Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

majkam6
9. feb 2017

omis je fajn piesocnata plaz strasne pozvolny vstup do mora clivek sa uchodi dokim si zaplava, ale ziaden strom ani tien.bez velkeho slnecnika peklo a ten piesok ked len trosku fukalo som mala vsade.a tie zapchy hruza.ja odporucam ked s malymi detmi tak tucepi.hned pod makarskou.pol plaze v tieni pol plaze na slnku

roni1977
9. feb 2017

@majkam6 v omiši sú dve pláže, hlavná a potom pri kempe a tam je to úplne super, žiadna tlačenka, ale dobre bolo aj na hlavnej hneď skraja, ale tam je už tlačenka
😉

c15211b8
10. feb 2017

ahojte dievcata nebola ste niektora v dedinke Bratuś na Makarskej riviere?

juliar
10. feb 2017

@frisnica26 ahoj, kontakt nemam. Uz je to velmi davno. Odvtedy sme boli vzdy na inom mieste. Okolo Splitu, alebo Hvar, ale vsetko kamienkove plaze. Deti sa vyhrali aj tam.

stresmenka
10. feb 2017

my sme boli v Omiši už 2x a toho roku tam ideme znova pre nás super pláž

frisnica26
10. feb 2017

@stresmenka aha, a máte nejaky kontakt a nejake foto z dovolenky prosím? a ako to vychadza cenovo.

syja
10. feb 2017

@c15211b8 len na vylet z basko polje ale mila pekna kludna dedinka, nepreplnena plaz a vyhodou je ze je bluzko pesi do promajny ak zatuzite trosku po civilizacii

stresmenka
13. feb 2017

@frisnica26 ano foto je ale doma keď prídem s práce môžem pár poslať. A cenovo za 4 izbový apart.nás pýta 55€, ale mi mu už voláme keď chceme ísť nejdeme cez cestovku.

frisnica26
13. feb 2017

@stresmenka môžete mi rposím poslať foto? dakujem pekne . frisnica26@azet.sk

stresmenka
14. feb 2017

@frisnica26 idem hladat

miriamkela
14. feb 2017

@stresmenka asi si myslela 4 lozkovy ...

stresmenka
15. feb 2017

@miriamkela ano pomylila som sa 🙂

frisnica26
1. mar 2017

@halit13 prosím vás kjde je taka najteplejšia voda v corvátsku kvôli tddeťom sa pýtam, nechcem aby s ami tam prechladili a potom len sople a kašel dokonca. chceme ísť filip i jakov pri biograde

frisnica26
1. mar 2017

@halit13 porosím aj ja nejaky ten kontakt, ale voem po anglicky nie nemecky.

frisnica26
1. mar 2017

@nanna6 ahoj hovorite o chorvatsku aj my b y sme šli, kde je presne tčen dom? my chceme ísť dvaja dospelí dve deti a zvlášť naši kmotrovci. takže dva apartmany, taky domček by bol fajn a hzáhradka

halit13
1. mar 2017

@frisnica26 my sme boli v hot. Donat a najteplejšie sme mali v Sabunike, lebo dlho piesok a plitké more , v biograde sme neboli - neviem

ivkamarko
9. apr 2017

Ahojte.Ja odporúčam super dovolenku s pieskovou aj kamienkov plážov ostrov Pag dedina Povljana....Viem aj o ubytku za super cenu.... Odtiaľto z MK tam už bolo pár rodiniek a môžem povedať, že boli spokojní....

milushka41
9. apr 2017

Pridte k nam do Ninu 🙂

jukov
9. apr 2017

@ivkamarko môžeš poslať nijaké bližšie info, chodievame na ostrov Brač, ale možno by sme skúsili tú Povljanu

ivkamarko
9. apr 2017

@jukov pošli mi do ip mail a pošlem ti aj nejaké fotky 🙂

jukov
11. apr 2017

@ivkamarko ďakujem

frisnica26
13. apr 2017

@ivkamarko toho roku sme si už vybrali uvidime ako bude snad fajn tiež ostrov rab, oblasť lopar, uvidíme ako bude. ale buduci rok by som možno skusila aj ten pag. kedže mate recenzie dobré a aj kontakt, škoda, že už som zaplatila zálohu, uvidíme ako bude už sa tešíme

minima3
18. apr 2017
hettinka
18. apr 2017

my sme sa teraz vrátili z jarnej mini-dovolenky v Rabaci na Istrii, tiež je tam pekná okruhliaková pláž, v mori kúsok od kraja už piesok. Lenže tá pláž je dosť malá a neviem si to tam predstaviť v lete, to musí byť veľmi plné.

A tiež odporúčam zvážiť tento rok cestu autom, pokiaľ teda nezrušia hraničné kontroly na vstupe a výstupe zo Schengenského priestoru. Už teraz na hraniciach sú kolóny a to je ešte prázdno a cez sviatky nejazdili ani kamióny. Každého kontrolujú, skenujú pasy, takže v lete to vidím na niekoľkohodinové státie. Momentálne sú čakacie doby okolo 30-60 minút, my sme mali šťastie a prešli sme vcelku v pohode cez menší zastrčený prechod. Na diaľnici a smer Rakúsko bola podstatne horšia situácia. My zvažujeme leteckú dopravu ...

hettinka
18. apr 2017

@minima3
zabusdla si napísať, že tá pláž je platená, musí si každý zaplatiť vstup do resortu. Alebo sa tam ubytovať - Holiday village Zaton. Sú tam 3* a 4* apartmány s možnosťou stravovania vlastného, alebo dokúpenia PP. Tie 3* sú bez klimatizácie (aspon predtým boli, treba sa aktuálne informovať)

milushka41
19. apr 2017

Ak máte záujem o dovolenku v Zatone, a nechcete za všetko platiť, tak príďte k nám do Ninu, je to len 2 km od Zatonu, čiže prostredie rovnaké, piesková pláž a pod. No nie je to až také komerčné. Zatiaľ si všetci naši hostia len pochvaľovali 😃. Mrknite na našu FB stránku: www.facebook.com/villa.karpatia. Tam nájdete viac infošiek, alebo píšte. Viem, že to vyzerá ako reklama, a možno aj tak trochu je 😊, ale prečo si nepomôcť keď sa dá 🙂

rmarma
22. apr 2017

@ivkamarko dobry vecer, mohla by som poprosit nejaky kontakt, co mate odskusany? Ideme s 2 detmi, tak radsej na istotu.dakujem

ivkamarko
22. apr 2017

@rmarma pošli mi mail do ip a pošlem aj fotky

lauraa
24. apr 2017

@ivkamarko posles nejaky Kontakt? Dakujen

lilu74
1. máj 2017

Solaris komplex pri Sibeniku je super pre rodiny s detmi.