, ale len okolo 15°C.

Ked prídeš na makarsku, uvidíš, kolko volných izieb tam je ... to len na nete tak vyzerá, že všetko plné. Minulý rok v Drveniku nebol problém s ubytovaním napriamo,a le my radšej hotely a ked tak len 4-5 dní aparmán k tomu.
12. júl 2016 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hettinka ano hlava na hlave ale npr rano ked sme dali uteraky a prisli aj o 12tej tak v pohode tam boli a mali sme miesto a ja mam rada tam kde to zije :slight_smile:
12. júl 2016 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rica1 nam sa v makarskej stalo to, ze sme utekali o 8mej, kupili lehatka ulozili a boli tam, ALE nalepili sa nam uteraky vsade dookola, cize sme skakali cez hlavy ked sme sa tam chceli dostat, o chvilu priliv, tych pred nami splachlo aj s uterakmi aj stanmi a nastalo stahovanie narodov :D
13. júl 2016 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hettinka no ja viem ze na priamo su, stavajua j pri ceste a stopuju, ale s 5r dietatom nechcem ist na "neistotu", najradsej mam hotely ale ako som spominala spolucestujuci chcu privat :/
13. júl 2016 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom napíšte, či bolo tento rok viac ludí, alebo rovnako ... my sme práve kvôli preplneným plážam tento rok zvolili Albánsko, inak sme vždy chodili do HR. Ale volili sme radšej menšie strediská, kedže máme auto, tak sme sa vždy radšej previezli do väčšieho mesta, ak sme chceli "žiť". dolu na Makarskej riviere sú pekné a relatívne prázdne pláže v Igrane a v Drveniku.
V Makarsej priamo sme boli v hoteli Rivijera, ktorý je úplne na kraji mesta, takže tam sa dalo ... ale inak ako píšeš @simca06022011 , dosť plno je v sezóne.
V Baške sme boli pred 14 rokmi v termíne prelom jún/júl, to sa ešte dalo aj po pláži chodiť a nebolo treba obsadzovať miesta vopred. Čo mi tam trochu vadí, že nie sú na pláži stromy.

Ešte sa mi páči pláž vo Vodiciach, v časti Blata ... síce je umelo urobená, ale veľmi pekná, také farebné drobné okrúhle kamienky nasypali.
13. júl 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hettinka do Albánska ešte len pôjdete? Na základe čoho ste volili Albánsko, keď sa môžem spýtať?
13. júl 2016 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mina152 ešte len ideme v auguste. A zlákala nás tak trochu cena porovnateľná s Bulharskom, lenže manžel chce ísť na Jadran.
13. júl 2016 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
známy boli v Albánsku a vraj to bola najhoršia dovolenka v živote, preto som sa zaujímala, navyše nepatrí ani do EÚ, je potrebné zobrať si cestovný pas
pred dvomi rokmi dme boli na Korfu a mali sme možnosť fakultatívneho výletu práve do Albánska, no náš delegát sa ohľadom tohto výletu vyjadroval dosť zdržanlivo, vraj vhodný pre dobrodruhov, preto sme radšej zvolili okružnú cestu po Korfu :wink:
13. júl 2016 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pasy máme, to mi neva ... no však uvidíme, bude to úplne iné ako v HR, už len kvoli pieskovej pláži

Vieš mi napísať, čo konkrétne sa jej v AL nepáčilo (nech nemám potom šok :slight_smile: ) ?

Pre mna úplne najhoršia dovolenka bola v 5* hoteli v Egypte ... nikdy viac!
13. júl 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hettinka iná mentalita ľudí, albánci pôsobia dosť drsne, hotel, služby, pláž boli celkom OK, strava nič moc, ulice mestečka špinavé, neupratané, odpadky po uliciach kade-tade, v nich sa brodilo množstvo bezdomovcov, všade smrad a bordel, zovšadiaľ revala hlasná hudba - to len tak zhruba :wink:
13. júl 2016 o 13:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prosim poradte. Nasla som si hotel na hotelbooking.com. 3* all inclusive - 5 noci, 2 dospelí a 2 deti, za 1000e. pojdeme vlastnym autom. je to vela penazi? v Tucepi.
13. júl 2016 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika1441 áno je, podľa veku detí ešte, ale ak sú menšie, tak je to dosť drahé za 5 nocí ,,, asi keby si dala link na ten hotel

a okrem toho AI by som v Chorvátsku nebrala, je tam veľmi veľa výborných reštaurácií a bude ti lúto, že budete viazaní na stravu v hoteli. My sme sa už takto popálili. AI v Chorvátsku sa nedá s AI v takom Turecku ani porovnať, je to o dosť nižšia kategória, spravidla je to iba plná penzia + nápoje z automatu, studená káva z kanvice a nejaká zmrzka.

my sme minulý rok boli tuto http://ckvt.sk/apartmany/chorvatsko/stredna-dalmacia/vila-antonija-drvenik-2/?ID=31755938 a vyšlo nás to s 2 deťmi (14 a 8 rokov) s PP a poistením kompletná cena za 7 nocí 870 eur ... Mali sme izbu riamo nad bazénom, vlastne 2 prepojené izby s malinkou kuchynkou, 2 kúpelne, 2 nezávislé klimatizácie a 2 balkóny. A bolo tam fakt že super, každému odporúčam :grinning: Len strava v hoteli je trošku slabšia čo do veľkostí porcií, ale zato veľmi chutná.
13. júl 2016 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mina152 na stravu nas upozornila pani v CK, že nemáme brať plnú penziu (a už vobec nie AI), radšej iba polpenziu a chodiť sa stravovať do miestnych reštaurácií, kde je jedlo dobré a lacné
Ja plánujem tento rok dovolenku najmä preležať na lehátku a preplávať v mori ... ta snád to v tomto ohlade bude OK. Máme hotel na pláži s plážovým servisom.
13. júl 2016 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno budete milo prekvapení a nadmieru spokojní aj s touto nechorvátskou dovolenkou na Jadrane, tak prajem veľa šťastia :slight_smile: a po dovolenke poprosím recenzie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. júl 2016 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak s takými malinkými cez nejakú cestovku určite nájdete niečo vhodné, kam pocestujú zadarmo ...
Konkrétne tento hotel je krásny, má krásne bazény. Ja osobne som nebola, ale poznám pár ludí, ktorí tam boli a všetci si svorne pochvaľovali, že fakt super. Napriek tej cene je vo väčšine CK už teraz vypredaný :slight_smile:
13. júl 2016 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hettinka mam pocit, ze pockame na LM september :slight_smile: budem este hladat. dakujem za odpoved, velmi ste mi poradili :slight_smile:
prave kvoli tym detskym aktivitam sa mi to tam pacilo :slight_smile:
13. júl 2016 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte skús pozrieť hotel Corinthia v Baške (na Krku) a komplex Solaris pri Šibeniku :dizzy_face:
13. júl 2016 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok